Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » ocenění obrazů M.Středy

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenění obrazů M.Středy

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ohodnocení obrazů a jejich cenu od malíře Miloše Středy. Na internetu jsem nasla tento odkaz http://www.amaterskedivadlo.cz/main.php?data=osobnost&id=1769
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podle mne jsou to dva ruzni Stredove,ty signatury jsou rozdilne..
Moderátor
Nemyslím... Existence dvou malířů téhož jména, regionu a stylu je méně pravděpodobná než vysoká výhra ve Sportce :D
Ostatně obě signatury mají určité společné rysy, takže dotyčný Miloš Středa se prostě "signaturně" vyvíjel, jakožto spousta a spousta jiných malířů...
Registrovaný uživatel
Tak ted uz jen to ohodnoceni a cenu:)
Registrovaný uživatel
Ano jedná se o jednoho Středu :) A nevíte teda někdo, jakou by mohly mít obrazy hodnotu? :)
Moderátor
Je to regionální malíř, o kterém není v odborné výtvarné literatuře ani v aukčních výsledcích prakticky žádná zmínka. Tím pádem bude cena nejspíše jen v řádu stokorun. Možná v nižších tisících Kč od nějakého místního patriota...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem pravnučka Miloše Středy a o obrazy bych měla zájem. Máte je stále?
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám také obraz k prodeji pana Středy.
Moderátor
Barbora72 napsal
Dobrý den, jsem pravnučka Miloše Středy a o obrazy bych měla zájem. Máte je stále?

Nuž, napíšete nám, neznalým, něco o pradědečkovi? ;)
Registrovaný uživatel
Co byste chtěli o pradědečkovi vědět? Zemřel pár týdnů před mým narozením, osobně jsem ho neznala. Je pochovaný na hořickém hřbitově. Podle všeho za svůj život namaloval opravdu hodně obrazů, jen naše rodina jich má desítky. Maloval v plenéru, různá zátiší, také podle pohlednic a na zakázku, jak vyplývá ze zachovalé korespondence. Jeden z jeho synů (můj děda, toho jsem znala, rovněž už nežije) vystudoval v Hořicích sochařsko-kamenickou školu, vytvořil několik soch (zřejmě šlo o školní práce), ale neživil se tím. Šikovný a výtvarně nadaný byl po otci.
Registrovaný uživatel
dobry den mám obraz vašeho pradědečka na prodej jsem z Hořic 723851498
Registrovaný uživatel
Barbora72 napsal
Dobrý den, jsem pravnučka Miloše Středy a o obrazy bych měla zájem. Máte je stále?
mám obraz Miloše Středy na prodej 723851498

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » ocenění obrazů M.Středy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1