Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » ocenení obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenení obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to kreslene prašnymi umeleckymi kriedami z roku 2005.
Za pripadne informativne ohodnotenie dakujem. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Už nějakou dobu sleduji tento úsek Ocenění obrazů
a nestačím žasnout :shock: Kam proboha lidé chodí na všechny ty neuvěřitelné kýče, mazanice a s odpuštěním sračky?
:roll:
Registrovaný uživatel
hovori sa tomu fantazia a umenie ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
vypadá to jako nějaké cvičení do školy na výtvarku
Moderátor
Moderni umeni.. co dodat :)
Moderátor
Kdyby to nebylo z r. 2005, nýbrž z r. 1955 a dřív, tak by stálo za to se tím zabývat, páč by šlo, na svou dobu, řekněme o neobvyklou avantgardu...
V dnešní době jde ovšem u podobných výtvorů v drtivé většině pouze o z nouze ctnost...
Registrovaný uživatel
dědek napsal
vypadá to jako nějaké cvičení do školy na výtvarku


asi tak, ale hlavne to pripomina zapnutu lampu na umakartovom jadre, ktore boli v barakoch za sociku
Registrovaný uživatel
tomi napsal
... hlavne to pripomina zapnutu lampu na umakartovom jadre, ktore boli v barakoch za sociku

:mrgreen:
To je naprosto přesné...
Registrovaný uživatel
No, když už se zde probírá to moderní umění a kýče, tak zde je také jeden taky s lampou, jen trochu jinou :lol: (po kliknutí se zvětší)
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
štýl Moneta.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
....vidíš, to mne ani nenapadlo.. Kurnik, to bych v tom malování měla přeci jen ještě pokračovat. Třeba to za sto let někdo ocení :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 12. 8. 2011, 12:49. »
Moderátor
Tak tohle mi jako kyc rozhodne nepripada... zajimavy styl, ma to atmosferu.
Registrovaný uživatel
to tenzor; teraz píšeš o dolnom obraze...........?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jistě.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Tak tohle mi jako kyc rozhodne nepripada... zajimavy styl, ma to atmosferu.

Dávam za pravdu - z toho obrazu niečo dýcha. Korunka - nie je na predaj náhodou? :-)
Moderátor
Čistě z psychologického hlediska by mě zajímalo, kolik by si za to Korunka řekla a kolik by za to byl Numizmat ochoten "pustit". Zdalipak by se nabídka sešla s poptávkou? ;)
Registrovaný uživatel
Teď je na výstavě, ale protože jsem jen amatér, tak lidem, co si u mně něco objednají kolem cca 1000,- Kč. (bohužel drahé barvy a plátno)
Moderátor
korunka: jak je to velké?
Registrovaný uživatel
korunka:
nedas nam sem viacej fotiek tvojej tvorby?
tento nevyzera zle, a navyse ak je na platne.. som tvoj fanusik.
je to olej alebo akryl ?
_______________
Registrovaný uživatel
korunka hlásim sa do poradia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Je to olejomalba na plátně 40x60cm
Jinak ostatní sem raději dávat nebudu, zatím malovat neumím. Teď mne jen ukecali v místním muzeu, zda bych tam něco vystavila a bohužel místní chtějí malovat hlavně krajinky a svoje domečky, což není taková zábava a podle mne to neumím. Nebo alespoň s každým obrazem přicházím na nové a nové věci a stále se učím. Až se to jednou naučím, pak třeba i vystavím něco pořádného. Bohužel tohle je jeden z mála obrazů, které vznikly spontáně podle nálady a pocitů a tohle šlo ze mne. Ty krajinky a domečky, to už není ono, je to takové dost najivní, takže sem raději ani odkaz dávat nebudu. Pokud ale vytvořím něco podobným stylem, zase nějakou náladu, klidně ji sem vystavím ;)
Registrovaný uživatel
..ještě možná toto. Tenhle obraz se v loňském roce prodal jako jeden z prvních. Je to můj první obraz, který jsem zkoušela nanášet barvy nikoliv štětcem, ale špachtlí. Bohužel fotka je dost mizerná a barvy jsou na obraze lepší. (to nahoře je štětcem) Z těch ostatních už není ucházejícího, co by stálo za zhlédnutí, asi nic.
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím admina, aby ten můj poslední příspěvek smazal. Když vidím, jak šíleně na té fotce obraz vypadá... to je hrůza. Jsou divně vystouplé kontrasty a působí to rozmazaně a hrubě, což ve skutečnosti vůbec nebylo. Lépe už to vyfotit nemohu, takže prosím raději smazat.
Registrovaný uživatel
Korunka: Máš fakt talent, klobúk dole...Nehanbi sa za svoju tvorbu, oba obrazy pre mna ako laika sú úplne super. Z oboch ide obrovská energia a predstavivosť.
Mal by som o Tvoje obrazy záujem, prosím napíš mi na mail: NumizmatSR@gmail.com
Ďakujem.
PS: Nevedel som pri prvom obraze, že je to Tvoja tvorba :-) Ked by som náhodou mal od Teba nejaké dielo, bude mi visieť na stene v pracovni a niekto sa opýta, kto to maloval, tak poviem, že jedna kvalitná maliarko-numizmatička z Čiech. Padnú na zadok :DD
Moderátor
Nic nemazat! Tohle se mi libi jeste vic, ma to fantastickou atmosferu..
Ten predchozi obraz - kdyby byl na prodej, tak bych mel take zajem :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » ocenení obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1