Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Telefonní karty » ocenění telefonních karet

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenění telefonních karet

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

mám několik telefonních karet, zejména Německo a ČR, chtěl bych sbírku prodat, nemám vůbec ponětí, jakou může mít cenu.

Poradíte mi prosím alespoň orientačně?

Děkuji, hezký den všem

stylus

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, cizinu moc nedělám, ale myslím, že to bude podobné jako ty české. U těch českých tak cca 0.5 Kč za kus. Při troše štěstí o pár haléřů více.
Registrovaný uživatel
1,8€ za tuším, že 92 kariet. To by som s tým radšej škriabal ľad na prednom skle auta.. :)
Nesmejem sa, nespochybňujem názor vlasimaka, ale to je bieda.
-s-
Registrovaný uživatel
Bohužel, sběratelství karet je z rozmachem mobilních telefonů v propadlišti dějin a ta hrstka sběratelů co zůstala má zájem o ty nesehnatelne třešničky a tomu bohužel odpovídá cena běžných karet.
Registrovaný uživatel
Ale aj tak. Ani len korunu za kartu?
Bude to tak ako píšeš. Kariet veľa, zberateľov málo.
-s-
Registrovaný uživatel
Vždy keď som išiel okolo tel. automatu rukou som prehmatal jeho vrch alebo kukol do čitačky. Často krát som tam našiel kartu ešte S kreditom alebo prázdnu ( A dokonca jednu upravenú nekonečnú! ) Až som mal doma plný šuplik. A niekedy V 99tom sa mi podarilo stiahnuť Z netu zoznam vsetkych SK vydanych s cennikom a dost som ich vtedy strelil za ťažké stokorunáky :D 😂
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ještě před cca 10ti lety se karty prodávaly alespoň za nějaký peníz. Ale bohužel teď je realita jinde. Staří sběratelé vymírají, nebo s tím s ohledem na věk kašlou a z mladých nikdo nový není. Mladí mají samé ty internety, hospody, huleni apod.,ale nikdo z nich nic nesbírá. Proto ten nezájem o karty. A když zájem, tak o zabalené, nebo opravdu jen ty dobré.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych zájem o zahraniční, ozvěte se mi prosím na plocina78@seznam.cz. Děkuji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Telefonní karty » ocenění telefonních karet

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1