Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Ocenenie bankovie CSR a ine

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenenie bankovie CSR a ine

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ano to souhlasí. To jsou bankovní vzory. Dokonce i číslkoé bankovky odpovídá číselné sérii bankovních vzorů. Takže to bude asi v pořádku. kdyby byla bankovka bez jakéhokoli poškození, určitě bude cena nad 10.000,- Kč.
Registrovaný uživatel
pokud muzu soudit z toho maleho obrazku, prijde mi prehnuta uprostred, pak je to rekneme 5-6tis, v bezvadnem stavu jak pise trava - treba nekde 12-13tis
Registrovaný uživatel
Vypadá to, že uprostřed bankovky / na horním okraji / jsou dokonce 2 ohyby, takže cena odpovídá spíše odhadu Jirky
Registrovaný uživatel
Já si nemůžu pomoct, ale ta fotka proti světlu v příspěvku 22 se mi velmi nezdá (souhlasím s trávou, nějak to celé lítá). Navíc mám dojem, že ty dvě fotky v příspěvku 22 k sobě snad ani nepatří - kam se poděly tečky pod textem? Jednou tam jsou, jednou ne - a přitom se ty dírky zdají být proražené, takže na fotce v průhledu by být měly.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
děkuji za vaše názory, a přikládám ještě jeden sken pro ukončení debaty ohledně perforace.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tou poslední fotkou jsi tomu moc nepomohl. Musí to být v kontrastu, podklad pod bankovkou v úplně jiné barvě.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Já si nemůžu pomoct, ale ta fotka proti světlu v příspěvku 22 se mi velmi nezdá (souhlasím s trávou, nějak to celé lítá). Navíc mám dojem, že ty dvě fotky v příspěvku 22 k sobě snad ani nepatří - kam se poděly tečky pod textem? Jednou tam jsou, jednou ne - a přitom se ty dírky zdají být proražené, takže na fotce v průhledu by být měly.

Toho jsem vůbec nevšiml, ale máš pravdu, proti světlu chybí 2x perforace 3md pod "NEPLATNÉ" a na druhé fotce tam jsou....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
ona tam ta perforace asi bude i na te prvni fotce proti svetlu, ale tipuji, ze se ztratila v pozadi.
Registrovaný uživatel
Bankovka je knižní nález :D tak je mi celkem jedno v jakém je stavu, jsem nesmírně rád že jsem ji získal, jistě UNC je jiná kapitola, ale tahle je taky moc slušná ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak ano, teď je všechno v pořádku. Hezký a zajímavý kousek. Předpokládám, že si ji budete chtít nechat. Dobře uložit - do plastového obalu, které se prodávají v numizmatických obchodech, a pak do knihy, krabičky, alba nebo něčeho podobného tvrdého. A kdybyste náhodou chtěl v budoucnu prodat - adresu jsem psal, cenu psali kolegové.
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Já si nemůžu pomoct, ale ta fotka proti světlu v příspěvku 22 se mi velmi nezdá (souhlasím s trávou, nějak to celé lítá). Navíc mám dojem, že ty dvě fotky v příspěvku 22 k sobě snad ani nepatří - kam se poděly tečky pod textem? Jednou tam jsou, jednou ne - a přitom se ty dírky zdají být proražené, takže na fotce v průhledu by být měly.

jsou tam,jen je za bankovkou hliníková lišta okna a schovaly se v barvě :)
Registrovaný uživatel
Děkuji za vaše názory, bankovku dobře uložím, prodat ji určitě nehodlám, získal jsem ji úplně náhodou, při likvidaci starých knih na mne vypadla, další již tam nebyly :(
Registrovaný uživatel
Zdravím ve spolek,
potřeboval bych od vás ocenit tyto bankovky.
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
od 40 Kc vyse. Serie 'S' a 'L' jsou bezne, ale podpisy holek cenu o neco navysi. Zalezi na aktualni poptavce.
Registrovaný uživatel
Zdravím,
mám dvě bankovky 100Kčs 1931 série Aa a Sa první má ochranná vlákna, druhá již ne, jaký na to máte názor. Děkuji za případné info ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj,
Bankovky nesbírám. Našel jsem nějaký starý bony. Stav nic moc, ale viděl jsem že občas nějaký bony mají i dnes cenu. Děkuji za názory

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A nějak se zhoršila kvalita tech fotek tak horní řada ta 1kčs je II/1989, 50Kčs datum 21.V.1991. Spodní řada zleva 0,50 Kčs II/1989, 0,50 Kčs 0,50 II/1985, 0,50 Kčs 1977/1
Registrovaný uživatel
V těchto stavech pár desetikorun, kromě té 50,-Tkčs, ta pár stokorun.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Tady jsou snad lepší fotky té 50 Kčs- Mohl by mi nějaký odborník poradit přesněji cenu abych ji zde mohl nabídnout do prodeje ( vím že musím udat pevnou cenu).
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Počkal bych, až tato aukce skončí, kde je v neporušeném stavu:
http://aukro.cz/50-bonu-tuzex-bez-data-i5727958935.html
Může to být odrazový můstek na cenu této 50,-Kčs. Cenu bych viděl tak čtvrtinovou( 500 - 600).
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13: Děkuji za informace :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakou cenu může mít bankovka 100 kčs, rok 1961, série G 04. V bankovkách se moc nevyznám a tak budu vděčný za vaše názory. Děkuji
Registrovaný uživatel
Radek 69 napsal
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakou cenu může mít bankovka 100 kčs, rok 1961, série G 04. V bankovkách se moc nevyznám a tak budu vděčný za vaše názory. Děkuji


Jestli je zcela nová, jako z tiskárny (neohlá, čistá, ostré rohy), tak max. 200 Kč, pokud je v horším stavu, tak jen pár desetikorun....
Registrovaný uživatel
Online Marketing Bureau | SEO-SNEL: Digital Experts
Online Marketing Bureau SEO-SNEL helpt bedrijven met het verbeteren van hun online zichtbaarheid door ✓ SEO ✓ Google Ads ✓ E-mail en ✓ Social in te zetten.
Online Marketing Bureau SEO-SNEL: Digital Experts
hypotheekrente
Hypotheekrente overzicht | Rentevast | Hypotheekrentevast.nl
Actuele hypotheekrentes van alle aanbieders. Rentevaste periode: hypotheekrente 10 jaar vast - 20 jaar vast - 30 jaar vast - Rentetarieven.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Ocenenie bankovie CSR a ine

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1