Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » oceněníPostkarty

Vykupminci.cz
Numisargo

oceněníPostkarty

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry večer,prosím o Vaše vyjadření k teto postkartě,jakou ma asi hodnotu dekuji bady

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
naco to sem davas zase? odpoved si uz dostal. zmazat!
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
dobrý večer nemohu najít co vám nespokojený pán odepsal a tak tady je moje hodnocení - kvalita je určena nekvalitním otiskem razítek jinak jde o běžnou přifrankaturu do zahraničí což činí správně 3 kr / jde o Hř.z. 9 1/2 lepší by bylo řádkové zoubkování / k ceně asi tolik jde o záznam v kat. Ferchenbauer 2000 na straně 821 kde je uveden cenový záznam 400 euro, ale dle mé zkušenosti je tento
cenový záznam značně nadhodnocen a také se na aukcích pohybuje mezi 15 až 25 eu
jak jsem již psal u ř.z. by to bylo podstatně víc. Tento bych hodnotil tak na 200 kč
osobně jich mám asi 20 ks a tui u různých jazykových mutací, tento je pro polsky mluvící část Monarchie. čau Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
bady777 napsal
Dobry večer,prosím o Vaše vyjadření k teto postkartě,jakou ma asi hodnotu dekuji bady

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
jak jsem vám již napsal 23 května na čemž nemám co měnit a výsledná mi opět
vychází na cca200 - 250 kč je mi líto Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Ahoj,
ozaj skoda ze tie peciatky nie su lebsie viditelne. Zo Svajciarska je vidno Ambulant – co znamena vlakom, a St Imier – Saint Imier (Kanton Bern) dorucena 6.4.82.
A.
Registrovaný uživatel
Adri napsal
Ahoj,
ozaj skoda ze tie peciatky nie su lebsie viditelne. Zo Svajciarska je vidno Ambulant – co znamena vlakom, a St Imier – Saint Imier (Kanton Bern) dorucena 6.4.82.
A.

ahoj Adri máš pravdu on ten KL druhého vydání má v katalogu opravdu velký katalogový záznam, ale jak jsem již psal je značně nadhodnocen a to vlakové razítko by muselo být zvlášť a dobře čitelné Jirka a co to zubaté razítko pohl ti ten sken katalogu? dobrou noc Jirka
Registrovaný uživatel
Ahoj,
tazko sa vyjadrit k tym katalogovym cenam. Vsetko je otazka penazi...Firmi ktore dnes katalogy vydavaju sa orientuju samozrenme v prvom rade zriedkavostou. Ale treba podotknut ze nie vsetky informazie su spravne a ani nebudu...Ak si clovek pozrie paar strasich a porovna s novymi, najde vela veci odpisanych - vynovenych s tych starych..Podla möjho nazoru treba mat velky prehlad vöbec urcite zriedkavosti spoznat, na to nam bezne katalogi nestacia. Specialna lyteratura a aspon minimalne historicke znalosti posty pomözu..Viac ako rychlu orientaciu ziaden katalog neponukne.

zubaté razítko :P - ten nazov musim kolegovi prezradit! Je to velmi vynimocna otazka, tu nam katalog nepomöze. Ale snad vie niekto viac...
Dakujm ti A.
Registrovaný uživatel
pro Baddyho tak mi to nedá a abych ospravedlnil moje poznámky posílám sken s
příplatkem na KL II. vydání jde o italskou mutaci a jak jsem uváděl je zde katalog 400 eu v této kvalitě se dá prodat či za 500 kč Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » oceněníPostkarty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1