Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Odznak Slezsko - pomoc s určením

Vykupminci.cz
Numisargo

Odznak Slezsko - pomoc s určením

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den kolegové, prosím o radu s tímto odznakem. Tipoval bych jej na odznak cestáře, možná přísežné stráže ale to pouze tipuji. V minulosti jsem jeden našel detektorem a za celý svůj sběratelský život je třetí který jsem viděl.

Děkuji Petr

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to němý odznak, na ty odznaky typu "cestář atd." je poměrně malý. Je ovšem velmi pěkný. Tipoval bych to na vlastenecký odznak a rád gratuluji neb jste si jej sám našel. Možná se nám někdo ozve a poradí. Horší je na tom to, že jsem odznak tohoto typu viděl ve velkém provedení.
Opět
zkuste Lusik.com Nebo Faleristika Lusík. Pan Lusík tyto odznaky sbírá a mohl by poradit přesněji.
Registrovaný uživatel
Díky moc, s panem Lusíkem jsem již komunikoval a zatím taky neví o co se jedná. Díky
Registrovaný uživatel
Jedná se o Polsko.Dnes už pravděpodobně nezjistíte o co přesně jde.Ale kdyby jste chtěl vědět jak slátat ze třech kopaných odznaků jeden v rádoby v super stavu a prodat ho za nehorázné peníze jako zaručenou půdovku, pan Lusík.....Vám učitě poradí, má s tím bohaté zkušenosti
Registrovaný uživatel
Pan Lusík je uznávaným expertem v oboru. Má i pěkné stránky. Otázkou bude, kdo ho tu napadá. Kdo by chtěl poškodit pověst pána Lusíka, kdo by ho chtěl soudit. O koho se asi jedná, co, Libore... Někdo, kdo tu před pár lety prosil o pomoc s určením naprosto běžných dekorací. Někdo, kdo nepozná originál odznaku dělovoda od mizerné repliky a ještě nařkne pana Altmanna, že ničemu nerozumí... Ano, dříve se prezentoval jako Mint. Dnes je to vilem. Stejná rétorika plná zášti a bezdůvodného napadání. Libore, Minte, Vileme - napiš článek, pojednej o něčem smysluplně, ale bezdůvodně ostatní, navíc uznávané kolegy. Chce - li ale někdo působit hloupě, jako pobavení pro ostatní, tak proč ne. Už odmala nám říkali, že každá třída má nějakého blbce, no a na zdejším fóru ty otěže třímáš pevně v rukou, tak piš, bavíme se dobře... Pan Lusík už ukázal, co dokázal. Mint, vilem - stačí se podívat do příspěvků a každý si udělá jasno...
Moderátor
Viléme je to Slezsko, jeho části v současné době patří k Polsku, ale část patří stále k zemím koruny České. Pokud Vám pan Lusík šlápl na paleček, vyřiďte si to přímo a zde neplakejte, není to slušné.

Pokud se dobře pamatujete, Mint, vždy slušný se zájmem o faleristiku, vážil jsem si Vás.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 16. 5. 2020, 10:28. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den, pan Vilém je magor a měl by jít k lékaři. Tenhle odborník je všude oblíbený a v některých skupinách pro velký úspěch vyhozen. Používá několik jmen. Přeji všem slušným lidem pěkný víkend kromě magora Viléma & Libora & Minta & Drkota & .....
Registrovaný uživatel
Každý si udělá obrázek o téhle osobě sám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Odznak Slezsko - pomoc s určením

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1