Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » ohodnocení obrazů

Vykupminci.cz
Numisargo

ohodnocení obrazů

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,v naší rodině cestuje pár obrazů z generace na generaci.Asi teprve mne zajímá jestli mají nějakou cenu.Poradí mi někdo?Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
chaloupka je celkem pěkná, ale ten novodobý zbytek bude mít cenu spíš asi jen jako památka...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Můžete napsat jaká je to signatůra na tom obraze s chaloupkou, a nebo více přiblížit ten podpis nemohu to přečíst. Vypadá to jako Bárta ?
Ten zbytek jak píše Dráček, pokud jsem to dobře přečet jako Kamil Mach tak jsem o něm nic nenašel.
Registrovaný uživatel
je tam napsáno Burka
Registrovaný uživatel
Mohl by to být Antonín Burka nar. 6.3.1896 a zemřel 18.4.1947 Zde se prodával jeden jeho obraz http://www.prodej-obrazy.eu/product/vesnicke-staveni-burka-353/
Registrovaný uživatel
mala zajimavost- obrazek Burky - chaloupka u rybnicku ma zrejme dvojnika, který pochází z jižni Moravy a má jen maliinko jiný rámeček. jinak podle fotografie je ten zde jako mnou zmiňovaný, který je malbou na plátně
Registrovaný uživatel
Druhý obraz vypadá jak babička Martiny Sáblíkové :)
Moderátor
Je to z roku 1953 a okolí, takže to asi bude skutečně jen z generace na generaci, že? ;)
Registrovaný uživatel
Nevím, zda vám dobře rozumím. Myslíte maminka? To by měla sakra starou maminku :-)
Její máma je, pokud vím, ještě mladá kočka :-)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Je to z roku 1953 a okolí, takže to asi bude skutečně jen z generace na generaci, že? ;)


Omluva, Pavle_III, vaše reakce byla zřejmě na první příspěvek, ne na moji poznámku.
Moderátor
cap napsal
Pavel_III napsal
Je to z roku 1953 a okolí, takže to asi bude skutečně jen z generace na generaci, že? ;)


Omluva, Pavle_III, vaše reakce byla zřejmě na první příspěvek, ne na moji poznámku.

Přesně tak. 8)
Registrovaný uživatel
DVA OBRAZY (19. STOLETÍ) PROSÍM NĚKTERÉHO Z LASKAVÝCH ZNALCŮ O SDĚLENÍ SVÉHO NÁZORU NA UMĚLECKOU ÚROVEŇ A CENU DVOU OBRAZŮ
« Poslední úpravu provedl(a) Kajan v 12. 12. 2014, 22:39. »
Registrovaný uživatel
Je to vse jen rutinni prace. Ta chaloupka je do 300 kc, kdyz budete mit stesti v prodeji. Ross06
Registrovaný uživatel
Dobrý den, otec dostal zaplaceno tímto obrazem
.Má to nějakou hodnotu?
Děkuji za názor
MG

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak ještě by bylo dobré znát, za co dostal zaplaceno...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » ohodnocení obrazů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1