Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oprava promáčkliny a podpis

Vykupminci.cz
Numisargo

Oprava promáčkliny a podpis

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím na foru,
koupil jsem si pro radost obrázek na aukru a chtěl bych se zeptat, zdali je možné doma nějak opravit promáčklinu. Snad je alespoň trochu patrná. Také bych se zeptal jestli někdo nezná autora, pro mě je signatura nečitelná. Moc děkuji. Absolutní neznalec umění :-)
suri

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.. tipl bych, že se jedná o práci německého malíře..
Registrovaný uživatel
Tipnul bych, že se jedná o čínské napodobeniny, kterýma si plno lidí zkrášlují domov či hotelové restaurace, jakož to jsem jich už tam pár viděl, opravdu. Aukro toho jeden čas bylo plno.
Registrovaný uživatel
Jestli mohu trochu poradit,trochu navlhčit z rubové strany,pak dojde k částečnému vypnutí plátna.
Registrovaný uživatel
Jindra61 - moc děkuji za radu, vyzkouším
Registrovaný uživatel
Bernard - i kdyby to byla napodobenina, tak ten pán na mě působí tak mile a pozitivně, že si ho asi nechám :lol:
Registrovaný uživatel
jindra61 napsal
Jestli mohu trochu poradit,trochu navlhčit z rubové strany,pak dojde k částečnému vypnutí plátna.

S tím máčením bych byl opatrný, co když se jedná o vodou rozpustný podklad? Mimochodem tazatel se ani neobtěžoval upřesnit zda je to na plátně nebo na kartonu.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, nejsem vůbec znalý v tomto oboru. Obraz byl prodáván jako olej na plátně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oprava promáčkliny a podpis

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1