Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Opustili naše rady

Vykupminci.cz
Numisargo

Opustili naše rady

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To je mi líto.Veliký nadšenec a odborník.Netušil jsem,že je mladší než já.
Pár mincí jsem tady od něj koupil,budou mít čestné místo ve sbírce.
Odpočívej v pokoji.
Registrovaný uživatel
Dnes mi přišel Numismatický časopis a v něm zavřená obálka. Myslela jsem si, že v ní bude nějaká pozvánka... ku mému překvapení v ní byla vzpomínka na Martina Rozhoně a jeho hliníková medaile. Přijde mi to hezké gesto.
Moderátor
taho napsal
Chtěl bych zde vzpomenout našeho bývalého kolegu dráčka.......

Včera mi také přišel Numismatický sborník a v ní obálka s mincí a fotkou mladého člověka, tak jsem se koukal a mladej kluk - kolegu jsem osobně neznal, a ani jsem si ho nemohl nikam zařadit až jsem si včera přečetl, že to byl dráček :-(. Pamatuji totiž na jeho avatar zeleného dráčka a už kolikrát jsem si říkal kam se ztratil. Škoda mladého života - RIP.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Registrovaný uživatel
že to zrovna charon neví...
Registrovaný uživatel
Škoda mladého člověka. Rád jsem ho potkával na nějakých akcích. Krásné gesto na smutnou vzpomínku.
Moderátor
Dnes dorazil nume časopis s ním i Pamětní medaile Martina Rozhoně s fotografii a popisem:

Pamětní medaile -dar numismatika
Martina Rozhoně přátelům a kolegům sběratelům
(30.června 1974-17.dubna 2022 )



Ikdyž jsem Martina osobně neznal, vzdávám mu hold ,poklonu a velký respekt.
Čest jeho památce a díky za medaili..
Také bych rád poděkoval české numismatické společnosti a Ak.soch Vladimíru Opplovi ..
Registrovaný uživatel
Charon napsal
taho napsal
Chtěl bych zde vzpomenout našeho bývalého kolegu dráčka.......

Včera mi také přišel Numismatický sborník a v ní obálka s mincí a fotkou mladého člověka, tak jsem se koukal a mladej kluk - kolegu jsem osobně neznal, a ani jsem si ho nemohl nikam zařadit až jsem si včera přečetl, že to byl dráček :-(. Pamatuji totiž na jeho avatar zeleného dráčka a už kolikrát jsem si říkal kam se ztratil. Škoda mladého života - RIP.


Martin alias Dracek bol fajn chalan, hoci odišiel z fóra stále sme udržiavali kontakt, nakoniec obraz čo mi predal mi ho stále pripomína.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Smutné príbehy pokračujú. Bohužiaľ, opustil nás predseda Slovenskej numizmatickej spoločnosti Zbyšek Šustek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Odchodom Zbyšeka Numizmatická spoločnosť stráca mimoriadne vzácneho človeka.

Česť jeho pamiatke.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jeho prínos pre československú numizmatiku a notafiliu je skutočne nezanedbateľný a podľa mňa nedocenený. RIP.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » Opustili naše rady

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1