Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Osoba s alternativní barvou pleti

Vykupminci.cz
Numisargo

Osoba s alternativní barvou pleti

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim pekne, je to detska hracka? A jak asi tak muze stara? (Kdyz se s ni pohybuje, tluce na bubinek a vytahuje hlavu)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No nevím,
já bych to nazval, černoušek v kočárku. Někdo tahal kačera, někdo černouška, s prominutím již mně ta korektnost hrozně sere.
_______________
Moderátor
To čo je za označenie alternatívna barva pleti. Mne napadla fialová ešte pred odkliknutím. Prečo nemôžme veci pomenovať korektným menom. Je to černoch.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ano,zde jde zcela nepochybně o skrytý projev rasismu!!

Avšak nic není ztraceno,možností se naskýtá hned několik:

Hračku lze skrytě před zraky veřejnosti spálit-navrhuji tak nějak v duchu afrických tradic tj.s pneumatikou kolem krku černouška.

Nebo vytrhnout z ruky ponižující paličku na bubínek a vrazit mu do ní třeba vlajku EU,čímž by se hračka jaksi aktualizovala.

Nebo prostě jen hlavu černouška nabarvit nabílo...tím by byl majitel krytý. :)
Registrovaný uživatel
Páni, ste úplne mimo. Táto hračka je úplne v súlade so zákonmi spoločenstva EU a Africkej únie. Bola schválená v roku 2030 Najvyššou radou pre rasovú korektnosť ako hračka rozvíjajúca našu multikulturálnu spoločnosť a vhodná pre menšinových bielych chlapcov. Malý černoch je zobrazený ako pohodu si užívajúci chlapec, vezúci sa na trojkolke a bubnujúci pesničky svojho ďalekého rodného kraja. Hračka bohužiaľ nie je kompletná. K hračke chýba biely chlapec, ktorý trojkolku ťahá na koženných remeňoch, takže zberateľská cena bude len polovičná. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Já si myslím, že večer dostaneme kapky všichni, co zlehčujeme přínos afrických badatelů a vědců pro společnost. Jsou, ale není jich zase tolik. Morgen je můj oblíbený herec, velmi oblíbený. Mimochodem v USA pro zatím bílou většinou mají také označení "bělásek, bělouš atd) a nikdo to neřeší. My máme jediného poslance odlišné pleti a to je opravdu mazec, na druhou stranu ten hezký černý televizní moderátgoe je fajnový chlapík. Tím chci říci, že lidé by se neměli defilé dle barvy pleti, jsou zde jiné atributy jako je píle, pracovitost, snaha o vzdělání atd. Dnes a je to již pár let, když mladík černé pleti něco provede mu soudce nabídne, věznici, nebo armádu. I ty nejlepší školy a university mají předepsané kolik mohou vzít běloušku, kolik černoušku, kolik dalších. Tedy přesně tak, jako u nás s romskými cigány.
_______________
Registrovaný uživatel
To je Obama?
Moderátor
A je to vůbec člověk? Mně to nepřipadá jako bubnující černoch...
Skoro bych tipoval, že jde o nějakou mechanickou hračku zpodobující "robota" z 20. let minulého století, kdy se díky Čapkově R.U.R. stal tento pojem velmi populární...
Registrovaný uživatel
Nakoľko človiečik sedí v koči a len bubnuje zrejme pre vyváženosť biely ťahúň sa stratil, súhlasím, cena je 80% tná nakoľko biela farba momentálne nemá cenu...,ale makačenkovať môže aj za sediaceho ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tak abychom předešli nařčení z rasismu se shodujeme, že to je robot natřený barvou. Já jsem pro( každou špatnost)
_______________
Registrovaný uživatel
Já vás miluju! :-) :-) :-)
Registrovaný uživatel
V JAR jsem videla, jak ve firmach na vsech urovnich pracuji bili i cerni. Kvoty byly povinne, tedy i pro top management. Kazdy z tech dvou mel svuj sluzebni vuz, honorar, kancelar, asistentku.... Jen jeden vsak mel podpisove pravo. Schvalne - ktery?
Moderátor
A každý měl asistentku stejné barvy, nebo to bylo na střídačku?
Registrovaný uživatel
tento určite nie je z JAR. Nič nerobí len sa vozí a bubnuje.Asistenku má určite niektorú z poslaňkýn EÚ čo presadzujú príjmanie a rozdeľovanie migrantov.Už má dokonca aj vlastný voz,takže mu prispela EÚ z našich daní
Registrovaný uživatel
Nerad házím vidle doprostřed zábavy, ale řekl bych, že černoch a ani Černoch to nebude. :mrgreen:
Myslím, že je to hračka orientální.
Registrovaný uživatel
Orient? Černoch v orientu? Prosím o rozvedení úvahy, snd i určení období by mohlo být? děkuji :-)
Registrovaný uživatel
leisure napsal
Orient? Černoch v orientu? Prosím o rozvedení úvahy, snd i určení období by mohlo být? děkuji :-)



Komu není rady... ;) Liesure, pokud vám připadá můj postřeh tak děsně vtipný, nehodlám se víc angažovat.
Moderátor
Faktem je to, že černoši dnes žijí všude, všude, všude i tam kde nemusí, zatím jsou neobsazeny poly severní i jižní. Evenkové, Čukčové či Něnci se také nehrnou do Afriky.
_______________
Registrovaný uživatel
Až se póly roztečou, budou také zalidněny....

To packa: kdepák, to já se tady na starožitnostech jen trošku nějak utrhla ze řetězu :-) Mohu tedy požádat o názor? V rodině té postavičce každý říkal "černoušek"....
Registrovaný uživatel
Podle mě je to černošský soudce na invalidním vozíčku ,kterému může uletět hlava vždy, když uslyší nestoudný rozsudek nad bílým negrem nebo bílým cigánem :lol: :lol: .Přidám se též k tomu,že už mě ta korektnost těžce se**. Když nad tím přemýšlím, bude vůbec tuhle zimu korektní, když budu na černou pneumatiku nasazovat řetězy ?
Moderátor
Mimochodem filmy vyloženě pro černochy, kde hrají jen černí herci já jako "běloušek" docela nemám rád. Promíchané ano.
_______________
Registrovaný uživatel
Napísali zrejme múdrejší.Co by se stalo, kdyby se afroamerické obyvatelstvo vrátilo do svých domovin:
– americká populace se sníží přibližně o 12%;
– počet pracujících bude snížen o 1,4%;
– počet vězňů ve věznicích se sníží o 48%;
– počet gangů a dalších zločineckých skupin se sníží o 53%;
– průměrné IQ země vzroste o 7,4%, čímž se USA dostanou na třetí místo na světě spolu s Japonskem;
– průměrné skóre SAT testů pro přijetí na vysoké školy (2016) vzroste na 1100 bodů (nyní 1000);
– počet pacientů s AIDS bude snížen o 65%;
– počet pacientů s chlamydií se sníží o 59%;
– počet pacientů s kapavkou se sníží o 69%;
– počet pacientů se syfilisem se sníží o 57%;
– průměrný roční příjem v zemi vzroste o více než 20 000 $;
– počet lidí žijících v chudobě se sníží o 54%;
– počet bezdomovců se sníží o 65%;
– počet příjemců sociální péče bude snížen o 52%;

– Demokratická strana ztratí 26% svých voličů
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann napsal
Mimochodem filmy vyloženě pro černochy, kde hrají jen černí herci já jako "běloušek" docela nemám rád. Promíchané ano.

I v Africe točí filmy a tam těch bělochů zase až tak moc hrát nebude! ;)
Moderátor
Pavle,
ale v Africe bydlí afričané, potom arabové a bělouškové v Jar. Já vždy nevím, zda se nedívám na černobílý film. :P 8)
_______________
Moderátor
Jestli tam je zelený prales nebo žlutá poušť či hnědá opice, tak ne! ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Starožitnosti » Osoba s alternativní barvou pleti

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1