Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Otázky moderátorom

Vykupminci.cz
Numisargo

Otázky moderátorom

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Voloda – ja som niekedy (v niektorých prípadoch) až prehnaným optimistom. Myslím, že ani Ty nie si úplne stratený prípad ... Myslím dokonca (verím v to), že máš na tomto fóre šancu na reštart. Ak by tu prebehlo nejaké pomyselné hlasovanie za Tvoje zablokovanie (ban), tak by som bol dokonca zatiaľ proti. To by ale chcelo z Tvojej strany dosť zásadnú zmenu pohľadu a postoja k niektorým veciam. Jednou z hlavných vecí je aj rešpekt k názorom iných a skúsiť niečo robiť s tou Tvojou antipatiou k ... neviem, ako to správne napísať ... "bratskému národu?"

A aspoň v mojich očiach robí chlapa chlapom umenie priznať si chybu a v prípade potreby sa vedieť ospravedlniť.... Dokonca v niektorých prípadoch sa to robí aj vtedy, keď to nie je nevyhnutne potrebné. (Pozri si túto tému a v nej príspevok #9 a následne prvú vetu v príspevku #14 ...) V tomto prípade si myslím, že ospravedlnenie nebolo nevyhnutne potrebné. To ale nie je Tvoj prípad. V Tvojom prípade by to bolo úplne na mieste ...

A mňa si za príklad neber ;) . Ja určite nie som ten kto by mohol hodiť kameňom. (Kto je bez viny nech hodí kameňom)
Registrovaný uživatel
Domnievam sa , až pridlho rezonuje diskusia ku jednému členovi fóra , navyše je to "hádzanie suchého hrachu na stenu".
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Berme Voloďu16 jako takového nějakého klauna či kašpárka pro obveselení zdejšího diskuzního fóra. Naštěstí je to osoba názorově zde zcela výjimečná, bez podobných souputníků, takže nás ostatní sběratele může hřát dobrý pocit, že v našich řadách jsou podobné ideje zcela marginální. Zaplať Pán Bůh za to...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Domnievam sa , až pridlho rezonuje diskusia ku jednému členovi fóra , navyše je to "hádzanie suchého hrachu na stenu".

Dá sa povedať, že ten môj posledný príspevok bol z mojej strany čo sa týka "kauzy Voloda" pokusom o akýsi epilóg.
Teraz je na rade on a uvidíme, čo je schopný nejakej sebareflexie a ako sa zachová ...
Registrovaný uživatel
Brett napsal
To by ale chcelo z Tvojej strany dosť zásadnú zmenu pohľadu a postoja k niektorým veciam. Jednou z hlavných vecí je aj rešpekt k názorom iných a skúsiť niečo robiť s tou Tvojou antipatiou k ... neviem, ako to správne napísať ... "bratskému národu?"

A aspoň v mojich očiach robí chlapa chlapom umenie priznať si chybu a v prípade potreby sa vedieť ospravedlniť....

To ale nie je Tvoj prípad. V Tvojom prípade by to bolo úplne na mieste ...


kde vidíš můj nerespekt k názorům jiným? to, že si dovolím nesouhlasit, resp. na něco se lidi ptát? nebo tím, že odsuzuji názory k zabíjení lidí??

no a k tzv. "bratskému národu" - věřím, že tím nemyslíš rusáky, ale jenom slováky... no, ano, antipatie tam jsou. a oprávněné. jak dále píšeš, schopnost omluvy dělá chlapa chlapem. nicméně také schopnost reflexe, poučení a dalšího vývoje. což těmto "bratrům" obecně jaksi schází... čest dobrým kusům.

nicméně pokud jsem pochopil špatně tvé potěšení nad výsledky volek komunistů, tak se, rád, omlouvám. pokud jsem to pochopil správně, tak si za svým stojím.

s poslední větou nemůžu a nechci souhlasit. není ti divné, že se tady kydá co a jakýže to jsem... nicméně jen ty jediný jsi schopný uvést aspoň jedinou věc? vše ostatní plané řeči....

ale co čekat...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Berme Voloďu16 jako takového nějakého klauna či kašpárka pro obveselení zdejšího diskuzního fóra. Naštěstí je to osoba názorově zde zcela výjimečná, bez podobných souputníků, takže nás ostatní sběratele může hřát dobrý pocit, že v našich řadách jsou podobné ideje zcela marginální. Zaplať Pán Bůh za to...


:P no vidíš, vnímáme se stejně. taky se tebou bavím. i když je to spíš smutné pobavení...
ano, numismatici jsou skvělí, jen já špiním jejich čest. tak si mě zařaď do krabičky překupník a zase bude svět krásný. pane vysokoškolský absolvente :mrgreen: :lol:
Moderátor
Voloda16 napsal
Wjem napsal
Berme Voloďu16 jako takového nějakého klauna či kašpárka pro obveselení zdejšího diskuzního fóra. Naštěstí je to osoba názorově zde zcela výjimečná, bez podobných souputníků, takže nás ostatní sběratele může hřát dobrý pocit, že v našich řadách jsou podobné ideje zcela marginální. Zaplať Pán Bůh za to...


:P no vidíš, vnímáme se stejně. taky se tebou bavím. i když je to spíš smutné pobavení...
ano, numismatici jsou skvělí, jen já špiním jejich čest. tak si mě zařaď do krabičky překupník a zase bude svět krásný. pane vysokoškolský absolvente :mrgreen: :lol:


Jingle bells
Jingle bells
Jingle all the way!
Oh what fun it is to ride
In Voloda16 open sleigh
Hey!!!

Aneb,
Vánoce se blíží, Voloda16 nám je stylově přiblíží. Cinkiling, kašpárku, zacinkej zvonečky :-))))
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Voloda16 napsal
Wjem napsal
Berme Voloďu16 jako takového nějakého klauna či kašpárka pro obveselení zdejšího diskuzního fóra. Naštěstí je to osoba názorově zde zcela výjimečná, bez podobných souputníků, takže nás ostatní sběratele může hřát dobrý pocit, že v našich řadách jsou podobné ideje zcela marginální. Zaplať Pán Bůh za to...


:P no vidíš, vnímáme se stejně. taky se tebou bavím. i když je to spíš smutné pobavení...
ano, numismatici jsou skvělí, jen já špiním jejich čest. tak si mě zařaď do krabičky překupník a zase bude svět krásný. pane vysokoškolský absolvente :mrgreen: :lol:


Jingle bells
Jingle bells
Jingle all the way!
Oh what fun it is to ride
In Voloda16 open sleigh
Hey!!!

Aneb,
Vánoce se blíží, Voloda16 nám je stylově přiblíží. Cinkiling, kašpárku, zacinkej zvonečky :-))))


aspoňže máš hezkého psa, když už v hlavě vymeteno :roll:
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ja som niekedy (v niektorých prípadoch) až prehnaným optimistom.

:roll: Uf, tak som bol moc naivný. Ale čo už, je to pre mňa ponaučením do budúcna ... :(
Moderátor
Moji pejsci jsou luxusní plemenní jedinci ve své třídě, na které jedinci tvého typu nemohou ani finančně ani jinak ani pomýšlet. Jak známo, sluníčkáři holdují spíše pro pouliční směsky, takže tam hledej své priority...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Moji pejsci jsou luxusní plemenní jedinci ve své třídě, na které jedinci tvého typu nemohou ani finančně ani jinak ani pomýšlet. Jak známo, sluníčkáři holdují spíše pro pouliční směsky, takže tam hledej své priority...


jj, luxusní plemenní jedinci, jak jinak :lol:
a ty mě znáš? můj majetkový stav, příjem atd? víš, často o tom, kolik mají peněz mluví právě ti, kteří jich moc nemají..., aby to nebylo jak s tou vš :mrgreen: :roll:
btw mám hezkého kaníka. pro radost.
Administrátor
Je to tady hospodská diskuze - či se jedná o sběratelské fórum?
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
sorry, ale když se ze sekce volná diskuze ztrácí každý můj nový příspěvek, tak to je těžký... např. i odkaz na tento článek... http://praha.idnes.cz/nalezne-za-poklad-urad-nechce-dat-zlato-stribro-modrany-nalezce-psi-/praha-zpravy.aspx?c=A161008_2278062_praha-zpravy_nub
nějak nechápu, asi si moderátoři musí něco dokazovat
Registrovaný uživatel
Admin, nezvyknem navrhovať blokáciu účtu často , ale v prípade Voloda16 určite mi urobíš radosť , a možno niekoľko desiatkam návštevníkov.

Za posúdenie návrhu vopred ďakujem.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
no páni, to je řešení. když už ho nevyštvem, tak ho aspoň umlčíme :)
Registrovaný uživatel
Volodo – tiež to počuješ? Ak nie tak si tichúčko sadni, nedaj sa ničím rušiť a dobre sa započúvaj.
Už počuješ? Niekomu zvonia ... (myslím samozrejme, čo sa týka pôsobenia na tomto fóre) Alebo sa mi to len zdá? ... Neviem ... Uvidíme ...

PS: Úprimne Ti poviem, že z toho radosť nemám a ten mnou vyššie spomenutý "reštart" by ma potešil viac!
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 11. 10. 2016, 14:19. »
Registrovaný uživatel
komu zvoní hrana... :)
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
sorry, ale když se ze sekce volná diskuze ztrácí každý můj nový příspěvek, tak to je těžký... např. i odkaz na tento článek... http://praha.idnes.cz/nalezne-za-poklad-urad-nechce-dat-zlato-stribro-modrany-nalezce-psi-/praha-zpravy.aspx?c=A161008_2278062_praha-zpravy_nub
nějak nechápu, asi si moderátoři musí něco dokazovat


Šlo přece jen o odkaz na článek.Nic víc tam nebylo...
Snad by mohl moderátor,který jej smázl vysvětlit proč tak učinil.
Registrovaný uživatel
voloda sa ani nemusi snazit pisat do tlacharne. takze cenzura. mozte si ho nechat v inych temach. mal som s nim uz dost trpezlivosti ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
voloda sa ani nemusi snazit pisat do tlacharne. takze cenzura. mozte si ho nechat v inych temach. mal som s nim uz dost trpezlivosti ;)


chápu, že s duševním zdravím to nemáš nejlepší, ale pokud jsi si nevšiml, tak jsme si tam s ostatními členy povídali.
pokud nejsi schopen rozlišit, zda nějaký příspěvek případně porušuje pravidla nebo ne, a pokud mažeš vše protože máš osobní antipatie, tak nemáš na svém místě co dělat. ber to jako radu do života.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
voloda sa ani nemusi snazit pisat do tlacharne. takze cenzura. mozte si ho nechat v inych temach. mal som s nim uz dost trpezlivosti ;)


S chutí jsem si článek včera přečetl,a jistě jsem nebyl sám-nic neporušoval ani v nejmenším.
Protože jsem zvyklý říkat to,co si myslím tak:
Z postu moderátora... ubohost.
Má úcta..
Registrovaný uživatel
Voloďo, to je síla, co? Že z hodnot a názorů té větší poloviny národa je člověku tak nějak na blití už jsem si zvykl. Čekal bych ale, že lidi co se zajímaj i o jiný věci než o pivo, párky a fotbal, budou tak nějak na jiný úrovni. A ne, asi nejsou. Jak máš jinej názor, jsi za debila a kašpárka... Chudáci asi netušej, kolik lidí si to přečte a kým se baví ... a kdo je tady ve skutečnosti ten kašpárek :lol: :mrgreen:

Obdivuju Tě, já bych na to neměl, mě by už dávno blokli.

A to mazání? S tím nic nenaděláš. Takhle zrušil minerály a pořád mu ještě nedošlo, že chyba byla právě u něj... a nikdy ani to nepochopí. Škoda tohohle fóra.
« Poslední úpravu provedl(a) jezevec v 11. 10. 2016, 16:45. »
Registrovaný uživatel
křivka rozložení obyvatel bude +- stejná. vždyť podobný argument jsme tady již slyšeli :)
hele, vím, že někdy jdu přes čáru, nechám se unést jako každý jiný. ale o to víc jsem doufal, že se něco podnětného i dozvím. zatím tady padl JEDINÝ konkrétní příklad mého "problému". díky za něj, ale ukazuje to "kvalitu".
chci lidi, tak jako sebe, někam posunout ale hlavně vím, že o to ani vlastně nestojí. radši ti řeknou, že jsi invalida, jen aby tě nemuseli považovat za zdroj ohrožení. ano, také je zesměšňuji. asi nás to pak baví... když není nic lepšího.
ale jak už jsem psal, nemám důvod se nad fiktivní internetové postavy vyvyšovat a klidně se jejich úrovni přizpůsobím. ani nepotřebuji jejich uznání. to mi stačí ze sebe a od lidí, které si vážím a jsou mi blízcí.
po tom, co odsud odešlo několik zajímavých uživatelů (a ptali se mě na důvod, proč zůstávám) využívám tento server již téměř výlučně pro odreagování a pobavení. přecijen jde to lépe, když už ty lidi znáš :) a do té doby, než to tak bude, tak tady budu. případně, pokud majitel neřekne, že mě nechce a já to uznám relevantním.
ale to už jsem se rozkecal, jdu na pivo. třeba se už neuvidíme :D
Registrovaný uživatel
ale abych nebyl negativní, všiml jsem si, že slušně frčí obrazy... naštěstí těch mám málo a jen od rodinného malíře :)
Registrovaný uživatel
absolutne ma nebavia tvoje povidacky, ani tvoj zakomplexovany slovnik. zaujimave je ze dojdes do minci leopolda a vies pisat a prides do tlacharne v hlave mas vygumovane.... jednoducho sa treba dat vysetrit a nie sa potom ako trapko ospravedlnovat, ze si to trosku prehnal....
takze kludne si diskutuj kde chces. v tlacharni to nebude
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » Otázky moderátorom

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1