Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » otoMimořádná stříbrná 10 000 Kč mince ke 100. výročí založení Velké Prahy

Vykupminci.cz
Numisargo

otoMimořádná stříbrná 10 000 Kč mince ke 100. výročí založení Velké Prahy

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Charon napsal
numismat - a proč bude dohra, už jsem to tady psal, pokud prodejce napíše, že minci pošle po emisi resp. dodání od ČNB tak je vše v poho, např. na ebay tj běžné, že si kupuješ minci, která by měla vyjít např. za měsíc

Nektere aukce zrusilo primo Aukro, takze uplne v poradku to asi nebude (dle podminek Aukra neni povolen predprodej minci nebo tak nejak to maji v podminkach), nektere aukce zrusili sami prodejci.
Pokud tedy prodejci mince nemaji (mozna nekteri uz maji?), tak kupujici take nebudou asi nadseni, kdyz na dodani budou cekat mesic nebo dele a muze to vyustit v negativni komentare apod.
Moderátor
Tak že není možný předprodej jsem ani nevěděl, protože ještě nedávno jsem na Aukru viděl, např. prodám zlatou minci XX, který vyjde v říjnu 2021 za emisní cenu ČNB + 1000Kč a to bylo myslím před prázdninama, ale jak říká klasik časy se mění :-))))
Moderátor
Charon napsal
Tak že není možný předprodej jsem ani nevěděl, protože ještě nedávno jsem na Aukru viděl, např. prodám zlatou minci XX, který vyjde v říjnu 2021 za emisní cenu ČNB + 1000Kč a to bylo myslím před prázdninama, ale jak říká klasik časy se mění :-))))

Na aukru se nekdy stava, ze nabidky porusuji pravidla. A navic se pravidla meni.
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prodej-minci-_post_-621564#post621564
-s-
Registrovaný uživatel
Tak mi přišel další e-mail, že doručení se prodlouží do konce dubna.

Opravdu mají takové technické problémy s ražbou kilové mince, stříbro je přece velice poddajný kov.
_______________
kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz
Moderátor
wuttke napsal
Tak mi přišel další e-mail, že doručení se prodlouží do konce dubna.

Opravdu mají takové technické problémy s ražbou kilové mince, stříbro je přece velice poddajný kov.

To máš pravdu, ale ted je všechno opožděný, bohužel seš ve skupině, která to dostane až na konci dubna. Zase na druhou stranu se máš na co těšit :-)
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Registrovaný uživatel
Už jsem to ani nečekal, ale po půl roce na mě přišla v mincovně řada a včera jsem Velkou Prahu dostal. Cena necelých 37tis (10tis nominálu je evidentně osvobozeno od DPH, na zbytek ceny z ČNB se platí 21% DPH). Produkt je to velmi pěkný, kvalitní balení, ručně dělaný certifikát z Velkých Losin... Ale je to obří, nemám to pomalu kam dát, prostě to není mince do alba. Ideální jako dárek někomu, koho mince nezajímají, ale chtěl by mít doma "nějakou velkou minci". Kilo stříbra jak se dívám se prodává za 16tis, tož nevím, jestli to časem nespadne pod emisní cenu...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » otoMimořádná stříbrná 10 000 Kč mince ke 100. výročí založení Velké Prahy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1