Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Padělky, novoražby apod. na aukru...

Vykupminci.cz
Numisargo

Padělky, novoražby apod. na aukru...

Moderátoři: barbar, jano7B9, Misak33.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26

Autor Příspěvek
Moderátor
Ono také dost záleží na tom jakou máte váhu a zda je kalibrovaná
Moderátor
turtleoverhead napsal
Ono také dost záleží na tom jakou máte váhu a zda je kalibrovaná

Vzhledem k tomu, ze odchylky jsou obema smery a na ruznych vahach, chyba mericiho zarizeni to nebude.
Otestoval jsem svou vahu kalibrovanym zavazim, váží přesně.
Registrovaný uživatel
https://tydenikpolicie.cz/manzelsky-par-nakoupil-napodobeniny-historickych-minci-a-bankovek-na-internetu-je-pak-mel-prodavat-jako-prave/
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

Prosím máte někdo zkušenost s 20 haléřem 1925. Vlevo nahoře váží 3.27g, vpravo nahoře 3.32g, vlevo dole 3.28, vpravo dole 3.27g. Váženo na dvou váhách.

Prosím víte o někom, kde by mi pomohli určit pravost?

Děkuji za pomoc,
Katka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) katez v 6. 6. 2022, 10:21. »
Moderátor
a kdyz 10x za sebou zvazite napr. soucasnou korunu, jaky mate na tech vahach rozptyl? vyjde Vam pokazde stejna hmotnost? a pokud vezmete nahodne vybranych pet soucasnyc korunovych minci, jake dostanete vysledky?

co se tyce stavu, je to dost osoupane. zda se vyskytuji falza i tohoto rocniku nesleduji a nemam nakoukane, ale spis bych rekl, ze rozdily jsou dany limitaci pouzitych vah a stavem tech minci.
Registrovaný uživatel
Jedna váha je úplně nová a važí pořád stejně, rozptyl maximálně 0.03

Šlo mi hlavně o ty dvě mince nahoře, okraj je jiný, tloušťka písmen je taky trochu rozdílná

Děkuji
oliver napsal
a kdyz 10x za sebou zvazite napr. soucasnou korunu, jaky mate na tech vahach rozptyl? vyjde Vam pokazde stejna hmotnost? a pokud vezmete nahodne vybranych pet soucasnyc korunovych minci, jake dostanete vysledky?

co se tyce stavu, je to dost osoupane. zda se vyskytuji falza i tohoto rocniku nesleduji a nemam nakoukane, ale spis bych rekl, ze rozdily jsou dany limitaci pouzitych vah a stavem tech minci.
Moderátor
katez napsal

Šlo mi hlavně o ty dvě mince nahoře, okraj je jiný, tloušťka písmen je taky trochu rozdílná

Děkuji
oliver napsal

Mince jsou v pořádku originály, to co popisujete je dáno rozdílným stavem..
Moc děkuji.

barbar napsal
katez napsal

Děkuji
oliver napsal

Mince jsou v pořádku originály, to co popisujete je dáno rozdílným stavem..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26

Sběratel.com » Padělky a podvody » Padělky, novoražby apod. na aukru...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1