Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Pamětní plaketa z r. 1919 - Prosím o určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Pamětní plaketa z r. 1919 - Prosím o určení

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hezký den všem! Má, prosím, někdo tušení o co konkrétně se jedná? Mé snahy skončili u bronzové pamětní medaile (plakety) k 1. světové válce od franocuzského návrháře-sochaře Pierra Charlese Lenoira, kterou měl rozdávat prefekt (viz vyražená prefektura) v roce 1919. Netuším ale za co ji dával, komu a ani kolik jich bylo. Víte někdo? Má i nějakou hodnotu, nebo je to spíš opravdu "pamětní" předmět? Díky moc za vaše názory!.:-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Hodnotu to jistě má, je to pamětní medaile, ale zde v sekci faleristika se tím nikdo zabývat nebude, přehodím Vás někam, kde budete mít naději větší.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Hodnotu to jistě má, je to pamětní medaile, ale zde v sekci faleristika se tím nikdo zabývat nebude, přehodím Vás někam, kde budete mít naději větší.


Díky moc! Omlouvám se, lepší sekce mě nenapadla.:-)
Registrovaný uživatel
U nás nejsou francouzské medaile moc žádány. Kolik jich bylo raženo a k jaké příležitosti byly rozdávány zjistíte jen u Francouzů. Několikrát jsem psal anglicky do Francie a žádná odpověď. Kolikrát je nějaké zjištění o náhodě.
Moderátor
Jo pane kolego, napsat anglicky do Francie to nebyl dobrý nápad. Měl jsem tam kolegu, faleristu, ale komunikace i s faleristy je fakt složitá. ( to jen tak mimo mísu) :P
Moderátor
Altmann napsal
Jo pane kolego, napsat anglicky do Francie to nebyl dobrý nápad. Měl jsem tam kolegu, faleristu, ale komunikace i s faleristy je fakt složitá. ( to jen tak mimo mísu) :P


Mám bohužel zcela stejné neblahé zkušenosti i v kategorii výtvarného umění. Naprosto nereagují na angličtinu... To už je snad lepší to napsat co možná nejjednodušeji a nechat to projít Google překladačem do francouzštiny.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Pamětní plaketa z r. 1919 - Prosím o určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1