Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Papierové peniaze na Slovensku v rokoch 1939 - 1945.

Vykupminci.cz
Numisargo

Papierové peniaze na Slovensku v rokoch 1939 - 1945.

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Klamstvo? ! Ano najprv som chcel predat 2 bankovky a jednu si nechat ale potom mi poradil moj znamy aby som si ich nechal. A este raz zdvoraznujem ze ich nikomu nenutim.
Registrovaný uživatel
Peterdian napsal
Asi ste niektori kupili babkovky v obaloch PMG a neboli ste spokojni ale ja som mal stastie bankovky su krasne a este lepsom stave ako uvadza PMG. Bankovky su v unc.

Veď pekné sú čoby nie - do zbierky by som si ich dal. Ale ... ja neviem ...mne sa proste zdajú na UNC také nejaké zafúľané.
Registrovaný uživatel
Brett ked mi napiste mail. Poslem vam lepsie fotky.
Registrovaný uživatel
Peterdian napsal
Brett ked mi napiste mail. Poslem vam lepsie fotky.

Ďakujem za ponuku. Ja o kúpu záujem nemám a pre potreby diskusie myslím postačia tie, ktoré sa tu objavili.
Registrovaný uživatel
Ja som vam len chcel ukazat ze niesu zafulane ako ste napisal.
Registrovaný uživatel
Nie som žiaden profík na fotenie a prípadné editovanie fotiek, ale myslím, že by som to tiež zvládol nafotiť tak, aby vypadali dokonale.
Netrápte sa tým. Pochválil ste sa - ja som Vám napísal, že sú pekné a že by som nemal problém ich zaradiť do zbierky. Myslím, že to je z mojej strany pozitívne zhodnotenie. Napísal ste, že Vám známy poradil, aby ste si ich nechal. Tak si ich nechajte a tešte sa z nich - veď o tom to je ;)
Registrovaný uživatel
Prestne tak
Dakujem
Registrovaný uživatel
Samozřejmě majitel bankovek je zde jasný. Na můj dotazu o ceně mi došly zvětšené fotografie, abych se na ně mohl podívat a za které děkuji. Stejně kdyby se tady asi kdokoliv z nás rozhodl mít o nějaký kousek zájem, domluvil by si osobní prohlídku bankovky a pak by si asi domluvili cenu. Je jasné, že v množství, v kterém Peterdian bankovky koupil počítá do budoucna i s jejich prodejem. Ideálním stavem by bylo prodat se ziskem / jako u každého z nás / nejlépe kdyby prodané kusy nahradili cenu té ponechané ve sbírce. Takže, kdo sledujete aukce / většina z nás / tak poslední cenu z Auree asi znáte. I když tam prý byla opravdu špičková. A dala se krásně zkontrolovat a prohlédnout. Musíme si uvědomit, že v dnešní době se začíná rozdíl ceny mezi UNC a aUNC dost lišit. V každém případě se v těchto stavech často nevidí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Papierové peniaze na Slovensku v rokoch 1939 - 1945.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1