Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » Papíry, barvy a Masaryk 1923

Vykupminci.cz
Numisargo

Papíry, barvy a Masaryk 1923

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Skrblíkovi : nemáme žádné další zprávy o Vaěem dalším bádání stran barev a papírů. Jak vypadá emise Masaryků z r. 1923? Co do nálezu nových deskových vad ?Zásilku s výstřižky ČSR I. a Německa mám nachystanou k odeslání, ozvěte se ! Zdar Vod. UHD
Registrovaný uživatel
Jubilejní l923 jsou nejhůře sezbiratelnou sérií celé ČSR I,neboť se u ní vyskytuje č polohy průsvitky na třech
tloušťkách papíru,dvou strukturách papíru,neboť vedle papiru hladkého,mám ve své sbírce doložen i papír svisle pruhovaný a navíc se vyskytuje kombinace rádkového zoubkování od Řz 13 3|4 do 14 1|4,t.j.minimálně 18 druhů zoubkování.Navíc náklad těchto známek je opravdu mizivý.Série navíc nebyla kvůli 100% přirážce mezi sběrateli moc oblíbená.Další kontakt je možný i na tel čísle +420607780913,ale poze jako sms,protože O2 přebírá Vodafone.DE a to by jsme se oba nedoplatili.Už teď nedělám na nic jiného než na kredity,když sháním odpal na houby,borůvky a brusinky.Počítač se scanerem přesunuji od tchýně k sinovcovi,aby jsme mohli vklidu zkoumat ten přetisk.V pondělí si mám vyzvednout v Chebu ten Correl.Skrblík

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » Papíry, barvy a Masaryk 1923

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1