Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » perfiny na 6. emisi

Vykupminci.cz
Numisargo

perfiny na 6. emisi

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
šestá emise by nebyla úplná bez zobrazení perfinů, které se poprvé objevily právě na ní jak se vám líbí Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
uplynul skoro měsíc a na téma perfiny žádný ohlas, že by mezi příznivci sběratele
nebyl žádný sběratel? vím, že to není staré téma ale přesto bych rád kdyby se někdo ozval Jirka z Moravy
Moderátor
su horucavy ja som tu zabludil po tyzdni...
_______________
Registrovaný uživatel
to by mě ani ve snu nenapadlo tady je jen 38 ve stínu holt kdo si počká ten se dočká Jirka
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirka,
nejaka specialne Literatura co som si vsimla k Perfinom je. Ci aj konkretne k Rakusku neviem...
A.
Moderátor
k bosenskym perfinom podklady mam, ale k rakuskym.. to by ma tiez zaujimalo :-)
Registrovaný uživatel
https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCIQFjAAahUKEwjLto7Vt6nHAhUIW5IKHZvaAWM&url=http%3A%2F%2Fwww.philabooks.com%2F&ei=hFLOVcvkM4i2yQSbtYeYBg&usg=AFQjCNGxgN1tUjf3BHQA8aHeAeS_579FFA&bvm=bv.99804247,d.aWw

Skuste to tu..

Suchen nach: Perfins

A
Registrovaný uživatel
tak se zase po delší době ozývám zde je perfin na dvoupásce 15 kr dá se na něj
koukat ne?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Koukat se na to dá. Jinak katalog na rakouské perfiny je k dispozici na SČF, ale bohužel pouze prezenčně.
Registrovaný uživatel
Jirko musim tiež pochvalit-perfin na dvojpaske,to sa moc nevidi.
_______________
Moderátor
Akorát, při nejlepší vůli, nepoznám co na tom perfinu je. :(
Registrovaný uživatel
na dvojici peffinů 15 kr je perfin M.T.S. ZATÍM SE MĚJTE Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
dobré odpoledne sice se tento příspěvek netýká 6 emise, ale s perfiny ano jde o perfin na známce pro Levantu č.28 typ II ve spodní části je další zoubkování jde o tak zvané dvojité zoubkování kdy samotná známka má 150 euro + přetisk pro Levantu... navíc jsem jej v katalogu pro tato území nenašel ví někdo od koho by mohl být? díky za reakci Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý den všichni kdo se zajímáte o 6. emisi - 1867 císař v perlovém medailonu tak jsem po dlouhé době uviděl nepřijaté návrhy na tuto emisi, dle expertů existuje prý více jak 100 kusů nepřijatých návrhů tady jsou dva. jsou tištěny na Japanpapíru celkem zajímavý doklad z této emise Jirka z Moravy jinak jsem to otočil první sken je až druhá strana známek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý večer zájemci o emisi 1867 tak se mi podařilo i u nás zakoupit smíšenou frankaturu 1883 + 1867 co vy na to stojí to za to? Jirka z Moravy
pro zajímavost těžko překonatelný sen viz obrázek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirko .Nechcem ti kazit radost ale mne sa zda že razitko na 50Kr je ine ako na 3Kr.Všimni si "N"na 5hodine vpravo pod datumom a aj dalšie detaily.Porto 71 Kr.ti sedi ?Ak sa mylim prepač.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » perfiny na 6. emisi

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1