Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Plachetnice

Vykupminci.cz
Numisargo

Plachetnice

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Spíš to chce alespoň nafotit rub obrazu .
Registrovaný uživatel
Ani olej na kartoně bych nevylučoval .
petrarca napsal
Taky mi to tak připadlo, nicméně člověk u předkládajících přece jen jaksi předpokládá, alespoň elementární rozlišovací schopnosti .
bobinek21 napsal
jardelll napsal
Jeste tato chaloupka,ta mne prijde nejpovedenejsi...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Tisk jak poleno.................na detailu jasne videt :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ja som si myslel,že ho máš,alebo je o dve ulice ďalej, vedľa,tam v tom Antiku... ;)
Nemám nič proti takejto rekognostácii obrazov.Keď sa dá,pomôžme/ste si..
Von to tak nedělá..To ako ja. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Jj,mate pravdu.Take muze byt tim odrazem sklo na kartonu,ne?Jsem zacinajici sberatel,ale par obrazu od akad.maliru jiz mam.:-)
Registrovaný uživatel
Nee Stani,jeste jsem ho nemel,jen jsem na nej narazil na jednom portalu,zaujal mne,ale to jsem netusil,ze se jedna o tisk Jambora.:-)
Registrovaný uživatel
Ja chápem o čo ide a kde ho vidíš.Ale pokiaľ ho nevidíš bez skla,prípadne sa ho nedotkneš a fotky nie sú presvedčivé,tak....Čo to je? Reprodukcia,originál??
-s-
Registrovaný uživatel
V kazdom pripade naozaj reproducia.Vela obchodniku takto napali duveriveho kupujiciho...
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Tisk jak poleno.................na detailu jasne videt :mrgreen:

No a teraz by bolo dobré pustiť sa do bobinek21.Má tam moc bodiek..
A okrem toho asi aj pravdu,to však nie je podstatné.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Slušně udělaná ta voda na asfaltě . Trošku mi vadí malířská popisnost na té věžičce vlevo. Uvítal bych celkově víc malířské zkratky , lepší kompozici , ale kdybych viděl někoho na ulici, jak tento obraz chce vzít sekerou, určitě bych zvolal " Zadržte člověče !!!!!!!"
jardelll napsal
Tento je take zajimavy,tak kdyby nekdo vedel autora?Jinak uz to bude fakt vse.Dekuji moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tady jej máte-orginal !!!! :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Rozlišit olej od listu z kalendáře je potřeba umět . A toto není zrovna až tak složité . Nicméně , pakliže jste propadl kouzlu obrazů , budete v životě šťasten.
jardelll napsal
Obcas jo...;-)Tak bohuzel ten Jambor byl pouze tisk:-(,Ted mne psala majitelka obrazu.No skoda:-(,ale trochu jsem to tusil.
Registrovaný uživatel
Hezke bobinek,ale z teto fotky bych tisk,ci original nepoznal taky.:-)Pro Vas to mozna Petrarca slozite neni,ale polozte si otazku-kolikrat jste pri koupi obrazu z nejakeho portalu vahal,zda se jedna o original ci reprodukci...
Registrovaný uživatel
Tak pokud mi prodejce není schopen poslat strukturu oleje, či " neví " a není ochoten ani nafotit, tak nekupuju ani za stovku . A přes portály už vůbec ne. Osobně , jinak nic.
jardelll napsal
Hezke bobinek,ale z teto fotky bych tisk,ci original nepoznal taky.:-)Pro Vas to mozna Petrarca slozite neni,ale polozte si otazku-kolikrat jste pri koupi obrazu z nejakeho portalu vahal,zda se jedna o original ci reprodukci...
Registrovaný uživatel
Osobně vůbec nedoporučuju kupovat levné obrazy na na Bazoš.cz apod . Lidé v obrazech cítí hodnotu , většinou je přeceňují a když už je prodávají levně na bazarových portálech pak vězte , že už s nimi nějakého starožitníka informativně oběhli a teprve pak jej dávají na Bazoše , Hyper atd .
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Tak uz jsem vyse uvedeneho autora asi vylustil...Vychazi mne Ludvik Dobes...;-)

A navícjako z "Mrazíka", ke mně čelem, k Ivanovi zády ! :)
Registrovaný uživatel
Tady je obraz v orginale.................a není stažen z žadneho servru: :oops:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jako dobry, ale ty dva obrazky nejsou stejny, toho si jeste nikdo nevsimnul?
Registrovaný uživatel
je to videt napr u toho objektu zakryteho plachtou vpravo pred domkem....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je možné ale tento je org malba J Jambor-----------vpravo :oops:
Registrovaný uživatel
Zdá se mi to, nebo ten originál není podepsaný?
Registrovaný uživatel
Taky ten " vpravo " může být malovaný podle tisku " vlevo ".
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Taky ten " vpravo " může být malovaný podle tisku " vlevo ".


to asi ne, protoze ten vlevo je oriznuta varianta toho praveho.
Registrovaný uživatel
Jo,malba dodělána včera z véčerom,ještě ani neuschla........................Ale teraz vážně-Nehodlám se tady přít o malbě či pravosti obrazku....................obvykle se tisk dělá podle malby, to by mohly býti nepravé jakékoli obrazy v aukcích,galeriích,muzeích atd. Jestli jej někdo maloval podle tisku.............a proč by to dělal. To máte třeba jako rifle z 70let Superky................které sou ty "pravé" a které levé"..............no za 25TB jsou pravé jen ty první kus,ostatní sou už šity podle něj!!! Tak kdo vlastní ty "Pravé" ?..................obraz je zakoupen na vysočině již v 70 tych letech a je pravý......a v pravo.
Registrovaný uživatel
Já se neptal kvůli tomu, že bych vám nevěřil, že ten obraz je pravý. Z logiky věci: pokud je originál nepodepsaný a tisk je, tak nejde o reprint, ale cílené falzum. Pakliže tedy není ještě podepsaný další podobný originál.
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 12. 10. 2017, 10:20. »
Registrovaný uživatel
Tisk se dělá podle malby-nikoli naopak!!! Pokud by to bylo opačně,/malba podle tisku/ nebylo by vlastně co malovat................tisk něčeho jako obraz/ by neexistoval .....................tak je to

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Umění - obrazy » Plachetnice

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1