Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Platí stále, popř. má nějakou hodnotu? 100 Kč Thomas de la rue

Vykupminci.cz
Numisargo

Platí stále, popř. má nějakou hodnotu? 100 Kč Thomas de la rue

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
dnes byla v supermarketu prodavačkou označena moje bankovka za padělek... P :) latil jsem stokorunou z roku 1993, ze série A06 - tiskárna Thomas de la Rue and company Limited.

Do očí trkne jinou barevností, má však vodoznak i proužek s mikrotextem. Chybí barevná vlákna

Pozn. Soutisková značka = CS

Rád bych se Vás zeptal, zda tato bankovka stále platí, případně co se mi to konkrétně dostalo do rukou.

Děkuji. :)
Moderátor
Jestli to nebude tím, že je neplatná. Ale jinak máte kliku, že na vás nepoštvala policajty a ti vás nezaklekli jak černocha v USA, který měl údajně platit falešnou bankovkou, ale nikdy se neřeklo, jestli to byla pravda, nebo jestli si to baba v trafice vymyslela.
Registrovaný uživatel
Ke dni 31. 1. 2007 skončila platnost bankovek vzoru 1993 v nominálních hodnotách 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A zaroven:

Neplatné bankovky vzoru 1993 vyměňují do odvolání zastoupení České národní banky v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Česká národní banka provádí tuto výměnu až do 100 ks jedné nominální hodnoty bezplatně, jsou-li bankovky roztříděné podle nominálních hodnot.
Registrovaný uživatel
[/quote
Registrovaný uživatel
Nevite nekdo jakou cenu to muze mit.. Je to zlato, ale presnou ryzost zatim nemam.. Dekuju

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V bankovkách těžko posoudíme.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Zlato to není ani náhodou.
Moderátor
Není to ani stříbro, bez druhé strany Vám nikdo nic neřekne, ale v tom převýšení něco chybí.
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Platí stále, popř. má nějakou hodnotu? 100 Kč Thomas de la rue

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1