Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Počátky československé měny (poukázky ZBKČ, franky, sokoly apod.)

Vykupminci.cz
Numisargo

Počátky československé měny (poukázky ZBKČ, franky, sokoly apod.)

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Moderátor
majkl napsal
A kurňa, tohoto Šůlu taky nemám.


jestli chceš, můžu ti to oscanovat ;)
Registrovaný uživatel
šenfi, to by byla fantazie! Díky moc
Registrovaný uživatel
Už keď budeš v tom zápale scanovania, tak poprosím kópiu na fidzi_ zavináč post.sk (áno, s podčiarovníkom). Ďakujem.
Moderátor
už to nahrávám na server, za chvíli to máte v mailech. Kdyby chtěl ještě někdo, tak to v pdf posílám numpszimu do knihovničky ;)


fidži, tvar tvýho mailu mi moje schránka nebere (možná kvůli podčárkovníku), neupsal jsi se?
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 15. 3. 2011, 22:04. »
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
už to nahrávám na server, za chvíli to máte v mailech. Kdyby chtěl ještě někdo, tak to v pdf posílám numpszimu do knihovničky ;)


fidži, tvar tvýho mailu mi moje schránka nebere (možná kvůli podčárkovníku), neupsal jsi se?

Šenfi nekde se stala chyba , stranka nenalezena
Registrovaný uživatel
šenfi, díky!
Registrovaný uživatel
Šenfi , diky , je to ok !!! :) ;)
Registrovaný uživatel
jano, šenfi: prostudoval jsem toho Šůlu a můžu všem, kteří mají podobné mezery ve vzdělání, jako jsem měl já, jen doporučit.
Registrovaný uživatel
tak teda poprosil by som aj ja odkaz na toho Šůlu alebo numpsziho o pristup do knihovnicky . diky :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
http://numpszi.com/notafilia/

Do knihovničky jsem se dostal, ovšem když jsem vyplnil údaje - uživatelské jméno a heslo - a to podle mých osobních údajů ze Sběratele byl mi odepřen vstup, je nutná nějaká registrace ?
Moderátor
musíš napsat numpszimu ;)
Registrovaný uživatel
diky Šenfi ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
majkl napsal
A kurňa, tohoto Šůlu taky nemám.


jestli chceš, můžu ti to oscanovat ;)
Mohl bych také poprosit o sken, jestli je to ještě aktuální? Kdyžtak poprosím na e-mail enigwa@seznam.cz
Registrovaný uživatel
zkušební nátisk 10 Franků.. pravděpodobně všichni znají

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pripájam par frankov

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty poslední jsou ze Sběratele? Vím, že ten malý kousek + líc tam měl numis. Díval jsem se na to, protože jsem si říkal, že bych si sbírku toho, co jsi zveřejnil, případně udělal, ale docela mě to odradilo (nikdy předtím jsem je nedržel v ruce). Někdo se tam ptal na autenticitu těch kousků a celé to vyznělo trochu rozpačitě - něco v tom smyslu, že se ani neví, jestli je to dobové. Proto by mě zajímalo, jak je to s těmi ostatními kousky. Dále: to na tom posledním obrázku je tištěno na tužším papíře - jak je to s ostatními kusy? Jsou na bankovkovém papíře nebo na nějakém kartonu? Předpokládám, že vodoznak asi není na žádném kousku.
Registrovaný uživatel
ještě 1000 franků

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Lidi, kde to berete? Zdroje, zdroje! Klidně "soukromá sbírka", ale když ne, tak odkaz na literaturu, prosím! ;)
Registrovaný uživatel
sbírka a literaturu taky moc prosím..:)
Registrovaný uživatel
Mohl bych jakékoli případné šťastné majitele těchto nátisků poprosit o skeny v solidním rozlišení na mnovak55@volny.cz? Díky.
Registrovaný uživatel
Všetky skeny ktore som pridal ja, som nasiel na aukciach u klima. Cize majetl nie som.
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Všetky skeny ktore som pridal ja, som nasiel na aukciach u klima. Cize majetl nie som.

maš toho viac ;) ukaž nech sa pokochame
Registrovaný uživatel
Boli časy keď bolo toho viac :-) Ale ešte len prídu časy keď toho bude veľa !!!
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Ale ešte len prídu časy keď toho bude veľa !!!

Tak to abych si zprovoznil tiskárnu na peníze! ;)
Registrovaný uživatel
O ČS Francích je pojednání taktéž na straně 102 v knize Papírové peníze na územi Československa od pana Séma. A přispívám obrázkem nátisku z vlastní sbírky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Počátky československé měny (poukázky ZBKČ, franky, sokoly apod.)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1