Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Počítání vroubků na hraně mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Počítání vroubků na hraně mince

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jo,jo,hmm....., svatá pravda ! :P
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Michalo: manžílka snad do příštího léta zmákneš ne? když Tě nebude chtít pustit, tak zkrátka na protest zavřeš kuchyni, on to o rohlíku a salámu moc dlouho nevydrží ;) :D


To tak není lehké kacurko, jeho vaření je na 1 !
Ale když by to byl ten hromadnej exodus(při čtení jsem se malinko vyděsila,co že to bude hromadného) :oops: :lol: ,tak bych ho vzala sebou i s Fenderem a kombíčkem. ;)
Moderátor
Ikonky... lidicky, ja myslel ze si je stahnete a nekam nahrajete a ja je pak smazu a vy se na ne odkazujete. Pokud to nemate kam dat nevadi, neni to nic velkyho, ale ja pak jen vymyslim nejakej adresar, at mi to nestrasi v rootu. Takze to budete muset jen opravit a bude to uz pak fungovat. mam rad poradek. Dam vam vcas vedet.
Moderátor
Takze pokud si nemate ikonky kam nahrat, pouzijte tyto adresy (ty budou trvale, uz je menit nebudu):

http://www.richtera.cz/ico/65x65/topa77.png
http://www.richtera.cz/ico/65x65/indianka.png
http://www.richtera.cz/ico/65x65/mincicka.png
http://www.richtera.cz/ico/65x65/vassilij.png

jak to budete mit, tak pls napiste
Administrátor
He he, tohle je dobre :-)

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oliver: mám, dík ;)
Moderátor
Michaela, takže Znojemčanka... Okrem týchto indícií čo si nám dala, sa tam razili aj zaujímavé penízky. Ale to Ty numizmatička určite vieš... ;) Pozdravujem Ťa. :)
Moderátor
to Topa77: neni zac, jeste tam byla spatne transparentnost, tak je to aspon opravene ;)

vassilij uz to taky zmenil a Michaela na me zanevrela :mrgreen: a dala si to jinam. takze to mazu a plati posledne uvedene adresy.

ja si pri te prilezitosti taky zmenil ikonu (resp. jsem z te sve male presel na vetsi a vyrizl jsem si lva z grose Vaclava II.) a az tady sem si uvedomil, ze to mam podobne, jak Robbie... pokud bude mit nekdo problem, tak to nejak predelam...
Registrovaný uživatel
To jsou krásné ikonkýý :) Oli Ty jsi šikovný...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
jeeee, dekuji :oops:

ten lvicek je volny, kdybys ho chtel nebo nekdo: Obrázek vložený uživatelem

nakonec jsem se vratil k tomu grosi, co jsem mel, akorat jsem to zvetsil
Registrovaný uživatel
to oliver:taký grošík by si neodmietol ani vo vlastnej zbierke. ;)
Moderátor
urcite ne i kdyz si myslim, ze mam celkem pekny (i kdyz ne jak ten z ikonky). ja svuj prvni gros (Vaclav II.) totiz koupil za 200,-. kdyz jsem ho tenkrat (pred peti lety) kupoval, nemel jsem moc predstavu o cene a prodavajici zas zrejme ani o tom, co prodava, protoze me jeste vehementne presvedcoval, ze je to vladislav stejne jak tech 5 zbyvajicich (to skutecne take vladislavove byly). za ty dve kila se mi to zdalo slusne, tak jsem do toho sel :mrgreen: a rikam mu, tak mi dejte tady toho Vaclava II. co je podle vas Vladislav II. a ja pujdu...

pro rejpaly podotykam, ze to neni pudni gros ;)
Registrovaný uživatel
oliver napsal
jeeee, dekuji :oops:

ten lvicek je volny, kdybys ho chtel nebo nekdo: Obrázek vložený uživatelem

nakonec jsem se vratil k tomu grosi, co jsem mel, akorat jsem to zvetsil


Tak díík :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Super... v čem to děláš čeče ? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
nemas zac. :) v paintshopu, ten ja mam rad... ale jde to v cemkoliv
Registrovaný uživatel
Ano Znojmačka,BINGO! Taky pozdravujem (všechny). :)
Kdybych se dlouho tady neukázala, tak mi manžel zablokoval svojím Call of Duty počítač :roll: , tak vám všem přeju pěknej den. ;)
Moderátor
No hádam to nebude také zlééééé? :shock:
Registrovaný uživatel
oliver napsal
vassilij uz to taky zmenil a Michaela na me zanevrela :mrgreen: a dala si to jinam. takze to mazu a plati posledne uvedene adresy.


Ale nezanevřela Oli,ač jsem si to dala jinam :oops: :D a taky vám děkuju,udělal jste mi taktéž móóóc pěknou indiánku!. :)
Moderátor
vsak v pohode, to bylo jen z hecu ;) a neni zac. ta vase ikonka byla ta nejjednodussi. u tech ikonek minci nejde o to to jen zmensit, to je hned, clovek musi zkusit zmenit kontrast (resp. si pohrat s histogramem apod.), aby i pri takovem zmenseni zustalo zachovano co nejvic detailu... chce to trosku cviku a trosku zkouseni. ne ze by to nezvlad i nekdo, kdo by to zkousel poprve, jen mu to bude trvat dyl...
Registrovaný uživatel
Je možné , :'( dá sa zvládnúť skoro všetko,ale pokiaľ nemá niekdo vzťah je lepšie poprosiť takého kto to má ako "koníčka". :lol:
Registrovaný uživatel
Tak... stačí se podívat na Oliverovy stránky a je ve všem jasno :) Prostě to umí...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
no tak kuciiii, dost ty chvaly nebo si cvrknuuu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:P
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
no robbie.....ty nemáš ani vlastnú ikonku???? ;)

Oliver, klobúk dole....kto vie, ten vie....peknú ikonku si zanechal robbiemu.....on tu upravoval ikony ostatným, ale Tvoja sa zapáčila aj jemu :lol: :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Počítání vroubků na hraně mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1