Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Podezrele aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 210 211 212 213 214 215 216 217 218 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
U toho Katze mají hodně pěkné Rusko, o to víc mě mrzí negativní reference. Nemáte někdo tip kde jinak koupit kvalitní carské Rusko?
Registrovaný uživatel
Tak však to jsou rusové, tak nabídku Ruska mají pěknou. Na nějaké z posledních aukci které jsem sledoval měli pěkně Rusko, myslím kunker nebo Rauch na onebidu mívají Poláci taky hodně Ruska.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dík, ten onebid je přesně co jsem chtěl. Jenom jedna technická - když se tam přihazuje v PLN, tak pak se to platí v EUR nebo jak?
Registrovaný uživatel
rektor napsal
Dík, ten onebid je přesně co jsem chtěl. Jenom jedna technická - když se tam přihazuje v PLN, tak pak se to platí v EUR nebo jak?

v pravo nahore si muzes vybrat menu ve ktere se ti to bude zobrazovat. Asi zalezi na konkretni aukci v cem ti pak poslou fakturu nebo si to mozna taky jde nastavit ale ja vzdy vse platil v eurech.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Vždy sa dá platiť v EUR a lokálnej mene organizátora aukcie - PLN alebo CZK. Niektoré aukčné domy dovoľujú aj platbu v USD.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tipnete si bez vyhledání aukce který detail je z Aukra?
8 detailů nejvzácnější 5 koruny 1906 od 8 různých prodejců.
(Katz,Kunker,Antium Aurum,Nudelman,Pannonia Terra,Rauch,Aukro,M+Ch,)
Co na to sberatelé FJI?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2. vlevo?
_______________
Registrovaný uživatel
druhá řada, vlevo. Ta šestka je divná
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Moderátor
Celý letopočet je špatně nejen číslo 6..
Je to jasná úprava letopočtu s jiného ročníku...
Registrovaný uživatel
Poslední vlevo vypadá na upravený letopočet jak píše barbar
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Poslední,tedy spodní vlevo pochází z aukce od Kunkera...

Ale jinak správně...což je zajímavé,protože dle popisu v aukci se 6 ze 7 shodlo na originalitě. :) ...nejspíše proto už se tam od rána nasáčkovalo přes 20 litrů.


Odkaz na podezřelou aukci zde:

https://aukro.cz/5-koruna-kb-f-j-i-1906-rrrr-7004470837
Moderátor
Otravnykomar napsal
Poslední vlevo vypadá na upravený letopočet jak píše barbar


Já souhlasil s klukama nade mnou(denár pooh) ,jen jsem je doplnil.. Jelikož jsem si ho už dříve vyhledal na aukru... ;)
Registrovaný uživatel
I plocha okolo letopočtu je zřejmě leštěná po úpravě . Škoda že je diskuse na Aukru zrušená. Tam se tyhle podvody probíraly a kupujícím to ušetřilo dost peněz. Provize je provize ☹️
_______________
Moderátor
lub121 napsal
I plocha okolo letopočtu je zřejmě leštěná po úpravě . Škoda že je diskuse na Aukru zrušená. Tam se tyhle podvody probíraly a kupujícím to ušetřilo dost peněz. Provize je provize ☹️


Jaká diskuse, myliš přímo na Aukru? to slyším prvně..
Registrovaný uživatel
Jo bývala tam, ale zrušili ji.
Rozděleno podle témat jako zde. Hlavně se tam upozorňovalo na podvodníky což nesvědčilo provizi.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) lub121 v 2. 2. 2022, 12:56. »
Moderátor
lub121 napsal
Jo bývala tam, ale zrušili ji.


Nikdy jsem si toho nevšiml...
Registrovaný uživatel
Chtělo by to lepší foto,trochu z úhlu a jiném osvětlení-třeba jako zde u zfalšované koruny 1906

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 2. 2. 2022, 22:13. »
Registrovaný uživatel
Tak já bych byl podezrivavej i u ty od kunkera, v okolí letopočtu jsou podezřelý místa. Ale z malých fotek těžko posuzovat. Natož z ty romlzeny fotky z Aukra mince která je zničena objehem a čištěním, z toho nejde nic posoudit..
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 2. 2. 2022, 13:45. »
Registrovaný uživatel
Lopez1506 napsal
Ale jinak správně...což je zajímavé,protože dle popisu v aukci se 6 ze 7 shodlo na originalitě. :) ...nejspíše proto už se tam od rána nasáčkovalo přes 20 litrů.

Odkaz na podezřelou aukci zde:
https://aukro.cz/5-koruna-kb-f-j-i-1906-rrrr-7004470837

Tá aukcia je podozrivá už len tým brilantne vytvoreným popiskom:
- mince je nafocena jak pod mikroskopem...
taký "mikroskopový" detail urobí dnes každý mobil s makrom. Teda omnoho lepší.
- je vyčištěna jednou sodou schválně...
čítaj celá minca je schválne vyžratá alkalickou sódou, aby sa zahladili stopy po oprave letopočtu
- ptal jsem se na několik názoru a až na výjimku se shodly na pravosti... 6 ze 7 se shodlo.
čítaj minca je 15% falzum, tak som sa ďalej už radšej ani nepýtal.

Lopez pridaj si do štatistiky - za mňa 100% falzum. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Dohodli jsme se s lopezem k odstranění našich příspěvků..
Fidzi odstraním i ty poslední, netykajici se tématu..
Díky
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 2. 2. 2022, 22:14. »
Moderátor
Absurdní naivita..

https://aukro.cz/rrr-50-kc-obezna-raritni-jedina-v-cr-rrr-7004277700
Moderátor
barbar napsal
Absurdní naivita..

https://aukro.cz/rrr-50-kc-obezna-raritni-jedina-v-cr-rrr-7004277700

jsem zvědav, jeslti se někdo chytne, je tam cca 139 sledujících, ale moc tomu nevěřím - TEDY DOUFÁM, ŽE NE.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Registrovaný uživatel
Kdyby to dál o jednu jedničku méně, třeba by někdo koupil :-D
Moderátor
Myslím, že v nedávné době byla podobná, možná stejná tady na sběrateli v dotazech...
Moderátor
barbar napsal
Myslím, že v nedávné době byla podobná, možná stejná tady na sběrateli v dotazech...

Ano, byla ale v horsim stavu.
Taky jsem jednu podobnou dostal nedavno v obchodě, mam ji dat na Aukro od 111,- (nebo radeji od 55,-, coz je nominal + poplatky Aukru, vetsi cenu podle me nema)? Ale jak takovou minci seriozně popsat, aniz by aukce aspirovala do "Podezrelych aukci"? Jednobarevna 50 Kč jako v aukci za milion, druhy exemplar, zpusob vzniku neznamy? Docela by me to lakalo vystavit kvuli pobaveni. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 210 211 212 213 214 215 216 217 218 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1