Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Podezrele aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
no ved mna na tom prave ten dukat uputal :)
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/item250334906_denar_oldricha_1012_1034_cach_285_vzacny_.html

tohle sice není podezřelá aukce, podezřelý je tu příhoz toho neověřeného nováčka, včera se teprve zaregistroval a dnes už přihazuje na takovou minci. s tímto prodejcem už jsem několikrát obchodoval a zatím se jevil solventně, ale zdá se, že když jde o větší peníze, i solventní lidé sahají k podvůdku :( alespoň si myslím, že ten nový přihazující jen nadsazuje cenu!!
Registrovaný uživatel
Tak jsem mu psal o ryzost zlata a teď mi přišla odpověď Ryzost dukátu je 900/1000
Tak to je síla :'( :shock: :( :?

roland22 napsal
a mame tu zas nas vzacny dukat :lol: :lol:

http://www.aukro.cz/item253608980_zlaty_dukat_rok_1713_stari_skoro_300_let.html
Moderátor
ja jen doufam ze ten clovek vi co prodava a akorat to zkousi zda se nekdo napali.Prece nemuze bejt tak naivni a myslet si ze by nekdo razil podobnou minci v roce janosikovy smrti,nehlede na to novodobe pismo
Moderátor
a ešte s nápisom..Pre šťastie...... ;)
Registrovaný uživatel
vladik napsal
Tak jsem mu psal o ryzost zlata a teď mi přišla odpověď Ryzost dukátu je 900/1000
Tak to je síla :'( :shock: :( :?

roland22 napsal
a mame tu zas nas vzacny dukat :lol: :lol:

http://www.aukro.cz/item253608980_zlaty_dukat_rok_1713_stari_skoro_300_let.html


No tak tohle je drsný... nechcete někdo tenhle zlatý dukát? za 500 Kč Vám ho nechám :mrgreen: jak to vůbec může někoho napadnout.... copak nikdy neviděl zlato? :D
Registrovaný uživatel
vladik:

Tak jsem mu psal o ryzost zlata a teď mi přišla odpověď Ryzost dukátu je 900/1000
Tak to je síla :'( :shock: :( :?



no dakujem pekne, to nie je ani dukatova rydzost :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Tak aukce po pradědkovi skončila.Kupce se bude asi divit až mu to dojde.
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item246063410_2_kc_1947_chyborazba.html#photo
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Na to jsem taky koukal a já blbec jich nemůžu prodat 10 za 25,-. No nic pilník mám a jdu na ně :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Radek Deraha napsal
Tak aukce po pradědkovi skončila.Kupce se bude asi divit až mu to dojde.

Řekl bych, že kupec se bude divit určitě (pokud teda nechtěl koupit repliku 4 dukátu za tolik peněz :roll:).
Dnes jsem si vyměnil pár emailu s uživatelem Mysticek, pán byl tak hodný a sdělil mi, že mince váží okolo 9 gramů. Za 5 minut mi došel email od uživatele Dejvon a ten mi nabízel 2 haléř 1892, který je nyní v aukci na ebay :lol: .
K mému překvapení, emaily přišly ze stejné IP adresy od jistého ISP z Bohumína.
Takže mohu potvrdit, jak bylo zmíněno dříve, že Mysticek a Dejvon je stejná osoba (nebo používají stejný komp ;) ).
Registrovaný uživatel
9 gramovy stvordukat :lol:

No mozno by mal niekto napisat "stastnemu" vyhercovi, co to vlastne vydrazil.
Len sa bojim, ze coskoro sa bude drazit "zarucene pravy" stvordukat 1915 :twisted:
Registrovaný uživatel
Díval jsem se,že ani reklamace nepřijimá!!!
Moderátor
Tahle veta, ze reklamace neprijima, by me odradila sama o sobe.
Predstavuji si to asi takto: V aukci je krasna mince za 1000 korun, podle fotky v perfektnim stavu, nevidim zadny problem, koupim. Prijde mi jina, bezcenna mince. Reklamuji a dozvim se, ze dve zasilky popletl, ale ze reklamace neprijima, v aukci je to prece uvedeno. Uz chapu...
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item252882875_suvenyrova_mince_janosikov_dukat_1713.html

kup ted 5000 :lol: :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
toto uz nie je normalne :shock:
Registrovaný uživatel
To si snad dělají zadek :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Nestačím sa čudovať,to je silná káva. :shock: :shock: :shock:



jano789 napsal
http://www.aukro.cz/item252882875_suvenyrova_mince_janosikov_dukat_1713.html

kup ted 5000 :lol: :D :mrgreen:
Moderátor
Tohle je presne ten pripad, kdy bych byl pro zavedeni stredovekejch trestu a bez milosti bych tem sejdirum sekal ruce az u samy prdele uz v okamziku, kdy by to tam vyvesili... je jasny, ze to koupi leda tak idiot, ale predstavte si, ze treba nejaka partnerka chce svemu priteli sberateli udelat radost a kulovy tomu rozumi... proste stat se to muze... btw. vite, ze ten hlinikovej prazskej gros se prodal za 1700,-?
Registrovaný uživatel
no co uz.... niekto bude mat doma pekne drahy kus hliniku
Moderátor
Nie, nie, Oliver má úplnú pravdu. Pokiaľ si to kúpi nejaký úplný začiatočník, je to daň ktorú sme na začiatku všetci zaplatili. V tomto prípade daň nechutná a poburujúca, ale každý sme sa niekedy kopli, aj keď určite nie na takomto vagabundovi a za také prachy. Oliver však presne poznamenal jeden príklad, až ma zamrazilo; tá minca môže naozaj byť kúpená úplným analfabetom ako darček pre niekoho. Vzniklo by faux pas, z ktorého by sa osoba čo predmet kúpila nemusela ani spamätať.
Nie som bonzák, ale tuším upovedomím AT. Sami musia uznať, že toto už nemá nič spoločné ani s etikou a s humorom už vôbec nie.
Už sa teším na Zdeňkov aukčný server, takémuto úbožiakovi tam "zakroutíme krkem!"
Moderátor
No neviem, neviem. Mám ten pocit, že tento predávajúci je panička, ktorá predáva tričká. Možno naozaj nevie čo ponúka, napísal som jej (predpokladám že ide o ženu) mail, som zvedavý ako a či vôbec, zareaguje. Ja na Aukre predajcov nelustrujem, neviem či sa jedná o jedného, dvoch, alebo viacerých, zatiaľ mám však dojem, že táto pani fakt nevie o čo ide. Uvidím čo mi odpíše, dám vedieť.
Moderátor
no me to o vikendu uz tak nakrklo, ze jsem neco malo z toho, co se odkazovalo tady nebo i co jsem nasel hodil na web. jenze je to boj s vetrnymi mlyny... tohle by melo viset na tech aukcich... kdyby mel nekdo cim prispet vcetne obrazku, rad to tam pridam...

pokud tady nekdo chysta novou akci, davam ke zvazeni moznost, aby nekdo mohl pozadat ostatni o radu, zda skutecne nekupuje zajice v pytli, pripadne by mohly byt zavedeny osoby, ktere po registraci a po povereni spravcem budou moci umistit varovani ci primo aukci zablokovat (ale muselo by to byt tak, aby se to nezneuzivalo) :(
Registrovaný uživatel
Jednou takhle jeden prodával 20 Kč 1933 v horším stavu za 1000,- ... což je mince, kterou běžně pořídíme za 80,- Kč... Když jsem mu napsal, že si snad dělá srandu a jak se věci mají, tak mi odepsal že jeho známej chtěl aby tam takovou cenu prostě dal, že to tak chtěl... bez ohledu na okolnosti. No... co na to chceš říct :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Moc pěkný článek Olivere..
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Podezrele aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1