Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Pokec a chlubírna - staré tisky

Vykupminci.cz
Numisargo

Pokec a chlubírna - staré tisky

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hilaris napsal
Původní vydání Adama Michny - tak to je pěkně vysoká laťka. Řekl bych v nedohlednu.



Takových vysokých láťek mám 🤣, ale nic není nemožné 😜 důležité je pořád hledat.
_______________
Registrovaný uživatel
Kolik jste dali nejvíc za knížku a jakou?
_______________
Registrovaný uživatel
Otázka na tělo 😉
Nedávno asi 25000 za tohle
Registrovaný uživatel
jirkasz napsal
Otázka na tělo 😉
Nedávno asi 25000 za tohle

...a už jsi to přečetl? ;)
Registrovaný uživatel
Ne, přece si prohlížím obrázky 😀
Ale u některých rostlin je mimo jiné i český název.
Registrovaný uživatel
No tak to jo docela dost, to já bych nedal když to není česky. A navíc když Mattioloho herbář 1596 se dá pořídit za přijatelné peníze (60-90 tis.)
_______________
Registrovaný uživatel
Jooo když je to česky to je jiná 😜, ale třeba Melantrichovu bibli jsem koupil za 8.000 Kč 🤣
_______________
Registrovaný uživatel
To už jsme ale v tématu nejvýhodnější nákup 😉. Tak která byla za nejdražší?🙂
Registrovaný uživatel
Tak to mám možná lepšího adepta na nejvýhodnější nákup 🤣 Diadochos od Paprockého taky do 10.000 Kč ale jinak běžně tak 50-60 tis. Kč
_______________
Registrovaný uživatel
Teda ne za Paprockého ten je tak za 200 👍
_______________
Registrovaný uživatel
Teď nechci být moc pichlavý, ale to musel být hodně důvěřivý důchodce, co to prodával 🙂. Jinak samozřejmě gratuluji! A teď tu nejdražší.🙂
Registrovaný uživatel
Ne to nebyl žádný důchodce, ale Němec který to nabídl a já to koupil 👍
_______________
Registrovaný uživatel
Kauf století!
Registrovaný uživatel
Dají se koupit i neuvěřitelné skvosty, minulý rok mi utekla bible benatská a to v regulérní aukci za 3000 CHF
_______________
Registrovaný uživatel
Tak to já mám bohužel spíš opačné zkušenosti. Třeba na zvab.com se opravdu těžko dá najít něco výhodného. Viz třeba olomoucký misál? prvotisk tištěný v Německu v antikvariátu ve Vídni prodávaný asi za 50 000 euro.
Registrovaný uživatel
Zvab.de, abebooks.com a eBay jsou nejdražší možné nákupy 🙄 ceny odpovídají poptávce. Problém je že moc dochovaných knih v češtině není a když už to má stát za to (staří, stav knihy atd.) tak to nejde pod +- 50.000 Kč Není to zrovna levný koníček 😃
_______________
Registrovaný uživatel
Toto je moje první stala 300 Kč 🤣

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Zásadně nic nekupuji ale uchovávám starožitnosti,knihy a vzpomínky po předcích i tak toho je dost na 2.skříně .Něco málo ,co jsem prodal investuji do rodokmenů a bádání.
Moderátor
Já asi 3000 nebo 5000 Kč za toto https://www.kosmas.cz/knihy/119070/kralovstvi-ceske/ máme myslím nějaký 88. výtisk i s podpisem autora. Ale už je to hromada let. je to zároveň nejtěžší jednotlivá kniha co máme.
Registrovaný uživatel
Aukro paradox:
Před týdnem 0 zájemců, když byla kniha za 250Kč, pak zlevněno na 100Kč a dnes vydraženo za 675Kč :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jo, to je klasika. Věc nabízená za 200 Kč propadne, tak se dá znovu od koruny a udělá 2000. Na aukru se mi to stává běžně.
Registrovaný uživatel
Nevidím v tom nic tak zvláštního, prostě se tam po týdnu podíval někdo kdo tam před tím nebyl a koupil to později za víc peněz.
_______________
Registrovaný uživatel
P-F, neznamená Váš nick pěkný filuta? Nic ve zlém, ale 5.2. jste tady dal vyloženě dotaz na tělo: Kolik jste dali nejvíce za knížku a jakou? 6.2. Vám jirkasz hned dal v odpovědi stoprocentní informaci, Váš dotaz 2x zopakoval a Vy jste 2x dal sice zajímavou, nicméně vyhýbavou odpověď. Tak co, odpovíte nám na ten Váš původní dotaz? Která byla ta nejdražší a za kolik? Případně se zkuste nějak vykroutit potřetí, ono to sice tak neuspokojí, ale příspěvky máte pěkné.
Registrovaný uživatel
Hilaris - protože filuta se rovná mazaný jedinec, chytrák tak to beru jako pochvalu 😜.
_______________
Registrovaný uživatel
55 Kč včetně aukčního poplatku 😃

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Antikvariát » Pokec a chlubírna - staré tisky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1