Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc - pay pal

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobry den
prosim vas kolegove o pomoc , uz nevim kde se mam zeptat , posilal jsem dotaz na pay pal , ale je to problem.
Jde mi o to ze jsem posilal penize na muj ucet u pay palu a uz je to tyden a dodnes tam nejsou. je pravda ze u pay palu mam evidovany ucet ktery mam u Fio banky , ale posilal jsem tam penize z uctu me pritelkyne a dodnes se tam neobjevily.K Prekladu pouzivam google.
Prosim vas timto o pomoc kdo se v tom vyznate , mohu na ten ucet posilat penize i z jineho uctu ??
Registrovaný uživatel
no v slovenskych podmienkach sa pise toto:
5.PayPal účet môžete dobiť výlučne z osobného (NIE z firemného) bankového účtu, vedeného na Vaše meno.
https://www.paypal-dobijanie.sk/
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 : tohle vim ze mohu dobijet pres trust pay pouze z meho uctu , ale posilat penize mohu jak taky pouze z meho uctu ?,nebo jak ???
Registrovaný uživatel
mike, tady to máš v češtině:
9. Jaký bankovní účet mám použít při navýšení svého účtu na PayPalu?
Můžete použít pouze svůj osobní bankovní účet vedený Vaším jménem. Nepoužívejte podnikatelský bankovní účet zaregistrovaný na Vaši společnost
Registrovaný uživatel
Ten účet si asi musíš najprv zaregistrovať, toje že oni ti naň pošlú určitú čiastku s var. symb. a ty si ho potom overíš. Až potom môžeš posielať peniaze.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
mike, tady to máš v češtině:
9. Jaký bankovní účet mám použít při navýšení svého účtu na PayPalu?
Můžete použít pouze svůj osobní bankovní účet vedený Vaším jménem. Nepoužívejte podnikatelský bankovní účet zaregistrovaný na Vaši společnost
dekuji mischel13: ok dekuji , nikde jsem to tam nenasel ! , nasel jsem pouze ze kdyz chci dobit pres trust pay tak musim z meho uctu . Takze jsme prisly o penize mi chces rict ????????ach jo do prd..E :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 5. 11. 2012, 20:41. »
Registrovaný uživatel
kde jsi to tam nasel mischel? ja pouzivam google chrome a tak me to preklada , ale ja tam nic takoveho nenasel :-(
Registrovaný uživatel
pokud jsi to zaslal na špatný (neexistující) účet, tak se ti peníze vrátí
pokud jsi to zaslal na existující účet, můžeš u banky platbu reklamovat a peníze ti vrátí (buď dobrovolně příjemce, nebo po vyřízení přes banku)
Registrovaný uživatel
https://www.paypal-dobijeni.cz/faq.php
to, co napsal jano ve slovenštině, tak jsem napsal v češtině a časté dotazy!
Registrovaný uživatel
ja mam ucet u pay pal , akorat jsem ted na ten ucet posilal penize misto z meho uctu tak z uctu me pritelkyne.
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
pokud jsi to zaslal na špatný (neexistující) účet, tak se ti peníze vrátí
pokud jsi to zaslal na existující účet, můžeš u banky platbu reklamovat a peníze ti vrátí (buď dobrovolně příjemce, nebo po vyřízení přes banku)

Ne, on si poslal na svůj paypal účet peníze z jiného účtu, než je jeho! :roll:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Voloda16 napsal
pokud jsi to zaslal na špatný (neexistující) účet, tak se ti peníze vrátí
pokud jsi to zaslal na existující účet, můžeš u banky platbu reklamovat a peníze ti vrátí (buď dobrovolně příjemce, nebo po vyřízení přes banku)

Ne, on si poslal na svůj paypal účet peníze z jiného účtu, než je jeho! :roll:


a to na tom mění co?
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
https://www.paypal-dobijeni.cz/faq.php
to, co napsal jano ve slovenštině, tak jsem napsal v češtině a časté dotazy!
mischel ja myslel ze se tohle tyka pouze dobijeni pres trust pay?. a néé posilani penez z uctu na ucet pay palu
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 5. 11. 2012, 20:53. »
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
mischel13 napsal
Voloda16 napsal
pokud jsi to zaslal na špatný (neexistující) účet, tak se ti peníze vrátí
pokud jsi to zaslal na existující účet, můžeš u banky platbu reklamovat a peníze ti vrátí (buď dobrovolně příjemce, nebo po vyřízení přes banku)

Ne, on si poslal na svůj paypal účet peníze z jiného účtu, než je jeho! :roll:


a to na tom mění co?

snad se mu peníze vrátí na účet přítelkyně! ;)
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 5. 11. 2012, 20:56. »
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
mischel13 napsal
https://www.paypal-dobijeni.cz/faq.php
to, co napsal jano ve slovenštině, tak jsem napsal v češtině a časté dotazy!
mischel ja myslel ze se tohle tyka pouze dobijeni pres trust pay?. a néé posilani penez z uctu na ucet pay palu
Registrovaný uživatel
mischel to co tam davate to dobijeni trust pay , tak to je dobijeni do 4hodin a ne posilani z uctu na ucet ,néé??
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
mischel to co tam davate to dobijeni trust pay , tak to je dobijeni do 4hodin a ne posilani z uctu na ucet ,néé??

mike, přečti si to od bodu 1., máš tam i telefonní číslo! ;)
Registrovaný uživatel
ja si to cetl peclive , v kazde otazce pisi , jestli jste posilali penize pres Trust pay , Nikde neni napsano z uctu na ucet ?? furt tam pisi trust pay a za druhe jsou to podminky trust pay a nééé pay palu !!!!!!!
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
ja si to cetl peclive , v kazde otazce pisi , jestli jste posilali penize pres Trust pay , Nikde neni napsano z uctu na ucet ?? furt tam pisi trust pay a za druhe jsou to podminky trust pay a nééé pay palu !!!!!!!

Tobě není pomoci!!! V bodě 9. není o trust pay ani písmenko!!!
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
mike-p74 napsal
ja si to cetl peclive , v kazde otazce pisi , jestli jste posilali penize pres Trust pay , Nikde neni napsano z uctu na ucet ?? furt tam pisi trust pay a za druhe jsou to podminky trust pay a nééé pay palu !!!!!!!

Tobě není pomoci!!! V bodě 9. není o trust pay ani písmenko!!!
ale proc to jsou podminky trust pay dohromady s podminkama pay palu? ach jo , ok .
tak to by me zajimalo kde ty penize jsou :roll: ?
Registrovaný uživatel
V bodu 13 je uvedeno ,že peníze lze odeslat pouze a jen ze svého ůčtu,který se musí identifikačně schodovat....atd
Teda pokud jsem se v té rychlosti nepřehlédl.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
mischel13 napsal
mike-p74 napsal
ja si to cetl peclive , v kazde otazce pisi , jestli jste posilali penize pres Trust pay , Nikde neni napsano z uctu na ucet ?? furt tam pisi trust pay a za druhe jsou to podminky trust pay a nééé pay palu !!!!!!!

Tobě není pomoci!!! V bodě 9. není o trust pay ani písmenko!!!
ale proc to jsou podminky trust pay dohromady s podminkama pay palu? ach jo , ok .
tak to by me zajimalo kde ty penize jsou :roll: ?

Kdybys to četl pečlivě, tak tam máš tel.číslo a můžeš tam zítra zavolat, nebo úplně dole máš mailovou adresu na dotazy! ;)
Registrovaný uživatel
ok mischel , proste furt me pletlo to ze tam je ta firma trust pay , myslel jsem ze trust pay nema nic spolecneho s posilanim penez z uctu na ucet pay palu , zkusim to tak jak rikas a mam jeste jednu moznost zavolam otcovi pač zije v kanade aby mi doslova prelozil email ktery chci zaslat na pay pal aby me vratily penize z tohoto duvodu.
Registrovaný uživatel
muzete mi objasnit, jaky smysl ma posilat si na PAYPAL penize z bankovniho uctu??

Prece kdyz chci neco platit pres paypal, tak bud:
a) mam na paypal penize, ktere mi tam nekdo poslal (treba u me neco vyhral v aukci a podobne)
- tim padem kdyz chci neco platit, pouziji PAYPAL BALANCE
b) nemam na paypal penize, takze kdyz chci neco platit, strhnou mi to z karty

:)
Registrovaný uživatel
to Jirka72 : ja ten pay pal mam pouze na placeni za nakup bankovek,takze jedina moznost kterou znam je zaslat penize na pay pal ucet. A za druhy ja jim nedaval cislo karty , pac jsem dostal radu nikde neuvadet cislo karty , ze mischel13 ?co kdyz ti nekdo vyluxuje ucet?,v dnesni dobe uvadet nekde cislo karty?,no nevim.
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 5. 11. 2012, 22:34. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1