Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc - pay pal

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to Smith : ses si na 100 procent jistej , ze to tak je ? jestli ANO , tak DEKUJI za presnou informaci :)
Registrovaný uživatel
U té aukce máš napsáno pouze převodem (o paypalu tam není ani slovo pouze Zahlungsmethode = Überweisung), takže paypal asi nepůjde.
Registrovaný uživatel
jo jo , o paypalu tam nic neni , takze tu platbu muzu zavrit ?
dekuji Hanes159 ., ses si tim jist , abych zbytecne neco nezmaril
ten nemec vubec nekomunikuje , psal jsem mu uz parkrat
Registrovaný uživatel
Na žádost mike-p74 smazáno
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 15. 1. 2014, 10:29. »
Registrovaný uživatel
Tohle mi ten nemec napsal

Hallo Herr Potyka,
sorry, tut mir leid, meine Mitarbeiterin hat Ihnen eine falsche Paypal-Adresse gesendet.
Meine Paypal-Adresse lautet: roemer-borna@gmx.de
Deshalb kam die Zahlung noch nicht an. Bitte entschuldigen Sie den Fehler.
Es tut mir sehr leid.
Viele Grüße
Jörg Römer

Hallo,
können Sie die Transaktion an die falsche Paypal-Adresse zurück nehmen / stornieren???
Viele Grüße
Jörg Römer

(upraveno na žádost mike p-74)
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 15. 1. 2014, 10:32. »
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Tohle mi ten nemec zasranej napsal

Hallo Herr Potyka,
sorry, tut mir leid, meine Mitarbeiterin hat Ihnen eine falsche Paypal-Adresse gesendet.
Meine Paypal-Adresse lautet: roemer-borna@gmx.de
Deshalb kam die Zahlung noch nicht an. Bitte entschuldigen Sie den Fehler.
Es tut mir sehr leid.
Viele Grüße
Jörg Römer

Hallo,
können Sie die Transaktion an die falsche Paypal-Adresse zurück nehmen / stornieren???
Viele Grüße
Jörg Römer


Já bych to řešil asi takhle:

Na stránkách PayPal ve výpisu transakcí kliknout na "details" u konkrétní platby.
Otevře se kompletní výpis a úplně na konci je modrý rámeček, kde je potřeba kliknout na "Resolution Centre" otevře se okno kde si můžete vybrat jestli jde o neautorizovanou transakci "Unauthorised transaction" nebo o neobdržené zboží "Item dispute" jedno z toho označit a potvrdit "continue".
Registrovaný uživatel
climber28 napsal
mike-p74 napsal
Tohle mi ten nemec zasranej napsal

Hallo Herr Potyka,
sorry, tut mir leid, meine Mitarbeiterin hat Ihnen eine falsche Paypal-Adresse gesendet.
Meine Paypal-Adresse lautet: roemer-borna@gmx.de
Deshalb kam die Zahlung noch nicht an. Bitte entschuldigen Sie den Fehler.
Es tut mir sehr leid.
Viele Grüße
Jörg Römer

Hallo,
können Sie die Transaktion an die falsche Paypal-Adresse zurück nehmen / stornieren???
Viele Grüße
Jörg Römer


Já bych to řešil asi takhle:

Na stránkách PayPal ve výpisu transakcí kliknout na "details" u konkrétní platby.
Otevře se kompletní výpis a úplně na konci je modrý rámeček, kde je potřeba kliknout na "Resolution Centre" otevře se okno kde si můžete vybrat jestli jde o neautorizovanou transakci "Unauthorised transaction" nebo o neobdržené zboží "Item dispute" jedno z toho označit a potvrdit "continue".
ja to udelal , climber , ale jak jsi psal , musi to potvrdit ten prodejce a co kdyz to nepotvrdi , protoze k temu nema pristup ., co potom ??
Registrovaný uživatel
Climber ., ony ty penize jsou prijaty na tom ucte ., ten nemec mi napsal ze ten ucet nabo ta adresa je narusena , ze mam zazadat o penize zpet


Hallo,
wie ich Ihnen bereits mitteilte, ist ein Fehler bei der Übertragung der Paypal-Adresse unterlaufen.
Meine Paypal-Adresse lautet nicht roemer@gmx.de, sondern roemer-borna@gmx.de.
Bitte stornieren Sie die Zahlung auf roemer@gmx.de und zahlen Sie, wenn Sie das Geld zurück erhalten haben auf das richtige Paypal-Konto: roemer-borna@gmx.de.
Ich entschuldige mich für die entstandenen Unannehmlichkeiten und werde die Sendung direkt nach Zahlungseingang absenden.
Viele Grüße
Jörg Römer
Registrovaný uživatel
Mike trpělivost. Já tuhle možnost použil jen jednou, ale co si tak matně vybavuji je, že to nemusí potvrdit příjemce platby. Paypal vyžaduje od příjemce potvrzení, že zaslal zboží, pokud toto nedoloží, pak Paypal cca po týdnu vrací peníze zpět.
Registrovaný uživatel
Já teď řeším ztracenou doporučenou zásilku z itálie a taloš odmítá převzít zodpovědnost :( Prý v jeho mailu bylo upozornění že obyčejně a doporučeně posílá jen na riziko kupujícího, přestože v popisu aukce měl toto napsáno jen u obyčejného dopisu.
Registrovaný uživatel
jo jo , tak to ti preji at to dobre dopadne

ja uz to mozna vyresil ., jeho kolega mi napsal spatnou adresu na Heiko Romer , ale ten prodejce se jmenuje Jorg Romer ., takze musim kontaktovat Heiko aby me vratil penize
to jsou ale idi..i
jak prisel na tu adresu , mi neni znamo
Moderátor
Mám technickú otázku: Je možné "doplniť" paypal účet z iného účtu než na ktorý je viazaný?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Mám technickú otázku: Je možné "doplniť" paypal účet z iného účtu než na ktorý je viazaný?


Ano, napřed musíš ten účet navázat. Možná to jde i jinak, ale navázání je jednodušší:
-klik na postavu vpravo
-profile and settings
-my money
-bank account update - add
No a přidáš si účtů kolik máš
Moderátor
Mabrak napsal
Ano, napřed musíš ten účet navázat. Možná to jde i jinak, ale navázání je jednodušší:
-klik na postavu vpravo
-profile and settings
-my money
-bank account update - add
No a přidáš si účtů kolik máš


Ďakujem, ale mal som na mysli, či cudzí človek môže zo svojho účtu priamo posielať na paypal.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Můžeš posílat i z paypal účtu na paypal účet bez poplatků.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
smith napsal
.. ale mal som na mysli, či cudzí človek môže zo svojho účtu priamo posielať na paypal.

nemoze.

nech ti to posle na tvoj bankovy ucet ktory mas prepojeny s paypalom.
nasledne si to odtial stiahnes na paypal.
_______________
Registrovaný uživatel
počkejte - cizí může zaplatit přímo na můj PayPal - jako že za zboží přeci - je tam nějaká jako že žádost tu mu to pošle a on dá potvrdit... (už si to nepamatuju je to dva roky co mi takto platil slovák mimo Aukro)

P.S.akorát to počítá nějaký poplatek, ale o ten jsme to zvedli...
« Poslední úpravu provedl(a) markyz v 29. 5. 2015, 13:41. »
Registrovaný uživatel
- spíš je problém stáhnout si peníze z PayPalu k sobě na účet, že ?
Registrovaný uživatel
Cizí může, ale z Paypalu, poplatek tam je pro příchozí platbu, nevím přesně kolik. Zatím jsem peníze na Paypalu vždycky nechával a zase s nima platil dál, tak nevím, jak velký je problém si je stáhnout.
Registrovaný uživatel
Jestli mohu k tomu stahování peněz z PayPal. Já to dělám běžně. Zkrátka mám na PayPal profilu nastavený svůj domací účet a když potřebuji nějaké peníze z PayPal tak kliknu na "withdraw" tam je "withdraw funds to your bank account". Kliknu na to, zadám částku a za 2 dny ji mám na účtě. Je to naprosto bez poplatku.
Jen pokud chci tu částku v korunách a na PayPal mám např. Eura tak ji musím prvně převést na koruny ("currency converter"). Funguje to naprosto spolehlivě a bezproblémů.


pepahavel napsal
Cizí může, ale z Paypalu, poplatek tam je pro příchozí platbu, nevím přesně kolik. Zatím jsem peníze na Paypalu vždycky nechával a zase s nima platil dál, tak nevím, jak velký je problém si je stáhnout.
Moderátor
Prosim o pomoc. Potrebujem doplniť paypal účet narýchlo, a teraz neviem nájsť postup. Ďakujem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Vlevo nahoře klikneš “Add money” ale zas tak rychle to není.
Pokud potřebuješ zaplatit něco na eBay, já to zaplatím z PayPal jako bych tam peníze měl a ono si to samo chybějící částku z mého konta v bance vybere. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Vlevo nahoře klikneš “Add money” ale zas tak rychle to není.
Pokud potřebuješ zaplatit něco na eBay, já to zaplatím z PayPal jako bych tam peníze měl a ono si to samo chybějící částku z mého konta v bance vybere. ;)

PS
V obou případech to pár dnů trvá.
Nejrychlejší způsob je aby Ti někdo poslal peníze z jeho PayPalu ;)
Registrovaný uživatel
Smith, musíš mať k PayPal účtu priradenú platobnú kartu alebo peniaze na PayPal účte. Ak nemáš peniaze alebo karta expirovala, tak to trvá nejaký čas (1 deň), kým PayPal debetuje novú kartu malou sumou = otestuje funkčnosť.
Ak máš kartu priradenú, tak zaplatíš ako keby si mal peniaze na PayPal účte. PayPal si peniaze automaticky stiahne z tvojej platobnej karty (z účtu ku karte). Ak by si mal problém daj vedieť mailom a pomôžem ti. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
turtleoverhead napsal
PS
V obou případech to pár dnů trvá.
Nejrychlejší způsob je aby Ti někdo poslal peníze z jeho PayPalu ;)


Turtle vďaka. Tých pár dní je v pohode.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1