Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » pomoc pri určení

Vykupminci.cz
Numisargo

pomoc pri určení

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Těch detailů tam mizí více; kam až to může dojít, je vidět na obrázku v jiném vlákně:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/osvobozena-republika-18387
Registrovaný uživatel
S opotrebenou TD budete mať pravdu,ďakujem.
Registrovaný uživatel
Poprosím o názor na Skautské známky SK1,SK2 v kat. r. 2012 sú popísané znaky falošných známok - í pod U no u 20h je tlapa privretá tu je otvorená u fal. nie sú linky za uchom táto ma,ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám dotaz na pošt. známku Hradčany 200h porovnával som to na Knihtisk.org je to TD II./ 70,80TD ? Taktiež sa chcem spýtať ,často je spomýnaná vidlička,keby niekto dal ukážku,ďakujem. Chcem všetkým popriať všetko dobré do Nového roku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravíim,potrebujem poradiť ,Československé plebiscitné známky sú problém,ale zaujíma ma názor odborníkov,hlavne Hradčany 20h razítko Merény /Nálepkovo / a pretlač je pravá ? 25h som nevedel určiť ani TD Oderberg /Bohumín / všetko zatieňuje razítko a pretlač , za pomoc ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Môže niekto pomôcť s pretiskom typ A Hradčany pre plebiscitné územie , nakoľko mám katalóg Pofis 2012 je tam mýlka SO3 5h modrozelena uvádza aj špirálové typy a je to SO4 ,ďakujem.

jozef49p@gmail.com
Registrovaný uživatel
Zmýlil som sa ,prepáčte.
Registrovaný uživatel
Môže mi niekto poslať mailom , ako uvádza plebiscitné známky katalóg Merkúr,´ďakujem.
jozef49p@gmail.com
Registrovaný uživatel
dobrý den můžete mi poradit jakou hodnotu má tato známka?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Lukep napsal
dobrý den můžete mi poradit jakou hodnotu má tato známka?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Asi 1,- Kč keď je v top stave
Registrovaný uživatel
to se dalo cekat, ze se neco vyroji, kdyz se vcera prodala 50/50 :-)
Moderátor
Ale- taky si mohl zrovna dopsat, že toto je přetisk 50 na 20 ;)
Registrovaný uživatel
jj všiml jsem si pánové
Moderátor
Já jsem slečna a tudíž to vysvětluje vše ;)
Registrovaný uživatel
Prosím o vysvetlenie značky na zadnéj strane známky (vlastnícka,zúbková.....?)Voľako sa nemožem v nej zorientovať.Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zrejme Michel značenie priesvitok ............... Wz je jej skratka v katalógu
Registrovaný uživatel
Obrázok

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím ,pri skúmaní známok Slovenska som narazil na DCH ? pri všetkých troch čiastočných archoch je v písmene K vada , chcel by som vedieť váš názor,ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zdravím ,pri skúmaní známok Slovenska som narazil na DCH ? pri všetkých troch čiastočných archoch je v písmene K vada , chcel by som vedieť váš názor,ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zdravím ,pri skúmaní známok Slovenska som narazil na DCH ? pri všetkých troch čiastočných archoch je v písmene K vada , chcel by som vedieť váš názor,ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zdravím ,pri skúmaní známok Slovenska som narazil na DCH ? pri všetkých troch čiastočných archoch je v písmene K vada , chcel by som vedieť váš názor,ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Katalóg Album - O.Földes takúto DCH neuvádza. Čo na to B.Synek neviem ...
Nejak sa mi to nezdá, že by Földes túto DCH neuviedol a VCH to asi nebude ...
Registrovaný uživatel
Brett,mám blok 25,20,11 ks preto by ma zaujímalo ,ktoré je to známkové pole,môže to byť od 1 - 20 a tak sa dá dopátrať ,či je to DCH alebo iná vada.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, ide o DCH podľa ktorej sa zrejme rozlišuje doska .................... v katalógu sa to neuvádza ako cca 60% ďalších DCH. Skúste si preštudovať jednú prácu od Foldesa čo bola uverejnená v časopise Zberateľ. Tuto emisiu som zatiaľ ešte neštudoval. Ak by mal dakto záujem pošlem tu štúdiu na email.
Registrovaný uživatel
Enzer ,mám záujem,môj email / jozef49p@gmail.com / ,ďakujem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » pomoc pri určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1