Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » pomoc pri určení

Vykupminci.cz
Numisargo

pomoc pri určení

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den pomohl by mi někdo zjistit data těchto známek na netu je nemohu najít děkuji za jakoukoliv pomoc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Doplatní známky. Cena minimální.
Registrovaný uživatel
A z jakého sou roku nevíte?
Moderátor
No nemožu vědět všecko........ale mám dojem, že 45-47 ;) Katalog je D67/78 měla jsem to kdysi na olympiádě, ale to už je doba.......jestli si to pamatuju dobře.
Registrovaný uživatel
Prosím o vysvětlení ke známce Pof.333 a 334 Dětem). Na stránce www.tomfijala.cz jsem našel k uvedeným známkám že rozměr známky je 22,5 x 22,8. Mně však po změření vychází nějakých 27,5 x 33,5 mm. Je na uvedených stránkách špatný rozměr a jaký je ten správný. Moc děkuji za odpověď.
Moderátor
Aniž bych to šla měřit (ani ty známky asi nemám) tak zoubkování bylo nějakých 12,5 (?) tudíž si to lehce spočítej. Podle obrázku z gúglu je to ten tvůj rozměr.
Registrovaný uživatel
Děkuji za vysvětlení. Udělal jsem chybu já. Měřil jsem celou známku, ne jenom obraz. Přeji pěkný den.
Moderátor
No a teď to zase vysvětli ty mně- rozměr známky je jen jeden nebo co vlastně měříš?
Registrovaný uživatel
Poprosím o pomoc je to HZ , ale postupuje zúbkovanie zdola hore , alebo opačne ? Farba známky je modro šedá v šedej je to lepšie vidieť , moja tlačiareň zlosti , ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U Londýnské emise potřebuješ známky s horním nebo dolním okrajem přepážkového archu. Podle toho, který okraj je perforovaný se určuje směr. U jednotlivé známky je to dost složité, v některých případech pomůže viditelný odskok perforační lišty při dalším úderu.
Podle rozmístění perforačních otvorů bych řekl, že jde o známku z pátého sloupce normální HZ. Ale nejsem žádný velký expert na použité perforační lišty u této emise.
Registrovaný uživatel
Stefonos532 viem , že to nie je jednoduché určiť , preto som dal dotaz , ďakujem za pomoc.
Registrovaný uživatel
V monografii 2 se píše, že u 96ZP má II. typ barevnou tečku nad V (VHB) jde o toto ZP? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V monografii č. 2 je napsáno, že má malou barevnou tečku pod písmenem V. Na ZP 96 je známka II. typu (má deset lístků), ostatní známky na archu jsou I. typu (devět lístků). Rozpoznávací znaky ZP 96 jsou například ve Filatelii č. 10/1991 (digitální knihovna filaso.cz).
Registrovaný uživatel
Děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravíčko,
znázorněné známky (resp. zálepky) nemohu zařadit. Už se tu na to někdo ptal; možná i já, ale příspěvek jsem nenašel. Uvedenou dámu jsem už 100% někde zahlédl. Ale vokno, je vokno.....
Lichenštejnsko, Rakousko, Belgie, Holandsko, nevím.

Děkuji za určení.

P.S. Vím ,že jsou na spálení, jen mě to zajímá

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Mají-li zoubkování, hledej v Jugoslávii.
Nemají-li zoubkování, hledej v Bosně ;).
Registrovaný uživatel
Ach jo...Jistě... 1.2. 1919 definitivní vydání.
Děkuji!
Registrovaný uživatel
dobry dem muzete mi poradit ma nejakou cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nemá.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
zadnou?
Registrovaný uživatel
nada123 napsal
zadnou?


Tento druh známek se prodává na váhu
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
zdravím vás ma to cenu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kdyby nic, tak 6 × 25 Kč platného nominále. ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím,chcem sa spýtať na DOPLATNE DL34 ZP 89 , 90 . Je to DV ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Asi je to teraz jasnejšie vidieť či je to DV, alebo viac farby ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » pomoc pri určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1