Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**POPTAVKA BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,

většina kolegů už má, já stále čekám a připadám si teď před Vánoci tak trošku na druhé koleji.

Sháním 2000 Kč série E01 v N-ku.
Pro toho kdo by měl na prodej nabízím unikátní motivační bonus na protivýměnu, a to 2000 Kč kompletně bez tisku, pouze vodoznak a metalický proužek.
Registrovaný uživatel
Tak škoda, že E01 nemám (vlastně žádnou serii E), to bych vyměnil ...
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
jsem začínající sběratel. Rád bych doplnil některé bankovky ČSSR a ČR. Budu vděčný za případné nabídky. U těch běžnějších stav N.
10 Kčs 1960 série: H,F,M,J,X
100 Kčs série: B,T,R,Z
50 Kčs 1964 série: A,K
20 Kčs 1970 série: H
500 Kčs 1973 série: U,W,Z
1000 Kčs 1985 série: C,U
10 Kčs 1986 série: V,P,J 36-70
20 Kčs 1988 série: H 57-84
100 Kčs /kolek 1993/:C,B,D,Z,T,R,X
500 Kčs /kolek 1993/ : U,Z
1000 Kčs / kolek 1993/. všechny varianty
200 Kč 1993 série A - Kčs bílý, žlutý papír, Kč
1000 Kč 1993 série: A
5000 Kč 1993 série: A
100 Kč 1995 série: B
200 Kč 1996 série: B
1000 Kč 1996 série: D,E,F
2000 Kč 1996 série: A
500 Kč 1997 série: C,D
2000 Kč 1999 série: B
5000 Kč 1999 série: B
Případné nabídky prosím zašlete na: agama76@email.cz
Děkuji
Registrovaný uživatel
koupím: 100.000.000 B-pengő, 1946

v podobné kvalitě a ceně jako zde:
(obrázek zapůjčen z NUMPSZIho webu notafilia-kp.com, snad se nebude zlobit)
beru i kvalitu 1 nebo lepší 2 s úměrnou cenovkou, díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) ambasador v 26. 12. 2018, 21:00. »
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Hľadám bankovky Izraelu v obehových stavoch. Mám záujem o kúpu, alebo výmenu. Ak sa niekomu niečo z tohto povaľuje doma, ozvite sa prosím na mail: maros.chavko(zavináč)gmail.com . Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním bankovky Zimbabwe inflační z let 2007, 2008 (motiv kamenů) ideálně UNC. Za případné nabídky předem děkuji :)
Moderátor
:?
ambasador napsal
koupím: 100.000.000 B-pengő, 1946

v podobné kvalitě a ceně jako zde:
(obrázek zapůjčen z NUMPSZIho webu notafilia-kp.com, snad se nebude zlobit)
beru i kvalitu 1 nebo lepší 2 s úměrnou cenovkou, díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


mam este cca 15 kusov, pridam do shopu ak bude cas...
Registrovaný uživatel
@numpszi: přrdem díky, budu sledovat
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním 100 Kčs 1989 s Gottwaldem, ale upravenou porevoluční lidovou tvořivostí (nápisy, pokreslený obličej apod.). Máte někdo na prodej, nebo byste případně byli ochotni poskytnout sken? Díky!
Registrovaný uživatel
EHCB napsal
Dobrý den, sháním 100 Kčs 1989 s Gottwaldem, ale upravenou porevoluční lidovou tvořivostí (nápisy, pokreslený obličej apod.). Máte někdo na prodej, nebo byste případně byli ochotni poskytnout sken? Díky!


Co byste si tam přál dopsat nebo nakreslit? :D Stovky mám, propisku také :D Kolik připlácíte za tvořivost?
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
EHCB napsal
Dobrý den, sháním 100 Kčs 1989 s Gottwaldem, ale upravenou porevoluční lidovou tvořivostí (nápisy, pokreslený obličej apod.). Máte někdo na prodej, nebo byste případně byli ochotni poskytnout sken? Díky!

Nič takého dobového som nikdy nevidel a to si dovolím povedať, že som bol "v centre udalostí". Takýto inzerát skôr vyprovokuje rôznych šmelinárov, aby vám na bankovku, ktorá sa dá za pár korún zakúpiť v ČNB nakreslili akúkoľvek hlúposť a predávali za niekoľkonásobok jej nákupnej ceny. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
EHCB napsal
Dobrý den, sháním 100 Kčs 1989 s Gottwaldem, ale upravenou porevoluční lidovou tvořivostí (nápisy, pokreslený obličej apod.). Máte někdo na prodej, nebo byste případně byli ochotni poskytnout sken? Díky!

Nič takého dobového som nikdy nevidel a to si dovolím povedať, že som bol "v centre udalostí". Takýto inzerát skôr vyprovokuje rôznych šmelinárov, aby vám na bankovku, ktorá sa dá za pár korún zakúpiť v ČNB nakreslili akúkoľvek hlúposť a predávali za niekoľkonásobok jej nákupnej ceny. ;)


Proto jsem na něj reagoval jak jsem reagoval :D Je to hloupost, ale není jediný, kdo něco takového shání.
P. S. ČNB už je nemá. A za pár korun to ani nešlo (už vůbec ne pro člověka, který s nimi nemá smlouvu, což nějaký "šmelinář" asi většinou mít nebude ;-) ).
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
https://www.cnb.cz/cs/o_cnb/blog_cnb/prispevky/moravec_20141120.html
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
EHCB napsal
Dobrý den, sháním 100 Kčs 1989 s Gottwaldem, ale upravenou porevoluční lidovou tvořivostí (nápisy, pokreslený obličej apod.). Máte někdo na prodej, nebo byste případně byli ochotni poskytnout sken? Díky!

Nič takého dobového som nikdy nevidel a to si dovolím povedať, že som bol "v centre udalostí". Takýto inzerát skôr vyprovokuje rôznych šmelinárov, aby vám na bankovku, ktorá sa dá za pár korún zakúpiť v ČNB nakreslili akúkoľvek hlúposť a predávali za niekoľkonásobok jej nákupnej ceny. ;)


Tak a odteraz treba bedlivo pozorovať Aukro, kedy sa tie upravené 100 Kčs s Gottwaldom objavia. :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
numismat napsal
https://www.cnb.cz/cs/o_cnb/blog_cnb/prispevky/moravec_20141120.html


Oveľa častejšie sa objavujú medzi zberateľmi rôzne porevolučné výtvory opísané v blogu, ktorý vložil kolega numismat. Jednu podarenú koláž zo začiatku 90-tych rokov, keď začala privatizácia majetku mám i ja. Je to dobová reakcia na Václava Klausa keď bol ministrom financií. Obidve strany majú ten istý motív, čiernobiele prevedenie a slušná je aj veľkosť tej žartovnej bankovky: 23 x 10 cm. Na prvý pohľad je to málo viditeľné, no dá sa prečítať hore nápis: Bankovka špatní banky Československé. :D :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) TONY-KK v 16. 1. 2019, 22:11. »
Registrovaný uživatel
Zdravím , kolegové.
Odkoupím za velmi pěknou cenu tyto bankovky ČR. 500 Kč 1995 s. B 01, 500 Kč 1997 s. C 01, 1000 Kč 1993 s. B 01 a 1000 Kč 1996 s. D 01. Budu vděčný za jakoukoliv nabídku. Stavy pouze UNC !
Moc děkuji
MutinaZ@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mohu nabídnout všechny . Jen jaká je pěkná cena ?
Registrovaný uživatel
Oj, nečekal jsem odezvu na Zdeňkovu poptávku.

Kdybyste se nedohodnuli, napište mi prosím na chybotisky@gmail.com.

Díky
Registrovaný uživatel
No to bych taky nečekal,že se tu dají sehnat takové kousky. Pokud byste se nedohodli i já bych měl zájem. Nicméně spíš poptám následující bankovky ČR:
20 Kč série B35 (proužek vpravo)
20 Kč série B70 (proužek vlevo)
50 Kč série A45
50 Kč série B70
50 Kč série C70
100 Kč série B84
100 Kč série C84
100 Kč série D84
100 Kč série E84
200 Kč série C96, D96, E96, F96, G72
500 Kč série A60, C84
1000 Kč série B48, C96, D96, E96, F96, G48

Samozřejmě stavy UNC. Na ceně se určit dohodneme. Díky.

E-mail: pivovar-mh@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Poutnik1552 v 24. 1. 2019, 20:21. »
Registrovaný uživatel
Hezký seznam i mých chyběnek Poutnik.
Nejen, že lobujete za a šponujete 2000 Kč série E, ale ještě mi lezete do zelí s vysokými sériemi.
Vás mi byl čert dlužen. :)
Moderátor
Poutnik nebodaj Pivovar Modrá Hvezda Dobřany ?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
Hezký seznam i mých chyběnek Poutnik.
Nejen, že lobujete za a šponujete 2000 Kč série E, ale ještě mi lezete do zelí s vysokými sériemi.
Vás mi byl čert dlužen. :)


To je pouze náhoda :D Vysoké série mají totiž také své kouzlo a, co si budeme povídat, ceny 01 jsou tak vysoko, že na ně prostě nejsou zatím peníze :D
Registrovaný uživatel
smith napsal
Poutnik nebodaj Pivovar Modrá Hvezda Dobřany ?


s pivovarem v Dobřanech nemám nic společného
Registrovaný uživatel
Ahaaa kluci,
tak jste me zase trochu poučili.... :-D Tak nejenom první, ale i poslední, jo? Mrknu se vam doma po nich, jen mi dejte prosim aspoň týden, než to cele doma prohrabnu... Ve středu se chystám jen tak z legrace do fronty do Brna! Ne že bych neměl co dělat, ale chci si to 'historicky' zažít! Jsem blbej, že.... :-D :-D :-D
Registrovaný uživatel
Spis jsi odolny vuci mrazu :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1