Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 108 109 110 111 112 113 114 115 116 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
poptávám větší množství R.U korun, mix ročníků podle stavu do 130kč+-/ks. 50+ks. Za nabídky děkuji. Email: Roman1992@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poptávám zlatý 5 dollar Indian Head (ideálně 1913 S, ale pokud máte jiný hezký, tak jsem otevřený nabídkám) a za rozumnou cenu bych měl zájem i o nějakého 10 dollarového Indiána. Případné nabídky s fotkou a cenou, prosím zašlete na mail. Děkuji.
vojtab16@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové...
Poptávám pro kolegu pražský groš Václava IV... ideálně VI...s kroužkem či XIIItku.... případné nabídky prosím na mail
richter.peter1981@gmail.com
Diky
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, poptávám minci stříbrnou tetradrachmu Makedonie Aphipolis, může být i jiná varianta než na obrázku. Děkuji za nabídky na e-mail jmfp2@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím.

Sháním Proof minci Československa 100 Kčs z roku 1990 Jan Kupecký ve skvělém stavu bez patiny v originální etui.

Má někdo na prodej?
Registrovaný uživatel
Zdravím...
Poptávám zničené, odepsané stříbrné mince, ideálně německé marky či R-U mince... takové, které se nedají zařadit do sbírky. Výměnou nabízím kdejakou numismatickou literaturu.
Prosím vše na email, nebyvam zde často. Díky
Registrovaný uživatel
Biggger napsal
Zdravím...
Poptávám zničené, odepsané stříbrné mince, ideálně německé marky či R-U mince... takové, které se nedají zařadit do sbírky. Výměnou nabízím kdejakou numismatickou literaturu.
Prosím vše na email, nebyvam zde často. Díky

Ještě pro úplnost...může být třeba i zlomkové stříbro...
Registrovaný uživatel
Koupím 3 krejcary Ferdinanda III. z mincoven- Praha, Jáchymov a Kutná Hora

Nabídky posílejte prosím na můj e-mail: radekdite1@gmail.com
Registrovaný uživatel
Zdravím, měl bych zájem o covid tolar 19. Prosím o nabídku na martinlizna1@seznam.cz

Děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravím, koupím mince FJ I. - 5 korony, svatební zlatník 1854 a 2 zlatnik 1879. případně i jiné ale jen pěkně stavy. nabídky prosím na email gueeq@post.cz

Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Poptávám Tolary
Habsburského soustátí
Okolo roku 1600. (Maxmillián I.-Ferdinand IV.)
Děkuji a přeji pěkný den
Registrovaný uživatel
Je cerstva napsal
Dobrý den,
Poptávám Tolary
Habsburského soustátí
Okolo roku 1600. (Maxmillián I.-Ferdinand IV.)
Děkuji a přeji pěkný den

Kontakt: Gross1300@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobry den, poptavam prazske grose Jana Lucemburskeho, Vaclava IV. a jejich dily. Dekuji. Hezky den
Registrovaný uživatel
Hezkou kolekci grošů mám v naší aukci čns HK tuto sobotu
Registrovaný uživatel
Dobry den, mel jsem za to, ze tyto aukce jsou pristupne pouze clenum CNS. Pletu se? Pokud ne, rad se zucastnim, dekuji. Hezky den
Registrovaný uživatel
Koupím zlatou minci : Mimořádna ražba 10 000 Kč Jan Hus proof.

Nabídky na j.svatuska zavináč seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím pražský XV.krejcar Leopolda I, mincmistr Margalík. Kontakt B.Tupy@seznam.cz. Za případné nabídky děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravím,
poptávam minci 10 korona 1914 KB.
Nabídky prosím na email len.in(zav)volny.cz
Děkuji
Registrovaný uživatel
Pro svého známého poptávám pěkný rakouský zlatník FJI 1872 bez značky mincovny. Nabídky s fotkami a cenou do mailu kacuro(zavinovačka)seznam.cz. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním stříbrnou medaili sv. Jakub vydanou Českou mincovnou. Cenu respektuji .
J. Sevcik, email yoskin @ seznam.cz.
Za případné nabídky děkuji.

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Ahoj, kdyby měl někdo nějaký latén na prodej, tak se prosím ozvěte na j.iridvorak@seznam.cz
Díky Had84
Registrovaný uživatel
Koupil bych autorskou kartu k minci 10000Kč výročí měny, viz foto. Případně neporadil by mi někdo, kde by se to dalo sehnat? Děkuji. michalovsky@email.cz

Obrázky:

Moderátor
rektor napsal
Koupil bych autorskou kartu k minci 10000Kč výročí měny, viz foto. Případně neporadil by mi někdo, kde by se to dalo sehnat? Děkuji. michalovsky@email.cz

Zkusil bych se obratit primo na autora :)
Registrovaný uživatel
numismat napsal
rektor napsal

Zkusil bych se obratit primo na autora :)

To je pravda, nebo napíšu mincovně. Ale třeba někdo nabídne.
Registrovaný uživatel
Koupím zlatou minci 1 Oz : Mimořádna ražba 10.000 Kč k 600. výročí upálení Mistra Jana Husa 2015 proof.

Nabídky na j.svatuska@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 108 109 110 111 112 113 114 115 116 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1