Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pokud by měl někdo na prodej nebo věděl, kde lze získat tento svatební žetonek... :P
Uvítám i nabídku jiných svatebních žetonů a medailí šlechty(i zlaté a stříbrné svatby). :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nabídky z cenou prosím na mail: 2002martin@seznam.cz
Díky ;)

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
jan322 napsal
Sháním pěkné 3 krejcary a 2 krejcary (1/2 batzeny) před rokem 1618. Jde o mince především německé, ale i švýcarské, rakouské, české, moravské a slezské provenience.

RolencH@seznam.cz

Mám na ruke celkom slušný prehľad strednou Európou, poobede nafotím a pošlem ti fotky na mail...
Registrovaný uživatel
Ak by tam bolo aj nieco z uhorska hlasim sa tiez
Moderátor
Archy, díky! Zrovna mi utekl na Allegru pěkný Magdeburg :(
Registrovaný uživatel
Také jich mám kolem padesáti, jako nap.ř:
Stolberg - Königstein, Ludwig 1535 -74, 1/2 batzen 1570,
Nassau - Weilburg, Ludwig 1593-1625, 1/2 batzen 1595,
Hanau - Lichtenberg, Philipp IV 1538-90, 1/2 batzen, 1583,
Nassau-Idstein a Weisbaden, Johann Ludwig I. 1568-96, 1/2 batzen, 1593,
Falc-Veldenz, Jiří Jan, 1544-94, 1/2 batzen, 1577,
Worms (biskupství), Georg v Schönenberg, 1580-95, 1/2 batzen, 1589,
Waldeck (hrabství), Franz, Wilhelm Ernst a Vollrath, 1588-97 1/2 batzen,1589,
Alsasko, Město Colmar, městská ražba s tit. Max. II., 1/2 batzen, b.l.,
a další a další. Ale kdo to má fotit? Honzo, odkud jsi???

A to jsou jen 1/2 batzeny. 3. krejcary jsem ani radši nepočítal :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) krokodill v 10. 8. 2012, 13:23. »
Moderátor
Krokodill: neurčoval jsem Ti ty mince tehdy já? Já totiž svého času někomu určoval starší nález a chtěl jsem z něj pár kousků, ale padlo to.
Moderátor
Máš snad rozum a víš, jak jsem náročný na stavy. Pod pojmem hezké rozumím centricky vyražené mince s krásně čitelnými opisy ve stavu 1/1. A odmítám platit ceny z MA-Shops, kde jsou ceny dvoj až trojnásobné. Většina ražeb, které hledám se při troše štěstí dá v hezkém stavu sehnat do pěti - šesti stovek.
Registrovaný uživatel
Jj, určoval jsi mi je tenkrát. Ale chtěl jsi jen asi dva kousky, které v tom zrovna byly jen po jednom kousku. A o ceně jsem teď snad nemluvil, nebo snad ano??? ;)
Registrovaný uživatel
Tipnul bych, ze to posledni byla reakce na prispevek, ktery pak autor nasledne smazal:)
Moderátor
xjert01: nebyla, psal jsem dva příspěvky za sebou
krokodill: Najdu to v mailu a napíšu Ti, jestli se mi něco líbí. Ten Colmar byl celkem slušný, co si pamatuju.
Každopádně díky. S tou cenou to bylo jen takové preventivní ohnání se. Vím, jaké ceny chtějí prodávající na aukcích v předsálí :P
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dovolím si opětovně zařadit svou poptávku mincí. Mám zájem o ražby slezských knížectví z mincovny Břeh. Konkrétně 3 krejcary Jiřího (Břeh), Kristiána (Volava) a Ludvíka (Lehnice) a jejich společné ražby. Sbírám i varianty. Velmi rád uvítám případnou nabídku na e-mail, který mám uveden v profilu. Nejde mi o extrémní zachovalost mincí, takže i horší kousky u mne mohou najít nový domov. Mnohokrát děkuji!
Moderátor
Ahasverus: jen technicka poznamka: mail v profilu mate skryty.
Registrovaný uživatel
Jejda. Lepší bude, když e-mail uvedu rovnou zde: ahasver(zavináč)klikni.cz
Děkuji za upozornění a přijměte prosím mou omluvu.
Registrovaný uživatel
@

nejni to lepší neš psát "zavináč"?:D
Registrovaný uživatel
Není to lepší. Je to opatření proti automatickým spamům. Dle mého názoru by měli takto psát svou e-mailovou adresu všichni, kdo nechtějí mít plnou schránku automaticky rozesílaných reklam a podobných blbostí. Tož tak.
Registrovaný uživatel
Ahasverus napsal
Není to lepší. Je to opatření proti automatickým spamům. Dle mého názoru by měli takto psát svou e-mailovou adresu všichni, kdo nechtějí mít plnou schránku automaticky rozesílaných reklam a podobných blbostí. Tož tak.

Tuhle šílenou podobu nepoužívám a chodí mi nejvýše 2 "nevyžádané" e-maily týdně. To si myslím, že není zásadní problém. Je praktičtější, když si mohu adresu pouze zkopírovat, než když musím myslet i na přepsání toho "zavináče".
Máte pravdu oba (Paul & MMER3). Ta adresa vypadá fakt divně a šíleně bez toho zavináče. Ale věřte mi, mám velmi špatnou osobní zkušenost s používáním e-mailové adresy v "normální" podobě. Dál už nebudu zatěžovat těmito problémy fórum, které je věnováno poptávkám mincí. Děkuji za Váš názor.
Registrovaný uživatel
ahasverus- plně chápu a je vaše věc, jak ji napíšete. Krom toho, skrytý mail má každý, kdo je momentálně z fóra odhlášen, objeví se opět při přihlášení na fórum.
Registrovaný uživatel
Sháním francouzské centimy Napoleona III., ale pouze bronzové a v perfektním stavu, pokud by někdo měl i nějakou britskou/francouzskou měděnou nebo bronzovou exotiku (Indočína, Singapur atd.), rád se podívám ;)

honzasury@seznam.cz
potrebujem len jednu, nechce sa mi kvoli tomu objednavat celu krabicu.
jacisin76@yahoo.com
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Misak: Našel jsem na půdě tenhle zlatý dukát, když pošleš výplatu, je Tvůj :lol:

Obrázky:

Moderátor
S moji vejplatou by sis teda moc nepomohl :D...ale jinak krasnej dukat!!! :D
Jinak sorry za zaplevelení, může to klidně někdo smazat ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1