Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, poptavam se po Slikovskych razbach, 1krejcar, tolar mincovna plana. 1 krejcar, 3 krejcar mincovna jachymov. Nabidky na: akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj,
pokud by někomu přebývaly pěkně zachovalé (ne nutně jen) německé "Notgeld" z 20. let 20. století, mám zájem. Foto s cenou prosím na mail v profilu.
_______________
Carpe diem, sed memento mori!
Registrovaný uživatel
Nabídněte 30 krejcar 1807 B , František I.(II.) v pěkném stavu.
Děkuji, oga.
Registrovaný uživatel
Zdravím, kdyby někomu přebývaly mince římského císaře Valeriana I. rád bych se podíval, popřípadě odkoupil. Předem díky Dominik.lp@seznam.cz
_______________
Registrovaný uživatel
Čaute, mal by som záujem o komplet nominály 3.ríše (na ročníku a mincovni nezáleží). Ide mi o pekné (nie špičkové) stavy za rozumnú cenu. Vopred vďaka.
Registrovaný uživatel
Prosím pokud má někdo volné mince Josefa I. a Karla VI. všechny možné nominály tak nabídněte! Děkuji Karelshadow@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zkouším nějakou dobu MA-Shops, Ebay a Aukro, ale nějak nemůžu narazit na tolar Ferdinanda II. se slušně zachovalým portrétem (Vídeň, Kremnica, a p.) za normální cenu- ne to co předvádí nejmenovaný prodejce na Aukru, když kromě jiných zarputile točí za 12900 kus, co předtím koupil za 225 €).
Tak pokud máte něco volného, nabídněte prosím na lechzavináčatlastečkacz.
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Zkouším nějakou dobu MA-Shops, Ebay a Aukro, ale nějak nemůžu narazit na tolar Ferdinanda II. se slušně zachovalým portrétem (Vídeň, Kremnica, a p.) za normální cenu- ne to co předvádí nejmenovaný prodejce na Aukru, když kromě jiných zarputile točí za 12900 kus, co předtím koupil za 225 €).
Tak pokud máte něco volného, nabídněte prosím na lechzavináčatlastečkacz.

Poznámka na okraj:
Tahle boží hovádka mne se..u. Zasviní Aukro tunama "nabídek" a člověk pak tráví 90% času tím, že loví mezi balastem těch duševních mrzáčků reálné aukce. A když se jich na to zeptá, dozví se, že "to tam mají jen pro reklamu - aby nalákali lidi k sobě, kde si už vyberou..."
Bezohledná, egoistická, nenažraná hovada. Jejich množství je jeden z důvodů, proč jsem vzal kramle do slušnějších končin světa.

Sorry za OT - neudržel jsem se. Je to jedna z mála věcí, co mne dokáže vytočit.
Registrovaný uživatel
Mas ty teda dusevne problemy ked ta trapi a rozculuje aukro. Ved nakupuj na spickovych svajciarskych aukciach a plať ceny slusnejsich koncin sveta. Nehanbi sa , podpor svoju novu krajinu kde zijes ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Prebohaživého... :roll:
Registrovaný uživatel
V tomhle případě je odfiltrování nežádoucích nabídek docela snadné- stačí ignorovat nabídky doprovázené spoustou vykřičníků :)
Registrovaný uživatel
Filozof napsal
TomL napsal
Zkouším nějakou dobu MA-Shops, Ebay a Aukro, ale nějak nemůžu narazit na tolar Ferdinanda II. se slušně zachovalým portrétem (Vídeň, Kremnica, a p.) za normální cenu- ne to co předvádí nejmenovaný prodejce na Aukru, když kromě jiných zarputile točí za 12900 kus, co předtím koupil za 225 €).
Tak pokud máte něco volného, nabídněte prosím na lechzavináčatlastečkacz.

Poznámka na okraj:
Tahle boží hovádka mne se..u. Zasviní Aukro tunama "nabídek" a člověk pak tráví 90% času tím, že loví mezi balastem těch duševních mrzáčků reálné aukce. A když se jich na to zeptá, dozví se, že "to tam mají jen pro reklamu - aby nalákali lidi k sobě, kde si už vyberou..."
Bezohledná, egoistická, nenažraná hovada. Jejich množství je jeden z důvodů, proč jsem vzal kramle do slušnějších končin světa.

Sorry za OT - neudržel jsem se. Je to jedna z mála věcí, co mne dokáže vytočit.


obávám se, že tomuhle výkřiku v této podobě může porozumět jen autor
Registrovaný uživatel
Poptávám hezky zachovalé mince Františka II. Drobné stříbrné a měděné nominály, křížové a konvenční tolary a jejich díly, mince pro italská území atd.

Za případné nabídky předem děkuji. Za kvalitní kusy jsem ochoten zaplatit aukční ceny.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Koupím 2 dukat + 4 dukat Jsem ražen z českého kovu 1928, Au medaile Švehla 1933 (obě varianty) a Tyrš Au 1932. Slušná domluva přes email: zlatak1998@seznam.cz děkuji.
Registrovaný uživatel
Borci koupil bych 1 kčs 1987 a 1988 kdyby náhodou někdo mohl postrádat.Díky za nabídky
Registrovaný uživatel
mám záujem o 10 grajciar 1841B s madonou, v zbierkovom stave, ponuku prosím na mail micuda@mail.t-com.sk ďakujem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
pokud by měl někdo k nabídnutí 5000 Kč Most v Karviné - Darkově v běžné kvalitě, poprosil bych o nabídku na stepan.lajda@seznam.cz
Moc děkuji za případnou reakci.
Hezký den
ŠL
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím jakýkoliv ročník čsr dukat Karel IV. 1978až1982 včetne násobků. Slušná domluva přes email: zlatak1998@seznam.cz děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,jestli máte někdo přebytky FJI,zašlete prosím svou nabídku na Pepouch2@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, poptávám ke kompletaci sady Svatováclavských dukátů následující ročníky.....1927,1929,1930,1932,1935 a 1936.....pokud by někdo chtěl prodat ozvěte se na email : doktor.jenda@seznam.cz. Předem dík
Registrovaný uživatel
Ahoj, koupím pěkný tolar Františka II.(I.) nabídky prosím vetrovecvaclav@seznam.cz ,děkuji
Registrovaný uživatel
Forpus napsal
Přeji krásný den,
kdyby jste měli nějaký pěkný portrétní 3krejcárek a chtěli jste ho před aukční sezónou prodat, tak jím rád obohatím svou skromnou sbírku ;) Raději mince v krásném stavu prosím (je mi jasné, že si připlatím). Případné nabídky prosím na: Jiryk@centrum.cz.
Díky :D J


prosímtě, asi máš plnou schránku, vrací se mi maily jako nedoručené. pak napiš, ať domluvíme tu schůzku. díky
Registrovaný uživatel
Napište na email suivca@centrum.cz nějak se domluvíme
PantataP1 napsal
Borci koupil bych 1 kčs 1987 a 1988 kdyby náhodou někdo mohl postrádat.Díky za nabídky
Registrovaný uživatel
Koupím XV.krejcar Karel II.Liechtenstein,i nejběžnější ročník 1694 v hezkém stavu.Nabídku můžete zaslat s fotkou a cenou na email b.tupy@seznam.cz.Děkuji za případné nabídky
Registrovaný uživatel
Zdravím, sháním římské mince ražené v mincovně provincie Dacia a ve Viminaciu. Pěkné stavy, žádné otřelé detektory. Nabídněte na: kofolar@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1