Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
trobo: mam 10 svatojirskych medaili/medailek na fotkach (dve uz jsou pryc), pokud mate zajem, napiste mi na numismat@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
sháním žetony (medaile) ze sad oběžných mincí ČR od roku 2005 (i proof). Ozvěte se na email: danapri@seznam.cz
Registrovaný uživatel
numismat: Vďaka za ponuku ale tieto typy už mám.
_______________
Si vis pacem, para bellum.
Acta non verba.
Moderátor
trobo: OK
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dala by se sehnat sada oběžných mincí 1973 a 1978 .

můj mail : zralo@seznam.cz
Moderátor
73JR: v techto letech nebyly razeny vsechny nominaly a oficialni sady se nedelaly, az od roku 1980.
Prehled razenych nominalu v jednotlivych rocnicich viz katalogy, pripadne treba viz moje sberatelske prebytky:
http://numismat-pp.wz.cz/
Registrovaný uživatel
numismat napsal
73JR: v techto letech nebyly razeny vsechny nominaly a oficialni sady se nedelaly, az od roku 1980.
Prehled razenych nominalu v jednotlivych rocnicich viz katalogy, pripadne treba viz moje sberatelske prebytky:
http://numismat-pp.wz.cz/

Ja som mu chcel napísať, aby zohnal aj mne, keď má možnosť.. :)
Je to o otázniku a mám pocit, že ho na klávesnici nemáte. :)
To sa netýka len 73JR, to vôbec nie, toho je more tu na fóre.
Snáď 90% dotazov v rôznych témach a príspevkoch je bez toho srandovného znaku, písmena..????
-s-
Registrovaný uživatel
Díky za info
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
koupím stříbrné 10 a 20 koruny první republiky a dále stříbrné 10 Ks, 20 Ks a 50 Ks Slovenského štátu (všechny varianty). Jen v bezvadné kvalitě (RL). Děkuji za nabídky! Prosím na adresu: kvsilnice.marketing@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím mince moravských stavů v lepší kvalitě. Děkuji za nabídky. Tomasp@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím krejcary biskupství Olomouc .Nabídněte.
janbenes59@seznam,cz
Registrovaný uživatel
Pozdravujem, Zháňam denár a sestercius Marca Aurélia. Len bežné veci v celkom peknom stave.

Ponuky prosím na: MisoPN@gmail.com

ďakujem :)
Registrovaný uživatel
Koupím tolar Karla III Lotrinského ročník 1703 a dále tolar Hanibala Schrattenbacha do roku 1716. Za nabídky děkuji, email B.Tupy@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím mince Moravských stavů i Slezských stavů. Prosím nabídněte na tomasp@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kúpim/vymením Čs mince (1918-1993) v UNC stavoch

Zbieram komplet celé Československo (obežné/pamätné/verzie), takže keď máte niečo na predaj tak budem veľmi rád keď mi hodíte ponuku na mail/PM/alebo napíšete tu. Mince musia byť v UNC stave t.j. nepoškodené, plne vyrazené a s pekným razobným leskom. Niektoré mince mám viackrát takže sa nebránim ani rôznym výmenám a prípadným doplatkom.

pupik.frantisek@gmail.com

Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Poptávám holandske dukaty ve slušném stavu, po konec 18st.
Registrovaný uživatel
Jeden by tu byl

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poptávám mince Sasko Johann Georg I. . Předem moc děkuji Lukestrike26@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, kdyby měl někdo doma přebytečné zlaté ražby 14 až 17 století, tak je rád koupím (může to být cokoliv Německo, Uhry, Habsburkové, Holandsko atd).

za případné nabídky děkuji

mrazeksimon@seznam.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jeden by tu byl

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Co za nej? kdyz tak posli na akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý večer prajem.
Dávam dopyt na 20 halierov 1922, 1924, 1925 v zbierkovej kvalite. Prípadní predajcovia ma prosím kontaktujte na beckerbebo@gmail.com
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Vykoupím stříbrné mince, které již ztratily krásu a numismatickou hodnotu, i velmi poškozené, mrtvolky. Nabízím 13kč za gram čistého stříbra v obsahu... do ryzosti 50:50, na jaře chci zkusit venkovní tavení různých kovů, poptávám 50-100g.
Registrovaný uživatel
Pěkný den,
sháním do sbírky nějaké kuriozity.. pouze konkrétně chyboražby současných mincí ČR. Chyboražby typu:
- nálitky kovu, dáno zanesením razidel nebo prasklé raznice
- pootočení ražby R/L mince
- nedoražení opisu nebo nominálu mincí
- ražby na tenké střížky apod.
Nabídněte cokoliv, budu rád (10 Kč 1993 s nálitkem pod Brno a 20 h 1993 otoč. o 180°, již mám, vzal bych jen ve výborném stavu) děkuji. Pište na: lubos.kabes@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Citovat
na jaře chci zkusit venkovní tavení různých kovů


tak se tu potom pochlubte s výsledky ;)
Registrovaný uživatel
Forpus napsal
Citovat
na jaře chci zkusit venkovní tavení různých kovů


tak se tu potom pochlubte s výsledky ;)


určitě, zatím ale není stříbro.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1