Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pooh napsal
Boldric napsal
boldic@seznam.cz


Nemáte tam překlep?


Jasně, že ano. Boldric@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak snad už to bude ok. Poptávám pražský groš Jiří z Poděbrad. Předem díky za nabídky. Boldric@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Boldric napsal
Tak snad už to bude ok. Poptávám pražský groš Jiří z Poděbrad. Předem díky za nabídky. Boldric@seznam.cz

Poslal jsem ti mail ;)
Registrovaný uživatel
Boldric, pokud chceš, půjčím ti svého kocoura. Ten mi před několika lety jeden gros Jirika vydrazil :)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Boldric, pokud chceš, půjčím ti svého kocoura.

Snad kacura, ne? ;)
Registrovaný uživatel
Přezdívka kacuro nemá nic společného s kocourem ;) Je to přepis spojení dvou japonských slov.
Moderátor
Komunikace mezi kupujicim a prodejcem:
- Omlouvam se, minci nezaplatim, prihodil muj kocour...
- To je ale blba vymluva, to prece nemyslite vazne!
- Asi se uklikl, on si na netu normalne kupuje jen kocici krekry...
Registrovaný uživatel
Vtipné na tom je, že mi opravdu přihodil kocour. Onehdá jsem dražil on-line u Aurey a čekal, až půjde položka, kterou jsem chtěl. Přitom jsem měl prst na levém tlačítku myši a zrovna shodou okolností i kurzor nad tlačítkem přihodit. A v tom mi přes ruku přešel kocour Bertík, tlapkou zatlačil na prst a příhoz byl na světě :) Stálo mě to 2000 Kč právě za PG Jiřího z Poděbrad.
Registrovaný uživatel
Koupím zlaté pamětní mince vydané ČNB. Nabídky, prosím, na email: maned40@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, poptávám 4 dukát Františka Josefa I. na ročníku nezáleží ale ne novoražbu 1915.
Za každou nabídku děkuji. Prosím foto a cenu. Kontakt na yndos@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kacuro, ať mi kocour pošle nějaký fotky, pokud to nebyl ten pravý úlovek. Díky
Registrovaný uživatel
Koupím pražský 6 krejcar Leopolda, Margalík v pěkném stavu. Případné nabídky prosím na email B.tupy@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Potěší mne nabídka kiprových 3 krejcarů, městských ražeb a církevních, drobných mincí 1621-1623.
Viking@mujmail.cz
Registrovaný uživatel
Hledám 1964 half dollar kennedy v pěkném stavu.
Moderátor
diagonal: tento za 200,-?
Vecer se blbe foti, lepsi foto pripadne zitra za svetla.
Pokud jeste shanite Ag na taveni, tak neco malo bych mel.
Muj mail: numismat@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Numismat: Díky, ale hledám spíš takový


Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám v takom stave ale štvrťku
Moderátor
diagonal: OK
Registrovaný uživatel
sháním v 0/0
10 h: 1995, 1998, 2003
20 h: 1993 BJ, 1994 HM, 1994 BJ, 1995 HM, 1995 BJ, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001
50 h: 1993, 1994, 1995, 1997, 1999, 2000, 2001, 2004, 2005, 2006

děkuji
Registrovaný uživatel
Predám POLTURU-František Rákoczi 1704, vykopaná v lese vo Vyhniach v decembri 2019. Cena 30eur.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poptávám měděné a stříbrné mince v hezké zachovalosti císaře Františka II./I. z let 1792-1835.

Především mě zajímají ražby drobných nominálů a pražské ražby křížové měny. Samozřejmě zájem mám i o ostatní mince.

Za případné nabídky předem děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím, sháním takovou maličkost ;) ... ČSR 20 halíř 1924 v bezvadné zachovalosti 0/0, opravdu nějaký moc pěkný kousek, žádný šunt, těch mám doma dost.. :P Jsem ochotný za opravdu kvalitní kousek slušně zaplatit. Případné nabídky prosím na mail sivec-jaroslav@centrum.cz Už se těším na plnou mailovou schránku :D Děkuji!!
Registrovaný uživatel
Stále aktuální poptávka, za každou nabídku předem děkuji !!!
ivpav napsal
Zdravím, poptávám 4 dukát Františka Josefa I. na ročníku nezáleží ale ne novoražbu 1915.
Za každou nabídku děkuji. Prosím foto a cenu. Kontakt na yndos@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Poptávám měděné a stříbrné mince v hezké zachovalosti císaře Františka II./I. z let 1792-1835.

Především mě zajímají ražby drobných nominálů a pražské ražby křížové měny. Samozřejmě zájem mám i o ostatní mince tohoto panovníka.

Za případné nabídky předem děkuji.


Platí stále.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poptávám Ag mince American eagle 1 OZ, jelikož se zde moc nevyskytuji, poprosím o nabídky zaslat na email - kafun12(zavináč)seznam.cz. Předem děkuji za nabídky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1