Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den

Měl bych zájem o koupi
Mincí Německa potažmo SŘŘNN (Sasko,Lunenburg-Gotha,Hanza atd.)
Z 18. A 19. Stol

Cenu respektuji

Za jakékoliv nabídky moc děkuji a také děkuji za možnost inzerovat

Pěkný den.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kúpim do zbierky zachovalé (dobre čitateľné opisy) mince z obdobia Arpádovcov, mince z obdobia volených kráľov (Karol Róbert až Ján Zápoľský), mince novoveku Ferdinand I., Maximilián II., Rudolf II., Matej II., Ferdinand II., Gabriel Bethlen, Ferdinand III., Leopold I., František II. Rákoci, Jozef I., Karol VI., Mária Terézia, František I. Lotrin., Jozef II., Leopold II., František II., Ferdinand V., Karol I. Za akékoľvek ponuky s fotografiou do e-mailu, vopred ďakujem.
_______________
Registrovaný uživatel
Kúpim bežné strieborné mince slovenského štátu, ideálne vo väčšom množstve, akceptujem trhovú cenu. Spávy prosím na lukasstredansky@gmail.com
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
Přeji krásný večer,

nemá někdo doma navíc medaili BMSS (Brněnský městský střelecký sbor) s Páterem Středou? Se stuhou. Na poslední aukci v Dukátu se neprodala - bohužel jsem neměl možnost dražit.
Registrovaný uživatel
Zdravím, poptávám 3 krejcary Arcivévoda Ferdinand Karel
Ročníky 1638,1640,1648,1649,1654,1657,1660,1662.
V případě nabídky pište na machivo@seznam.cz Děkuji.
Registrovaný uživatel
Pro svého známého poptávám pěkný rakouský zlatník FJI 1872 bez značky mincovny. Nabídky s fotkami a cenou do mailu kacuro(zavinovačka)seznam.cz. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím zlaté mince a medaile. Nabídky, prosím, na e-mail:

maned40@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním mince FRANTIŠKA I. ( II.) : 3 krejcar, 10, a 20 krejcar, pozdější ražbu po r. 1820. Pouze pěkný stav. Děkuji za případnou nabídku.
loner67@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Prosba/dotaz. Mám zájem o Ag medaile ČNS a SNS. Případně i o ty co teprve budou pobočky vydávat. Zálohu zaplatím a budu vděčný za každý 1 kus. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Poptavam anglicky groat idealne Henry VI Calais a Spanelsky real idealne Pedro I v dobrych zachovalostech, kdyby jste se nekdo chtel zbavit: akolita(pecenac)seznam.cz
Registrovaný uživatel
Taho, budeme razit sadu medailí čns HK s Fridrichem Falckým teď během dvou měsíců, tak mi napiš, petr1596 na seznamu.
Registrovaný uživatel
Petr1596 děkuji a psal jsem.
Registrovaný uživatel
Koupím zlaté 10 koruny FJI. Oba typy KB a BZ. Různé ročníky. Díky za nabídky na E-mail: Gyor26@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím zlaté investiční mince: Kangaroo (Austrálie), Maple Leaf (Kanada), Eagle (USA). Díky za nabídky na E-mail: Gyor26@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Taho, mám několik medailí vydaných ČNS po dvou kusech. Pokud máte medaile ČNS nebo SNS na výměnu, tak mi napište na e-mail:
maned40@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pro svého známého poptávám pěkný rakouský zlatník FJI 1872 bez značky mincovny. Nabídky s fotkami a cenou do mailu kacuro(zavinovačka)seznam.cz. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Přeji hezké odpoledne, nemá zde někdo na prodej dukát Karel IV 1978, děkuji. Nebo i jiný ročník....

vitektom1@centrum.cz
« Poslední úpravu provedl(a) vitektom1 v 2. 2. 2021, 17:13. »
Registrovaný uživatel
Koupím tolar Rudolfa II v pěkném stavu. Kontakt B.tupy@seznam.cz.Díky
Registrovaný uživatel
Zdravím, poptávám hezký 12 krejcar Moravských stavů. Případné nabídky poprosím na mail o.bezda@gmail.com
Díky
Registrovaný uživatel
Ahoj, poptávám keltské mince do sbírky. Případné nabídky na j.iridvorak@seznam.cz
Děkuji za nabídky. Mějte se
Registrovaný uživatel
taho napsal
Prosba/dotaz. Mám zájem o Ag medaile ČNS a SNS. Případně i o ty co teprve budou pobočky vydávat. Zálohu zaplatím a budu vděčný za každý 1 kus. Děkuji.

Ahoj.
Tuto ma Mišo ešte niečo voľné... Chceš?
https://www.cs-mince.eu/forum/thread/show/39?post=14054#post-14054
_______________
Registrovaný uživatel
Tomi děkuji, ale mám zájem jen o Ag.
Škoda, že některé společnosti to nenabízí jako možnost. Kožuch dělá pěkné medaile.
Registrovaný uživatel
Aha... Som si neuvedomil
_______________
Registrovaný uživatel
Koupím zlatou minci 2000 Kč Zámek Litomyšl 2002 v běžné kvalitě.
Nabídky prosím na prazsky.gros@gmail.com

Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím. Sháním slezské mince Těšínsko. Prosím o nabídku. Napište prosím na maila janulek1@seznam.cz Děkuji velmi. Z.J.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1