Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » poradíte někdo s SSSR 1944-1947

Vykupminci.cz
Numisargo

poradíte někdo s SSSR 1944-1947

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
McBogy napsal
takže myslíte že je to zajímavé?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem



Ale, tak ony to nejsou bezcenné věci, na rozdíl od většiny "sbírek", které sem dávají na ocenění ostatní žadatelé či prosebníci. Ovšem, je otázka, kolik lidí dnes SSSR u nás sbírá... Nicméně, při rozumné ceně by po tom mohli na Aukru chňapnout nějací Rusáci, co jsou u nás usazení.
Moderátor
McBogy napsal
pavlinka napsal
Blok 12- 100 tisíc náklad a 180/110 Mi€.


co znamená to MiC?

Projdi si toto forum a je tu o tom čtení na dva dny. Jinak ta známečka nad tím blokem 1 - 1116 B (bez modré barvy) má stejný katalog (250 Mi€) jako ten probíraný blok 13 a cenovka je u ní 300.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
McBogy napsal
pavlinka napsal
Blok 12- 100 tisíc náklad a 180/110 Mi€.


co znamená to MiC?

Projdi si toto forum a je tu o tom čtení na dva dny. Jinak ta známečka nad tím blokem 1 - 1116 B (bez modré barvy) má stejný katalog (250 Mi€) jako ten probíraný blok 13 a cenovka je u ní 300.


já tam ty cenovky nedával ty tam byly...ale dík já to vyházím ty cenovky :)
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 3. 9. 2013, 20:36. »
Moderátor
Nevyhazuj. Jsou tam katalogová čísla známek a nemusíš to potom dohledávat jak ťulda.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Nevyhazuj. Jsou tam katalogová čísla známek a nemusíš to potom dohledávat jak ťulda.

nojo vlastně...dík...tak já to jen škrtnu...
Moderátor
McBogy napsal
pavlinka napsal
Nevyhazuj. Jsou tam katalogová čísla známek a nemusíš to potom dohledávat jak ťulda.

nojo vlastně...dík...tak já to jen škrtnu...

Je asi pravda, že ty ceny jsou tam takové divné. Dobře by to odhadl Dejvy. Jinak s těma rusama tady- jako kupcema, je fakt. Vykupují tady jejich známky ve velkém. ;)
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
McBogy napsal
pavlinka napsal
Nevyhazuj. Jsou tam katalogová čísla známek a nemusíš to potom dohledávat jak ťulda.

nojo vlastně...dík...tak já to jen škrtnu...

Je asi pravda, že ty ceny jsou tam takové divné. Dobře by to odhadl Dejvy. Jinak s těma rusama tady- jako kupcema, je fakt. Vykupují tady jejich známky ve velkém. ;)
a Dejvy je prosím kdo?
Moderátor
Dejvy je zde moderátorem a určitě se dočkáš i jeho komentáře a cenové relace svých známek z pohledu někoho, kdo obchoduje se známkama na "normální" úrovni. Jen vydrž! Vše se tady nedá vyřešit hrrrr stylem a za jeden večer. Ty známky nejsou žádný šunt a vypadají ve velmi dobrém stavu (doufám že hlavně jejich zadní strana!) tak trpělivost.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Dejvy je zde moderátorem a určitě se dočkáš i jeho komentáře a cenové relace svých známek z pohledu někoho, kdo obchoduje se známkama na "normální" úrovni. Jen vydrž! Vše se tady nedá vyřešit hrrrr stylem a za jeden večer. Ty známky nejsou žádný šunt a vypadají ve velmi dobrém stavu (doufám že hlavně jejich zadní strana!) tak trpělivost.

na zadní strany už jsem koukal a žádné fleky ani utřenej lep tam nebyl...jsou fakt v perfektním stavu...já bych sem dal včechny fotky ale nevím zda se to může...mám i ČR I a II, Madarsko ,rakousko,německo Reich, to obsazené nemecko osvoboditeli,atd...vše od 1918 - 196?...
Moderátor
Fotky dej na nějaké úložiště a sem napiš odkaz. Někdo se na ně určitě podívá.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Fotky dej na nějaké úložiště a sem napiš odkaz. Někdo se na ně určitě podívá.

jsem nenašel nic kam bych to upnul a postnul sem...žádnej server mi tolik fotek nedovolilo...nemáte nějakej nápad jak to udělat?
Registrovaný uživatel
tak jsem si založil rajče :) snad to bude fungovat... prosím info zda to jde prohlížet...děkuji...

http://mcbogy.rajce.idnes.cz/Filatelie
Moderátor
Odkaz funguje bez problémov.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Není to MiC, ale tzv. Michel-euro.
To znamená, že uvedený blok je vedený v katalogu Michel, pod katalogovým číslem 12, má katalogovou cenu čistý nerazítkovaný 180 Eur a razítkovaný 110 Eur.
Skutečná tržní cena se na naše koruny běžně přepočítává Michel-Euro x 5, tzn. nerazítkovaný aršík má přibližnou tržní cenu 900,-Kč a razítkovaný 550,-Kč. V případě, že jde o naprosto běžné materiály, tak se přepočet dle katalogu na skutečnou cenu snižuje (třeba 1 : 1), v případě vzácných známek je to zpravidla plný katalog, tedy x 25, někdy i více.
Registrovaný uživatel
Jaromir napsal
Není to MiC, ale tzv. Michel-euro.
To znamená, že uvedený blok je vedený v katalogu Michel, pod katalogovým číslem 12, má katalogovou cenu čistý nerazítkovaný 180 Eur a razítkovaný 110 Eur.
Skutečná tržní cena se na naše koruny běžně přepočítává Michel-Euro x 5, tzn. nerazítkovaný aršík má přibližnou tržní cenu 900,-Kč a razítkovaný 550,-Kč. V případě, že jde o naprosto běžné materiály, tak se přepočet dle katalogu na skutečnou cenu snižuje (třeba 1 : 1), v případě vzácných známek je to zpravidla plný katalog, tedy x 25, někdy i více.

ty aršíky i s některýma známkama jsem dnes na Burze v barče na praze 10 prodal za 14tisíc korun...koupil to odemne nějakes Rusák...děkuji moc za rady...
Moderátor
tak Rusi skupuju jak blazni to je zname...
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o známkách » poradíte někdo s SSSR 1944-1947

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1