Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelán

Vykupminci.cz
Numisargo

Porcelán

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Ty ostatní určitě ne (a to tomu nerozumím).
Registrovaný uživatel
Kousalka napsal
Ty ostatni (cestinu jinak umim🤨🙂)

"Umíš" parádne. Tak ako by to mal aspoň približne vedieť každý, čo ale nefunguje.. To dokážem posúdiť aj ja, cudzinec... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ne, ty ostatní figurky nejsou značené jako míšeň, předchozí příspěvek se týkal jen té dámy s psíkem. Prohlédněte ji, zda je to jediné poškození, a pak se porozhlédněte po webu za kolik se prodávají poškozené sošky tohoto typu. Počítejte ale, že cena jde dolů zcela brutálně.
Registrovaný uživatel
Na začátku dva hrnky a vázička - výroba Josef Čípa, Klenčí. Pokud by byly na prodej, měl bych zájem, nabízím za všechny tři kusy 1000,-. Tel. 602270447 , díky JH.
Registrovaný uživatel
Zdravim.Poradí mi někdo co je to za značku na porcelánu? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim jsem tu poprve a zajimalo by mne, zda tento porcelan je kompletni sada ci neco chybi a popr. Kde a za kolik by se to dalo prodat. Zemrela mi babicka a jelikoz jsme nemeli zadny vstah nepotrebuji na ni vzpominku a platila jsem pohreb 24.000 kc (nikdo jiny z rodiny nemel penize), dali mi toto abych to prodala. Sada kterou mam obsahuje jen to co je na fotce. 4 salek s talirkem, dve konvice a cukrenka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jeste me mamaka poprosila abych zjistila vyrobce poracelanu je to oznaceno pouze cislem 228 a jedna se o porcelan a hrnecky jsou nalinke, ctvercoveho tvaru s kvetinami a zlatym zdobenim

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
JitkaHolubova napsal
Zdravim jsem tu poprve a zajimalo by mne, zda tento porcelan je kompletni sada ci neco chybi a popr. Kde a za kolik by se to dalo prodat. Zemrela mi babicka a jelikoz jsme nemeli zadny vstah nepotrebuji na ni vzpominku a platila jsem pohreb 24.000 kc (nikdo jiny z rodiny nemel penize), dali mi toto abych to prodala. Sada kterou mam obsahuje jen to co je na fotce. 4 salek s talirkem, dve konvice a cukrenka.

Obrázky:

Je celkom možné, že sada je komplet...

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelán

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1