Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Porovnání katalogů Michel, Scott, Stanley Gibons

Vykupminci.cz
Numisargo

Porovnání katalogů Michel, Scott, Stanley Gibons

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Tu modelařinu si dejte do příslušné sekce 8) a chtěla bych teda vidět ten Bismarck v 1/150. Doma je od Helleru v 1/400 (nedostavěný) a je jak půl stolu ;)

ten mám taky (a taky jen rozestavěné torzo..). 1/150 by bylo cca 168cm, což není nereálné.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Jaa-chym napsal
A já např Severní Ameriku z nějakýho rozumnýho roku a za rozumnou cenu sháním už notnou dobu.

Aká je tá rozumná cena a rok?

2000 a novější, do 250,- vč pošty. Ale měl bych to mít teď naskenováno od rajeho. Ovšem origo je origo...
Registrovaný uživatel
Koukám, že kombinované postižení filatelie-plastikové modelářství má více lidí, než se zdá :-D Můj první model byl Macchi MC 200 od Směru :), ale "agamy" už se tou dobou dělaly ve spooustě odstínů...
Registrovaný uživatel
Ale zpátky k "Michlům" - některé se dají sehnat doslova zdarma, třeba Deutschland, ale zejména po zámořských svazcích se většinou na Áčku doslova zapráší a i notně použité svazky se prodávají za nemálo stokorun
Moderátor
Jaa-chym napsal
smith napsal
Jaa-chym napsal
A já např Severní Ameriku z nějakýho rozumnýho roku a za rozumnou cenu sháním už notnou dobu.

Aká je tá rozumná cena a rok?

2000 a novější, do 250,- vč pošty. Ale měl bych to mít teď naskenováno od rajeho. Ovšem origo je origo...

za tolko ho nezozenies, ale vsetko je mozne! ja som svoj z 1991 zakupil za 350,-kc a to sme sa na aukre byli tusim 4 ludia...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Porovnání katalogů Michel, Scott, Stanley Gibons

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1