Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Porozumění sbírání znamek

Vykupminci.cz
Numisargo

Porozumění sbírání znamek

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, zdědila jsem spoustu známek, sbírek po dědovi. Nevím zda jsou některé cenné, nebo ne a ani mě zrovna tohle moc nezajímá. Spíše bych chtěla ve sbírání pokračovat, sbírky třeba rozsirovat, ale vůbec známkám nerozumím. Nenasel by se tu třeba někdo, kdo by měl chuť a věnoval by mi nějaký čas a pomohl by mi tomu třeba aspoň trochu porozumět? Myslím třeba jakou literaturu, nebo jaké katalogy. Děda jich tu má taky spousty. Také tu ma spousty známek neroztridenych a ty bych třeba ráda roztridila, nebo některé známky tu jsou vícekrát, tak třeba ty prodat a koupit za to ty, které třeba chybí..? kdyby se tu třeba někdo takový našel, tak jsem ochotna i jeho čas fin.ohodnotit. moc moc dekuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den
vzhledem k tomu že jsem se jako duchodce do známek s vervou pustil, mám i aktuálně více dublovaných katalogů, stejně jako své pocity, jak jsem se před lety do známek pustil a mnohdy se marně pídil po informacích, které jsou prostě získávány léty dřiny a odříkání. Rád i tou malou měrou pomohu. Pokud chcete napište na email Jaromirmarek zavinač seznam.cz.
držím palce.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Porozumění sbírání znamek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1