Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Poštovní uzávěry a další provozní tiskoviny

Vykupminci.cz
Numisargo

Poštovní uzávěry a další provozní tiskoviny

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Příspěvek
Moderátor
Díky MikyMu záhada přelepené obálky objasněna!!
Nejedná se o žádný sken nějaké obálky, ale o oficiální úřední přelepku, formulář s číslem GB - R 445. Čudo je velikosti 15 × 10,3 cm, je bez díry a na tenkém papíře. Pochází těžko říci ze kdy, ale patrně před rokem 2000. Možná. snad. Když zvážíme, že těch přelepek byly možná statisíce a dodnes unikaly veškeré pozornosti a tento exemplář je možná na světě poslední nepoužitý (a jestli ještě někde nějaké mají, tak je buď vypotřebují, nebo vyhodí, až je najdou zapadlé někde na dně šuflíku, či na zemi za stolem), tak je to myslím celkem pozoruhodná věc.

To šedé beztvaré je skenerem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnes se mi podařilo zachytit zvláštně složenou (vytištěnou a v tiskárně výrazně posunutě složenou) obálku … zajímavost ... ;)

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Pavel III. už víc jak měsíc mlčí, tak já jen, že by bylo škoda, aby zrovna toto vlákno umřelo na nezájem … Tři malé obálky zaslané mezi poštami doporučeně aneb jak různě lze vyznačit službu D+1

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Už jsem se o tom zmiňoval ve vláknu o APOSTECH... dva různé druhy RR nálepek s označením té stejné samostatné dodejny Kyjov...
Registrovaný uživatel
No nevím, proč se mi nepovedlo připojit obrázek hned napoprvé ... :?

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Další "D+1" ... prostě lidová pošťácká tvořivost :D

Obrázky:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Sběratel.com » Pokec o známkách » Poštovní uzávěry a další provozní tiskoviny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1