Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » použití Hradčan 500h II.typ

Vykupminci.cz
Numisargo

použití Hradčan 500h II.typ

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jak blbec se tu vypisuju s příspěvkem,který ni zmizl.Píšu to z pracáku.Koukám na klávesnici a mám na to 10 sekund,aby mi to PC neukončil.
Bratislava4 rozlišovací písmeno b ?.?. 21 Tl O,055 SPRP
Registrovaný uživatel
Pecka s velkým P
Černovice okres Brno fialové razítko 2.9.20 Tl.0,070 SPRP
Registrovaný uživatel
Rychnov u Jablonce nad Nisou 25.1.21 Tl.0,050 SPRP zvrásnění
zde Eckstein nezná tenků průsvitný papír a navíc první známé zvrásnění
na tenkém papíru u této hodnoty itiskové desky
Registrovaný uživatel
Bonbonek!
Vršovice rozlišovací písmeno F datum 20.8.20 !!! To je první známé použití této desky v praxi.Je to 9 dnů po vytištění známek 2 TD.
Registrovaný uživatel
Něco pro Moraváky.
Brno 2 2.11.20 Tl.0,050 SPRP-první známá varianta průsvitného tenkého papíru u hodnoty 500 H a navíc u II TD
Brno 2 2.11.20 Tl.0,055 SPRP
Brno 2 11.10.20 Tl 0,060 VPRP vodorovně pruhovaný papír je velmi vzácná odchylka této hodnoty,u 2 TD je to ojedinělý výskyt!!!
Registrovaný uživatel
Poslední 2 nálezy této desky je Strakonice 21.2.21 0,055 SPRP
Praha rozlišovací písmeno 4a 19.10.20 Tl.O,0,60 SPRP
Známky jsou připraveny ke scenování,budou na internetové adrese Ivana Materny,ale scenovat to bude Honza Kmecz z Chebu.Zároveň jsem vybral i čitelná razítka obou desek,takže si pak prohlédnete,jak v té době se měnily barvy a odstíny barev u této desky a hodnoty.
Registrovaný uživatel
Nevím,jestli to přišlo,ale knihovnice z Hranic byla tak ochotná a nascenovala známky 2 TD z knihy Ludvíka Pytlíčka.Odsílala to na email infofila@infofila.cz.Tímto děkuji panu Pytlíčkovi,že nám ukázal unikátní svislou raženou trojpásku se spojenými spirálovými typy,dále 14 blok z jeho 20 bloku 1 a 2 svislé řady II TD a pak i vodorovný 10 blok zoubkované 500 H s leteckým přetiskem.Děkuji.A zdravím do Semil.
Registrovaný uživatel
Zde prosím Zdenku umístit ty sceny odeslané z Hranické knihovny.Děkuji.Teď přes výkend budu řešit i vlastní sceny těch známek,ať to vidíte v praxi,že Vám nelžu.
Registrovaný uživatel
akže už nikdo další se nezapojuje do soutěže?Jinak jsem u Ivana viděl další pro mne neznámý odstín II TD.Až pořeším scaner,tak uvidíte kompletní vzorník barev všech 4 TD.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Skrblíkov » použití Hradčan 500h II.typ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1