Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Vykupminci.cz
Numisargo

Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
npor. Heinrich L.

Později nadporučík Lukáš čs. důstojník Lukáš, nositel Železného kříže II. třídy, ale na to jsem se neptal. Jo-jsou si oba dosti podobní!
;)
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 20. 1. 2020, 15:36. »
Registrovaný uživatel
co se tady děje je neuvěřitelný, zaslal jsem odpověď Turtlemu a nějaký dáreček mi do příspěvku vložil nějaký bláboly. Nemá cenu sem nic psát.
:roll:
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
Buďte adresný, ten dáreček jsem byl já, neb jsem byl nepozorný a řešil jsem osoby, to jste uražený za zmýlení moderátora?
Moderátor
Tak jsem si to znova přečetl. Turte tam vložil obecný dotaz či snahu o upřesnění osobnosti, tak jsem to pochopil. Proto jsem odpověděl. Pokud si Turte dělá hrdel tak to je v tom za co zodpovídám již podruhé. ,Má tedy cenu se snažit o pořádek a kvalitu, když sám moderátor s klidem naruší, či druhá-třetí osoba to špatně pochopí.Ale zase to Turtemu tak nemám za zlé, neb to považuji jen za dobrý dotaz, který nebyl nikomu konkretně určen a tak jsem zodpověděl. Ale všechny tyto srandičky či jak to nazvat dokáží opravdu nasrat a přestat se snažit. To jste chtěli -oba? :roll:
Registrovaný uživatel
Turtle udělal malou legrácku, vložil tam fotku npor. Lukáše z filmu Dobrý voják Švejk a zeptal se na hodnost a křestní jméno této filmové postavy. No a já mu pouze odpověděl. Klidně jste mohl smazat příspěvek Turtleho i můj, neřekl bych nic. I když jednou by jste mohl být tolerantní, občasná malá legrácka snad není na škodu. Ale dopisovat něco do mého příspěvku což úplně změnilo jeho vyznění je opravdu přes čáru i od moderátora.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
No a proč si neděláte legrácky v sekci, kterou ovládá Turte? Víte já jsem Vám chtěl pomoci s upřesnění a Vy napíšete něco o blábolech, to Vám připadá slušné a normální? Mazat nic nebudu, chápu, že to je nedorozumění.
PS buď to byl Heinrich Lukes nebo Jindřich Lukáš.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 20. 1. 2020, 17:13. »
Registrovaný uživatel
Na prečistenie mysle je lepšie občas sa namazať...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Máte pravdu, nevím jak se to domotalo.
Registrovaný uživatel
Kolegovia vysvetlili v tlachárni, dnes je to počasím.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pokud si Turte dělá hrdel tak to je v tom za co zodpovídám již podruhé. ,Má tedy cenu se snažit o pořádek a kvalitu, když sám moderátor s klidem naruší, či druhá-třetí osoba to špatně pochopí.Ale zase to Turtemu tak nemám za zlé, neb to považuji jen za dobrý dotaz, který nebyl nikomu konkretně určen a tak jsem zodpověděl. Ale všechny tyto srandičky či jak to nazvat dokáží opravdu nasrat a přestat se snažit. To jste chtěli -oba? :roll:

Poslední dobou bereš sám sebe nějak moc vážně ;)
Moderátor
..............asi ano................ :roll:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Nejsem si jist, ale pokud vidím správně jako první od pohledu na foto z leva ma odznak čeky 5 let.. Docela vzácný.
Pokud si vzpomínáte jeden se mi podařilo získat, ale nejsem si jistý celkovou originalitou, bylo mi řečeno že byl restaurován..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

dnes som videl kvalitnú peknú repliku, predajca ju aj predával ako repliku za 150 eur, zabudol som ju odfotiť, budúci týždeň ak tam bude urobím foto.
Moderátor
Na fotce je také replika(foto není moje, zdroj web). Jedná se o opravdu vzácný odznak, s dokumenty cenově přibližující se100 tisíc..jeden vlastním, bohužel nedostal jsem konkrétní odpovědi k otázce pravosti, bylo mi řečeno, že byl nejspíš restaurován,ale celková pravost nebyla potvrzena.Dokonce i zde jsme ho v minulosti řesili.
. Osobně si rád prohlídnu veškeré možné kopie,na ebay se občas jeden typ vyskytuje..
Určitě vlož foto rád se kouknu...
Moderátor
barbar trénující

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pro představu vkládám originály s new York aukce..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to tak Pravoslavná církev vystoupila na pódiu s generalitou a žehnali zbraní. Německá evangelická církev ve svém důsledku také. Prostě i největší blbec si uvědomí, že je také člověkem.
Moderátor
Na Ulož to je ke stažení očekávaný anglický válečný film "2017".
Registrovaný uživatel
1917..díky, už stahuju.
Moderátor
Dokonce i USA film " Bitva u Midway" 2019 s titulky. Já do normálního kina nemohu a tak si to stáhnu. Tento film by měl být vynikají, alespoň dle recenze.
Moderátor
Paul napsal
1917..díky, už stahuju.


3x jsem ho stáhnul a pokaždé bez zvuku, kde se stala chyba? :roll:
Registrovaný uživatel
https://ulozto.cz/file/0vVuzEuYweZW/1917-2019-cz-titulky-avi

zvuk normál, asi sis nezapl bedny :D
Registrovaný uživatel
kvalita ale jak kinorip bídná.. tak nevim, jestli nepočkat na lepší verzi..sice jich je tam víc, ale všechny se zdaj stejný.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Dokonce i USA film " Bitva u Midway" 2019 s titulky. Já do normálního kina nemohu a tak si to stáhnu. Tento film by měl být vynikají, alespoň dle recenze.


Dle mého výborný film.
Moderátor
Pánové, asi jsem měl štěstí a tak mám kvalitní filmy se zvukem i titulky. Ještě jsem dostal typ na film WAR je to indický film a la amerika, jen to zkusím.
Moderátor
Film WAR je práce indického Bolivudu. Snaha pře veliká, barevnost nádherné scény z každého západního filmu něco. Ve své podstatě nádherné, ale moc se na to koukat nedá. Pokud Vám je více jak 15 let nestahovat, nebo ano, ale já za nic nemůžu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1