Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Vykupminci.cz
Numisargo

Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Paule ja musím přiznat, že se mi líbí tvá zapalenost až lehce vulgární příspěvky... Pokaždé se tomu smějí, někdy jako kráva :lol: a už přesně vím co tě rozhodí, představují si jak se za přístrojem vztekaš.. :lol:

Doložim a slibuji, že to nebude ze Sputniku.. :)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 5. 2. 2020, 20:04. »
Registrovaný uživatel
Jo ták, takže mě schválně vytáčíš. Na to už si dám pozor. ;)
Moderátor
Paule je toho plno...když budeš chtít sám to najdeš... Např. Zde
https://zoommagazin.iprima.cz/novinky/zaostreno-valky/temna-stranka-historie-armady-usa-vojaci-ve-francii-loupili-zabijeli-znasiln
Registrovaný uživatel
vrátil bych se k narva, než zase barbar začne obhajovat rudé - určitě půjdu, tak pokud se bude chtít někdo přidat...
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 2. 2020, 21:31. »
Moderátor
Paul napsal
Jo ták, takže mě schválně vytáčíš. Na to už si dám pozor. ;)

Schválně jak se to veme.. ;) Někdy ty sám mě navádiš, také samotná konverzace..
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
vrátil bych se k narva, než zase barbar začne obhajovat rudé - určitě půjdu, tak pokud se bude chtít někdo přidat...


Ale já nikoho neobhajuji, jen se snažím o vyváženost... Přeci jen se největší mírou podíleli při osvobození a nejvíce jich padlo... Tak proč na ně plivat a urážet je..
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 2. 2020, 21:31. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
vrátil bych se k narva, než zase barbar začne obhajovat rudé - určitě půjdu, tak pokud se bude chtít někdo přidat...


Daleko. Já na Reenactment akce nechodim..Jen teda na 1866 jsem byl a bylo to super.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 2. 2020, 21:32. »
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
vrátil bych se k narva, než zase barbar začne obhajovat rudé - určitě půjdu, tak pokud se bude chtít někdo přidat...
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 2. 2020, 21:33. »
Moderátor
Ono toto pochází z toho, že jedna paní ( jméno neuvádí) napsala v 80 letech knihu o tom jak byla v 15 letech znásilněna. Pro ní to byl jistě problém to chápeme všichni.
Ale někteří lidé, NE historici si z toho udělali dobrý byznys.

Pro všechny. Zapomínáme, že inteligence ruského mužíka byla jistě malá, ale zrovna tak chlapec z některých států USA na tom byl podobně., Černoši a Arabové ve Francouzské armádě na tom byli podobně. Rudá armáda byla v % složení různorodá. Kupodivu Rusové na prvním místě a hned za nimi Ukrajinci, Bělorusové, a další národnosti jako např. vojáci z Pobaltí, vojáci z jihu,severu SSSR. Nazvat je "rudými sviněmi dokáže opravdu jen méně inteligentní člověk.
Nikoho nebráním ani já ani barbar, Prostě se to dělo! Ruských vojáků bylo více, mnozí přišli o rodiny o děti. Vojáci z USA byli zhruba o 10 let před všemi vojáky v logistice a musím se jich zastat, to jak bojovali o ostrovy ty hrozné ztráty, byli to mladí kluci. Když to papaláši spočítali vyšlo to na více jak 2 500 000 mrtvých ještě než by zaútočili na Japonsko a tak se nedivme, že zvolili "pumy". Chci tím říci, že ruský voják byl opravdu chudák.Ale v roce 1945 to již byl dobře namazaný stroj. To jak během měsíce rozprášili Japonskou armádu v Mandžusku v síle 600 000 vojáků, to se dodnes učí na školách v Anglii co já vím. ANO ta půjčka, tanky, letadla i boty nebo konzervy jim pomohla, ale oni zase pomohli spojencům. Pohrdání lidmi je hrozně hloupá myšlenka a já to tam Ferový obchodníku opravím, bude klid.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 5. 2. 2020, 21:35. »
Moderátor
Pro všechny:
Majitel těchto stránek upozorňuje, že příspěvky, kde jsou sprosté výrazy, pohrdání lidmi atd. se zde netrpí. Já to budu plnit a tak prosím nedělejte to!
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Ono toto pochází z toho, že jedna paní ( jméno neuvádí) napsala v 80 letech knihu o tom jak byla v 15 letech znásilněna. Pro ní to byl jistě problém to chápeme všichni.
Ale někteří lidé, NE historici si z toho udělali dobrý byznys.

Pro všechny. Zapomínáme, že inteligence ruského mužíka byla jistě malá, ale zrovna tak chlapec z některých států USA na tom byl podobně., Černoši a Arabové ve Francouzské armádě na tom byli podobně. Rudá armáda byla v % složení různorodá. Kupodivu Rusové na prvním místě a hned za nimi Ukrajinci, Bělorusové, a další národnosti jako např. vojáci z Pobaltí, vojáci z jihu,severu SSSR. Nazvat je "rudými sviněmi dokáže opravdu jen méně inteligentní člověk.
Nikoho nebráním ani já ani barbar, Prostě se to dělo! Ruských vojáků bylo více, mnozí přišli o rodiny o děti. Vojáci z USA byli zhruba o 10 let před všemi vojáky v logistice a musím se jich zastat, to jak bojovali o ostrovy ty hrozné ztráty, byli to mladí kluci. Když to papaláši spočítali vyšlo to na více jak 2 500 000 mrtvých ještě než by zaútočili na Japonsko a tak se nedivme, že zvolili "pumy". Chci tím říci, že ruský voják byl opravdu chudák.Ale v roce 1945 to již byl dobře namazaný stroj. To jak během měsíce rozprášili Japonskou armádu v Mandžusku v síle 600 000 vojáků, to se dodnes učí na školách v Anglii co já vím. ANO ta půjčka, tanky, letadla i boty nebo konzervy jim pomohla, ale oni zase pomohli spojencům. Pohrdání lidmi je hrozně hloupá myšlenka a já to tam Ferový obchodníku opravím, bude klid.


Laskavě mě, pane moderátore, neurážej! Takhle si představuješ svojí práci?!?
Moderátor
Obchodníků tohle přeci nemusíš.Zahoď pro změnu své ego. Stačilo by mlčet.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Obchodníků tohle přeci nemusíš.Zahoď pro změnu své ego. Stačilo by mlčet.


Tak mlč a nestarej se, omg
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Obchodníků tohle přeci nemusíš.Zahoď pro změnu své ego. Stačilo by mlčet.


Tak mlč a nestarej se, omg


Ja se ti divím člověče a kolikrát ti nerozumím ..
Registrovaný uživatel
Klamár tu bude poučovat 😆 ty máš jedine šťastie voloda ze ľudia si ťa tu už nepametaju. Lebo by si chodil po kanaloch
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jano7B9 napsal
Klamár tu bude poučovat 😆 ty máš jedine šťastie voloda ze ľudia si ťa tu už nepametaju. Lebo by si chodil po kanaloch


Tak teď nevím.. Pokud jde o mne,pokud ano proč lhař :roll: a proč bych chodil po kanálech..
Registrovaný uživatel
VoloĎa? To je zase co?
Registrovaný uživatel
No už pomalu netuším o čem točíte...
« Poslední úpravu provedl(a) ferovyobchodnik v 5. 2. 2020, 23:19. »
Registrovaný uživatel
asi tu barbar působil ještě pod nickem voloda..
Moderátor
Paul napsal
asi tu barbar působil ještě pod nickem voloda..


To opravdu ne pánové,jen pod nickem barbar, ... samotného mě to zajímá co tim myslel Jano, pokud se to týkalo mě.
Registrovaný uživatel
slušná zápletka :D
Registrovaný uživatel
Voloďa presne vie O kom hovorím aj čo myslím... To že si zmenil meno neznamená že na neho zabudneme.
Barbara som nemyslel A altmann ty si to kľudne premaz. Nechcel som sa sem motat. Mal si tu celkom poriadok :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Paul napsal
slušná zápletka :D


Ja to balím pánové a jdu do pelechu.. Ráno moudřejší večera.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
asi tu barbar působil ještě pod nickem voloda..


určite nie, ale "Gréta" to je istota... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pánové, pokud nemáte co říci, tak běžte jinam. Celkem přesně je vymezeno téma, když na to nemáte a skrýváte svoji hloupost za různými dodatky, je to Vás problém-když Vám nevadí, co si myslíme. Klidně si napište i něco z toho Sputniku, ale dejte to tam jako zdroj.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Povídání o faleristice, historii, zajímavé bitvy a vaše názory.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1