Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj nove fotky jsem udelal vaha je 26gramu prumer32mm a sila 4mm a nedostal jsem zadne vyjadreni
Ahoj nove foto jsem udelal doufam ze je lepsi kov bouzel nepoznam a vaha je 25 gramu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Ty fotky jsou fakt strašný
Registrovaný uživatel
Praclovek by to lepsie vykreslil na stenu jaskyne ako tvoj fotoaparat
Registrovaný uživatel
Hadrian 117-138 Ae Paduan -Lawrence 47 moj obrazok.Okolo roku ich odlieval Cavino a v 19 storoči sa s tymto motívom tiež odlievali bronzove medaile.

Obrázky:

Obrázky:

Registrovaný uživatel
no česká nebude určitě ..... nebyly by ty fotky kvalitnější ???
Registrovaný uživatel
Ja len doplnim toho Hadriana-Zabudol som uviest že ten Cavino je datovany okolo roku 1540.A len na okraj včera sa predala jedna takato medaila datovana do 19 stor.u Kunkera za 110€.
Potreboval by som pozrieť na tieto mince, či to má nejakú hodnotu. Nepoznám to, tie nemé mince ani neviem či nemám hore nohami. :)
Mala by to byť Perzská ríša Hormizd IV. drachma, Osmanská ríša Selim III. para, denga Michaila I., denár Severa Alexandra, nejaká grécka drachma a Kelti Skordiskovia drachma typ Kugelwange.
Ďakujem vopred.

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Bohužiaľ, minca nie je moja. Vyzerá "uhorsky" ale v uhorských katalógoch som ju nenašiel. Ikonograficky by spadala do obdobia BeloIV až Karol Róbert (1240 - 1340)
kekule napsal
Registrovaný uživatel
- Sásánovec má bohužel pryč jak portrét tak postavy s oltářem, takže nevím, zda by za to někdo třeba 200 dal (když kolem 500 lze sehnat už trochu slušnější)
- Alexandr Severus slušný, hádal bych kolem 400,-, možná ale i víc
- Kráva - Illyrie asi Dyrhachion, dnešní Drač v Albánii, pěkná, určitě aspoň 500,-, spíš asi víc, já dost podsekávám, ostatní netuším
« Poslední úpravu provedl(a) martinvangelis v 29. 9. 2015, 19:26. »
Registrovaný uživatel
Pri dnesnich cenach ve svete bych klidne na Alexandra dal cenovku o dve stovky vyse. A Illyrie je hezka, pokud je prava (coz snad jo), tak klidne taky o tolik vice.
Registrovaný uživatel
vždyť říkám, že podsekávám :-) Je fakt, že jsou to hezké mince.
Moderátor
1. Mam obavy, ze v tomhle stavu to bude i za stovku drahe (za 500-600 se da koupit slusna s kompletnim mincovnim obrazem), je to vcelku bezna mince
4. no ten portet je pekny, takze bych i pres vady, co mince ma, rekl aspon dvojnasobek (800 Kc)
5. cca 600
Moderátor
Ďakujem páni.
Registrovaný uživatel
6. cca 25 eur

Obrázky:

Registrovaný uživatel
fukiwara napsal
Bohužiaľ, minca nie je moja. Vyzerá "uhorsky" ale v uhorských katalógoch som ju nenašiel. Ikonograficky by spadala do obdobia BeloIV až Karol Róbert (1240 - 1340)
kekule napsal

zaujimava minca, mne velmi pripomina uhorske razby, tesim sa na riesenie co je to zac
Sasko, August, 1553-1586
Groš =1/24 Tolar 1574 HB, Drážďany
Registrovaný uživatel
má ta to mince nakou hodnotu děkuju

Obrázky:

Registrovaný uživatel
Dobrý den,
potřeboval bych lépe určit dvě mince. Pokud někdo bude vědět i panovníka, léta vlády, mincovnu a literaturu, budu velmi rád. Děkuji

1, 3 fenik kiprový (Německo)
2, Dunnfenik

Obrázky:

Moderátor
Qwert: 1. zkus hledat pod Mansfeld
Registrovaný uživatel
To mě taky napadlo, ale ten erb má Mansfeld zrcadlově převrácený (nejdříve tři břevna a pak šest rout), tak nevím.
Registrovaný uživatel
Qwert:2-snad Řezno(Regensburg)12.stol..
Moderátor
Qwert: Vyskytuje se i převrácený, jako u toho Tvého. Např. na 1/21 tolaru z mincovny Eisleben. Je např. v St.Cat. of German Coins (třetí vydání) str. 701

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1