Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Lopez1506 napsal
Je to fakt,..ironii bych si nedovolil..

1)5 korun 1910 Liechtenstein (5000,-)
2)5 korun 1907 korunovace (3.600,-)
3)5 korun 1908 jubilejní (700,-)
zbylé tři jsou za cc.250,-

Žádné viditelné poškození nevidno,může být samozřejmě i o litr,půldruhého více..


Moc děkuji, tak já to zase děckam seberu 😂
Registrovaný uživatel
Jo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
recmaniklukas45 napsal
Jo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nič nevidíme, len jo... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl by jsem tady vložit na ukázku minci Dekadrachma Syrakusy ale nejde mi vložit obrázek
Registrovaný uživatel
Tukněte na "další příspěvek " pod touto větou , otevře se vám nové okno a už to půjde snadno 
Registrovaný uživatel
Asi to nejde přes mobil
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer Tak prý je to amulet akorát nechápu ten přitaveny kroužek k minci (amuletu) od levá .. punc ve tvaru diamantu který by měl být zlato nižší ryzosti uprostřed 835 punc stříbra a poslední punc by měl znamenat garance zlatníka a nebo dovozce šperku který garantuje pravost
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, chcel by som Vás poprosiť o radu. Mám 2kčs 1973 var. S vlnovkami na hrane , ale mám tam dve vlnovky vedľa seba.Nemám to s čím porovnať tak by som sa chcel spýtať či to majú všetky,alebo ide o nejakú chyboražbu,ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, touto zprávou jsem chtěl požádat nějakého odborníka o ocenění Slezských evangelických stavů ... O minci vím vše, před 10lety jsem jí koupil kvůli tomu krásnému opisu... Jeli bůh s námi, kdo je proti nám ? Nicméně teď by mě zajímala její finanční hodnota. V tomto stavu jsem jí nikde na prodej nenašel. Podle aukcí by to měla být mince RRR. Velmi Vám děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Pivrlec v 2. 4. 2022, 9:22. »
Registrovaný uživatel
Mrkni Nummus Olomouc č.57 položka 503.
Registrovaný uživatel
Na tohle jsem právě koukal ... ale ten můj stav s tímto se právě vůbec nedá porovnat :D ... sranda je, že se za poslední léta prodávala snad jen 2x ale pokaždé to byl otřesný stav.
Registrovaný uživatel
V roku 2018 sa krajšia predala za 500 eur

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Asi nebude o nu velky zaujem...a hodnotu asi tiez budete vediet, ked ste ju kupili :)
Registrovaný uživatel
https://onebid.pl/pl/monety-stany-ewangelickie-3-krajcary-wroclaw-1634-napisowy/214621
Registrovaný uživatel
Dobrý den, má tato sbírka nějakou hodnotu? Můžu případně nahrát kvalitnější foto. Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte mě. https://tmbh.rajce.idnes.cz/Mince/
Moderátor
tmbh: Je to spis soubor minci nez sbirka, platne mince ČR zrejme z obehu bez lepsich rocniku, Ceskoslovensko nic vzacneho, vetsinou jen beznejsi rocniky, chybi napr. lepsi rocniky 25 hal 54,64, 1 Kcs 61,68, cizina dosti slaba, cennejsi jsou jen mince stribrne (Ceskoslovensko, Rakousko-Uhersko, 5marka).
Oceneni mailem - muzete mi napsat na numismat@seznam.cz. O mince bych mel zajem pro kolegu, zacinajiciho sberatele, vzal bych vse.
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové,
vím, že to není mince, ale je tam motiv z pamětní německé 5 DM... Tváří se to jako zlaťák v rámečku, bohužel nic jsem k tomu přesnějšího nedohledal... Tak jestli náhodou někdo nevíte copak je to za potvoru? Moc díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Paradni pondeli preju kolegove a jdu s dotazem, snazil jsem se nacenit tento Duit, nasel jsem bez problemu vysledky ruznch aukci ale s obrovskym cenovym rozpetim od par desitek eur po par stovek a nepodarilo se mi najit duvod proc. Muze me nekdo uvest do reality?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dostala se mě do ruky 1 Kč. Prý vzácná, díky chybné ražbě. Není vidět poslední číslo letopočtu. Chtěl bych poprosit o určení, jestli se jedná opravdu o nějakou vzácnější korunu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
O maj got..
_______________
Registrovaný uživatel
:D :D
Registrovaný uživatel
Slušne sa pýta, tak by bolo vhodné mu slušne odpovedať, že je to obyčajná, no poškodená koruna.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Slušne sa pýta, tak by bolo vhodné mu slušne odpovedať, že je to obyčajná, no poškodená koruna.

Kdyby tady byl palec nebo srdíčko tak dostaneš like
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám doma tuto minci je to 10-ti cent Nizozemsko. Údajně je mince i stříbrná. Zajímá mě však ražba, rub a líc je otočen o 180 stupňů(viz foto) a nevím zda to je u těchto mincí běžné nebo chyboražba, děkuji za odpovědi Jan

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1