Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo některého autora?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozná někdo některého autora?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pokud by někdo ze zasvěcených věděl a určil autora, popřípadě přibližnou cenu jednotlivých obrazů, byl bych rád - nechtěl bych nosit ty obrazy po starožitnictvích...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Cena na blšáku od 30 >80€
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Děkuji za hodnocení, ale tohle se nejspíš nebude týkat všech uvedených obrazů - teď se mi povedlo zjistit autora obrazu kytice ve váze, kterým je německý malíř Hugo Oehme *1873, +1952 a velmi podobný obraz jsem objevil vydražený v Itálii za 550€.
Registrovaný uživatel
Tak skúsme počítať;mínus 15-20% provízia aukčnej siene.
cesta,pošta ,znalecké . :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grofik: Taky si myslím, že by na tom německém malíři o moc víc nevidělal...Počítám, že by mu ho ani na většinu našich lepších aukcích nevzali, protože, kdo bude u nás kupovat slušného, ale nijak zvlášť známého německého malíře...
Peteri: Spíš bych se zaměřil na obraz č.1. Mně z té kolekce přijde nejzajímavější...
Registrovaný uživatel
Moje riešenie ; zátišie s ovocím dať do jedálne .
Kvetiny do vstupnej haly ,krajinku do obývačky prípadne do pracovne a zátišie s jazierkom predať.

Prípadne do nejakú severovýchodnú stranu .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Peteri: Tak co, už jsi objevil, kdo by se tak mohl skrývat pod obrazem č. 1 (zátiší s ovocem)? Vytrvej v hledání...jestli je to ten, co si myslím... tak to rozhodně stojí za to;-)
Registrovaný uživatel
Do bytu se mi obrazy nehodí, kdybych je měl kam dát, v žádném případě bych neuvažoval o jejich prodeji.
Osobně taky vidím největšího favorita v zátiší s ovocem, ale zatím pátrám marně... Koho jsi měl "WJEME" na mysli ? :).
Registrovaný uživatel
Pokial by ste mal takého autora ,to je iná káva......

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Téma je to pěkné, obrázek také ... ale tenhle podpis v pravém dolním a ani v jiném, na mých obrázcích není 8)
Registrovaný uživatel
Malíři podepisující se K.H. a J.P. - neměl byste někdo některého v nějaké chytré knize? Ať pátrám jak pátrám - pořád nic...
Registrovaný uživatel
Moja vnučka občas parafuje svoje dielko,aéééé nie je v žiadnej knihe. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
co to ma co spolocne s otazkou?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
http://media.photobucket.com/image/Gustav+Klimt/mcady612/Gustav-Klimt-The-Blood-of-Fish--189.jpg%3Ft%3D1192653731&imgrefurl=http://s166.photobucket.com/albums/u82/mcady612/%3Faction%3Dview%26current%3DGustav-Klimt-The-Blood-of-Fish--189.jpg
Registrovaný uživatel
To viem,len pôvodný vlastník (podivín) to odstrihol :lol: :lol: nevošiel do jeho rámečku. ;)

Jano v Tvojom prípade nič,nakoľko Ty musíš utekať dopredu aj tak nie som občas istý. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Peteri: To zátiší by možná mohl být slavný německý expresionista Karl Hofer. Od r. 1936 měl od nacistů zcela zakázanou činnost, protože jeho dílo bylo zařazeno do kategorie "Zvrhlé umění". Používal specifické známé signum CH, ale je možné, že v té zakázané době občas signoval jinak (třeba KH), aby něco prodal... Zkusil bych poslat dobré i detailní fotky po německých muzeích, ať se tam na to juknou. Za to nic nedáte...
Registrovaný uživatel
Tak jsem se z nudy díval na starší dotazy a divím se, že v čísle 2 nikdo neidentifikoval Otakara Hůrku. Ten přece není žádný autor pro bleší trh...
Prodává se i za desetitisíce

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo některého autora?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1