Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » poznatek

Vykupminci.cz
Numisargo

poznatek

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ahoj Adri jak vidím tak v poslední době jsme na známkovém poli nejvíce diskutujícími fandy malých obrázků. Doufám, že nám to ještě nejakou dobu vystačí. Jo pojedeš v září na Sběratele do Prahy? Občas se tam dá něco sehnat.
Zatím se měj Jirka
Registrovaný uživatel
A kvůli tomu zakládáš nové téma? :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirka,
do Prahy nejazdim. Mam na okoli este dost ludi ktorych mözem vykupit :D

turtleoverhead,
otazka - nedaju sa nespravne zaradene themy moderatormi presunut?
Dakujem A.
Registrovaný uživatel
Adri napsal
Ahoj Jirka,
do Prahy nejazdim. Mam na okoli este dost ludi ktorych mözem vykupit :D

turtleoverhead,
otazka - nedaju sa nespravne zaradene themy moderatormi presunut?
Dakujem A.

škoda rád by jsem tě osobně poznal jsem rád, kdy se u známek objeví žena a to ještě s takovými vědomostmi Jirka
Moderátor
Ještě by mohla v listopadu přiject do Brna. ;)
Registrovaný uživatel
Na postovom voze s 18 Storocia :P
A.
Moderátor
Klidně!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Moja aktualna Fotografia :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Enem dófám, že ti kuně nebudó z XVIII století, ale přece enem o něco mladší!! :P

("Kuně" by néspíš napsala jedna moja prapratetka co sa někdy před válkó, tó první, vodstěhovala do Ameriky. Psala nám, po válce, té druhé, děda poslal ňákó fotku, že je dobře, že máme kuňa, či cosi v tem smysle.)
Registrovaný uživatel
Tak som to trosku prehnala...no..trosku...
som mladsia...
vid Foto :'(

III - mas ten dopis?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavle a takýmto modelom poštového voza z I. ČSR by to nebolo vhodné? :D :lol: :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Adri tady ceri vodu a ucastnici fora uz se natrasaji a zatahuji bricha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....ja osobne si myslim ze kouri doutniky a fousy ma az pod prsa :mrgreen: ....
Registrovaný uživatel
III - dufam ze mate dost velke parkoviska!

TONY - mas k tomu popis, popripade viecej obrazkov? Velmi by ma to zaujimalo.
Dakujem.
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
Adri tady ceri vodu a ucastnici fora uz se natrasaji a zatahuji bricha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....ja osobne si myslim ze kouri doutniky a fousy ma az pod prsa :mrgreen: ....


Möj sused stale prehana, neverte mu! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ze ma zle opisal? :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Adri - fakt som v rozpakoch.Mojmu pra-pra-dedovi si ju poslala už v 1907 roku. :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Tož pravda, že ten dopis je něgde skované! ;) Ale jiná věc by byla ho najít.

A parkoviště, páč ta burza bude na Výstavišťu, je velký dost!
Registrovaný uživatel
Tak som si ista ze sa najdeme, aspon vy mna :)

Pozrela som si jednu burzu na Slovensku, cenovy rozdiel je velmi velky oproti v Nemecku. Ale aspon bola sranda - po madarsky, po polsky - rukami nohami sme sa na tej slovenskej dohadovali.. :D
Aj sa ty pani cudovali ze co tam chcem, zenska medzi dedami, iste si mysleli ze si upratovacka pomylila dvere. :P
A.
Registrovaný uživatel
Adri napsal
Aj sa ty pani cudovali ze co tam chcem, zenska medzi dedami, iste si mysleli ze si upratovacka pomylila dvere. :P
A.

Adri to mi pripomenulo tento článok ;) http://www.infofila.cz/slecno-tady-je-burza-znamek-r-2-c-5430
Registrovaný uživatel
Dakujem Brett, som sa vazne nasmiala... :mrgreen:
No nejako tak to bolo aj u mna :)

Ale musim povedat ze ozaj sme sa nasmiali, a kazdy bol velmi ochotny aj zberatelia - ukazali u koho najdem predznamkove dopisy, prelozili a aj pomohli znizit cenu :D

Sranda bola aj na burze v nemecku: Vystupim z vlaku a jedna znama ktora tiez cestovala so mnou na mna kryci: kde to odbocujes?! Burza topanok je v druhej hale!!! :lol:
Chlapi stichli, ale jeden pan sa osmelil: podte - predpokladam ideme rovnakym smerom :)
A.
Registrovaný uživatel
Ak je na tej burze topanok vyber ako pri znamkach tak tie predznamkove je odvaha obuť. :oops:
_______________
Registrovaný uživatel
V 18 Storoci sme uz maly znackove topanky :D
Köly clu vydavali zakony kde obuvnik musel na topanku vytlacit jeho znacku. Pokial topanka presla hranicu - platilo sa zlo.

Burza topanok - vystava firiem.
A.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » poznatek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1