Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » POZOR na mince Německu

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR na mince Německu

Moderátoři: barbar, Misak33, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
Rád bych vás poprosil o pozornost z důvodu ochrany proti možnému podvodnému jednání.
Jedná se o prodej Svatováclavských dukátů a jiných drahých sběratelských položek.
Tato níže uvedená firma nabízí na svých stránkách na prodej mince a další materiál, u kterých jsou fotografie a popis zcizené z Aukra a tudíž předměty nemohu vlastnit a ani je nabízet k prodeji.

Fotografie dukátů a zlatých hodinek najdete v položkách na Aukru.
Doufám, že tato informace zachrání alespoň někomu nemalé peníze před podvodníky.

https://myqq-shop.sumup.link/

S pozdravem Callimer
Moderátor
Calimer díky 👍
postnu to i do tématu svatováclavské dukáty..
Registrovaný uživatel
Po novom roku som našiel podobný eshop s množstvom mincí za "výpredajové" ceny. Ozaj, videli ste už v numizmatike niekedy výpredaj? (Teraz nemyslím zníženie extrémne vysokých cien z ma-shopu o 10-20%) Ponúkali mince so zľavami 70%! Dokonca zlaté mince pod cenu zlata! To je moje, kupovat lacino krásne věci. Ale nekupte to, když je to tak laciný...
Samozrejme fotky stiahnuté kade-tade napr. ebay.

Mimochodom ten nadpis je zavádzajúci, lebo zmieňovaný eshop určite nie je v Nemecku. Len časť textu je v nemčine a časť zase v angličtine. Kontaktnú adresu udáva v Dubline... ale tam ich pravdepodobne nikto nepozná. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Rád bych ještě doplnil o informace, že jsem byl s prodejcem v kontaktu a představoval se jako" ECHT " němec pod jménem Florian Schambegr s bydlištěm v Bremen. Mám jeho kopii OP s fotkou i jeho telefon a předvolba je +49 takže na 100% D.

Nyní položky nabízí pod jménem Daniel Klein na níže uvedené adrese viz:

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/pro/SumUp9900

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Padělky a podvody » POZOR na mince Německu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1