Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » pozvánka na kávu

Vykupminci.cz
Numisargo

pozvánka na kávu

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Podívejte Jardo, jestli vám to má zabírat místo a doma není nikdo, koho by to zajímalo tak to vezmu.Psala jsem to o kousek výš.Když to nebude pro mě, tak se to neztratí a udělám tím radost nějakému kytičkáři z řad začátečníků.Ty šejcháty ale schovám někde hodně hluboko, aby mě Dejvy neutrhl hlavu.Jinak ten Vietnam-jak obyč. tak vietkong mám skoro komplet čistý-zoubky i stříhané(90%).Velmi pěkně se na to dívá, ale pro použití v mých exponátech to není.Máte mail?
Moderátor
Ty šejcháty mám proto, že je mně líto je vyhodit a je to též jako doklad známkové spekulace a inflace. Ještě mám podobné smetí z Afghánistánu - aršíky a známky, jehož ukázky posílám
Napiš mi na e-mail: Jaromir.Petrik@seznam.cz svoji adresu a já Ti to pošlu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kdyby byl tenhle Afghanistán v razítkovaném, a pokud možno skutečně prošlý, měl bych zájem :).
Moderátor
Razítka uděláme z brambory a nějak to dotisknem.Doufám že jsi docestoval v pohodě.
Registrovaný uživatel
Dejvy, neříkej, že sbíráš Afghanistan... :)
Moderátor
Ne, jsem námětář. Ale mj. sbírám vše, co je k jídlu :).
Moderátor
Z počátku šedesátých let (známkové inflace v Afghánistánu) nemám bohužel žádné skutečně poštou prošlé známky nebo obálky. Známky buď čisté nebo ražené z ochoty. Tyto známky se na eBay dají sehnat levně.
Ale obálky skutečně prošlé poštou jsou drahé. I ta nejobyčejnější obálka většinou stojí kolem 2 USD.
Moderátor
Pro Pavlínku: díky za optání, nějak jsem ten dotaz přehlédl. Cesta celkem v pohodě, ale jako vždy se už těším domů. Bulharsko je sice v EU, ale stále leží hodně blízko Turecka a je to tady hodně poznat. Kdo neviděl a nezažil, neuvěří :).
Moderátor
A kdy se plánuješ navrátit?
Moderátor
Jsou 3 naprosto rozdílné pojmy:
1. kdy se chci vrátit - co nejdříve ;)
2. kdy bych se měl vrátit - 12. března :lol:
3. kdy se skutečně vrátím - až mě někdo vystřídá :?
:P :P :P
Moderátor
To bylo chytré!
Registrovaný uživatel
tak nám končí hry a začnu se zase věnovat známkám , pavlínce to připravím o víkendu , ten článek jsem četl a fakt jsi mne dostala , smekám před tebou.
Registrovaný uživatel
je tu někdo , co toto sbírá ?? Mám jich snad 250 ks , vyměním za známky , nebo daruji .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Schovej mi je a napiš, co za ně chceš. Nějaké známky doma určitě najdu :).
Registrovaný uživatel
dejvy - dej adresu na - radek.lucka@seznam.cz , nevím jak si jich ceníš a tak jen orientačně - cokoliv neražené co se týká , čr1 , pokud tam nic nemáš , tak DR. Já fakt nevím co za to :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
OK, večer se ozvu na mail. Právě se venku udělalo hezky, tak se jdu projít. Trasa - Ovča kupel, pak Kaufland a zpět na Krasno selo.
Registrovaný uživatel
dejvy- tu adresu , abych to nohl poslat , budu chzstat i Pavlínce , tak to vemu na poštu najednou
Moderátor
to packa - dopředu děkuji!
Moderátor
OK, momentálně řeším pracovní věci, přes rameno sleduji hokej, ale k mailu se určitě dostanu.
Registrovaný uživatel
dejvy - tak to tu mám , jdu balit , pošlu tam něco i Pavlínce - doufám , že až bude vystavovat v Praze , tak nás všechny pozve , :lol:
Moderátor
Jj, díky, ode mne očekávej zásilku po 12.3. :).
Moderátor
to packa - jestli vůbec bude v Praze nějaká výstava. On vám to asi nikdo neřekl, ale filatelistický spolek je velmi chudý, proto pořádání výstav je jedno velké dobrodružství. Letos bude výstava v Dobříši na podzim, tak tam máte možnost vidět můj exponát. Tam se nás tady z toho fora sejde taky pár pohormadě.
Registrovaný uživatel
mrkněte na Aukru na položku - Vojenské- dobročinné , končí někdy v 19 , 40 , ta cena mne celkem šokla
Moderátor
Toto si mal na mysli?
http://www.aukro.cz/item935803252_vojenske_dobrocine_komplet.html
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
jojo - jenže já to sem neumím vkládat tak jako někteří jiní , tak dělám ten popis jen amatérsky , co říkáš té ceně ??? :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » pozvánka na kávu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1