Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
A tak tu máme výsledky, jak mi bylo posláno:

Vazeni vystavovatele,


posilam vysledky z Bandungu.


Cerny Jiri - 80 b - PZ

Petrik Jaromir - 87 b - VPZ

Cervinka Milos - 90 b - Z

Bouda Pavel - 87 b - VPZ

Ondrejkova Pavlina - 81 b - PZ

Amler Tomas - 83 b

Svehla Pavel - 78 b

Vesely Miloslav - 65 b

Svoboda Vaclav - nehodnocen - popis v cestine, na mnoha listech nejsou rubber stamps.


S pozdravem,

Jirka Cerny

Jenom nevím, jestli těch mých 78 bodů, jestli mám být rád, nebo jestli je to velký sešup dolů, i vzhledem k tomu co jsem doplnil. To mi není jasné. Na druhou stranu, před pár lety by mne něco takového vůbec nenapadlo, že bych na nějakou výstavu kamsi mezi lidojedy ... 8)
Registrovaný uživatel
Vážená dámo, vážení pánové,

velká gratulace všem, kteří dosáhli ohodnocení za své exponáty na výstavě v dalekém Bandungu... Jen u té filatelie a vystavování vydržte, byť možná u některých není dosažené hodnocení úplně podle jejich představ. Neházet flintu do žita, ono se to poddá!
Ještě jednou blahopřeji všem.

Jiří Neumann
Moderátor
Pavle- oproti čemu je těch tvých 78 bodů sešup dolů?
Moderátor
Oproti 83 bodům ve Žďáře. Vzhledem k tomu co všechno jsem upravil.
Moderátor
Pavle- ve Žďáře to byl okresní přebor s Pepíkem Hnátkem. Tohle je světová výstava, tak se nediv bodům. Ikánek ti snad k tomu něco řekne, ale za mě máš pochvalu! Body ze světovky nemůžeš přirovnat k bodům z našich výstav. Toto je jiná liga. Funguje to taky tak, že když získáš vysoké hodnocení na světovce, tak tě organizační výbor našich výstav už nemusí přijmout na výstavu. Těch mojich 83 bodů ze světovek, by mělo byt pokaždé velké zlato na našich výstavách. Tak by to mělo fungovat (nefunguje :) ). Nevěš hlavu- bude to příště lepší! Já měla tady 90 bodů a na první světovce tuším 73. Toš tak. ;)
Moderátor
A tož to já nésu zklamané, ale tak nějak si říkám, že 80 by bylo hezčích. ;) Přece jen jsem na tu ligu mistrů posílil. I když, Ronalda jsem neangažoval, na to jsem teda neměl.
Moderátor
To fšecko přijde! A když narazíš na jurymany, kteří ocení ten tvůj "záběr", tak to budou pěkné body! A nezapomeň, děláme to pro radost a ukázat kamarádům, že něco známe a umíme. Čeká mě poslední výstava zřejmě vůbec a to světovka Brazílie a poté uzavřu svoji mládežnickou (a možná úplně) kariéru vystavovatelky. Mám teď úplně jiné starosti a uvidím, co dál. No mně těch skoro třicet zlatých a pozlacených a já nevím jakých stačí. Kéž bych se dožila dalšího takového mládežníka! Budu muset o tom něco napsat. Takový závěr na konec.
Registrovaný uživatel
Koniec čoho? Ideš sa vydávať?
Mám bločky z nákupu známok asi za 20€.Chceš to?
-s-
Moderátor
Díky Stani!!! Už tedˇne. Letos jsem o dotaci nežádala, protože dokazování utracení přidělených pár korun, je jak kdybych prodrbala miliardu. Nejmenuju sa Babiš :D jinak letos končím jako mládežník a v dospělých bych se asi nechytla (no Vojto tvrdí opak, ale vím své) Musím dostudovat a nějak začat vydělávat penízky. Potom se uvidí.
Moderátor
pavlinka napsal
To fšecko přijde! A když narazíš na jurymany, kteří ocení ten tvůj "záběr", tak to budou pěkné body! A nezapomeň, děláme to pro radost a ukázat kamarádům, že něco známe a umíme. Čeká mě poslední výstava zřejmě vůbec a to světovka Brazílie a poté uzavřu svoji mládežnickou (a možná úplně) kariéru vystavovatelky. Mám teď úplně jiné starosti a uvidím, co dál. No mně těch skoro třicet zlatých a pozlacených a já nevím jakých stačí. Kéž bych se dožila dalšího takového mládežníka! Budu muset o tom něco napsat. Takový závěr na konec.

Ale dyť jo. Šak hlavní popud byla propagace tohoto období! (Ale i tak by 80 vypadalo líp :P .)

No, a na tu Brazílii bys měla ještě doplnit ten makkos vízjel. Tygří hlava z Afghánistánu se ti do toho nehodí. ;)

A aniž bych chtěl nějak něco připomínat, tak jsem celý ten exponátek nacpal před týdnem do chlubírny, takže se dá i zde posoudit, jestli jsem to vylepšil či nic. 8)
Moderátor
Hodnocení exponátů Asie byla jedna velká katastrofa.
Exponát Afghánistánu, slabší než ten můj (neměl ani jeden unikát, já tam mám tři), ze čtyř rekonstrukcí desek z první emise, tam měl pouze dvě a to ještě v první desce hned tři chyby, takže vlastně měl jen jednu rekonstrukci, špatné určení známek, desek, velmi primitivní padělky, britská polní pošta, která podle názvu exponátu tam vůbec nepatřila, atd).
Jurymané Asie na toto všechno byli upozorněni, přesto na to nereagovali. Tento exponát zralý na diskvalifikaci však dostal zlatou medaili!!!
Ještě horší to bylo s porovnáním exponátu Travankoru Jirky Černého s exponátem Turecka, které dostaly shodný počet 80 bodů. Exponát Turecka s velmi průměrnými materiály a velkým množstvím padělků byl v naprostém rozporu s perfektním exponátem Jirky Černého. Při diskusi po výstavě tito jurymané nebyli schopni obhájit svoje hodnocení a zmohli se jen na odpověď, že nemohou znát všechno. Na co tam ale potom jsou, když nejsou schopni nejen exponáty posoudit, ale ani nereagují na vyargumentovaná upozornění?
Napíšeme o tom podrobný článek včetně fotodokumentace, který zveřejníme na Infofile a ve všech možných filatelistických médiích a to si počtete, jací jurymané hodnotí exponáty na světových výstavách.
« Poslední úpravu provedl(a) Jaromir v 14. 8. 2017, 18:49. »
Registrovaný uživatel
A bude to i Inglišh?!? Jako já si Inglišh moc nepočtu, ale pro ty ostatní to bude přístupnější.
Moderátor
Ano, bude
Moderátor
gorila napsal
A bude to i Inglišh?!? Jako já si Inglišh moc nepočtu, ale pro ty ostatní to bude přístupnější.

Neboj- dostaneš to i v češtině ;) Inglišh to bude pro zahraniční zájemce...
Moderátor
Jeden by čekal, že by Asiati měli o asijských zemích snad i něco vědět, ne? I když, Asie je obrovská a těch jazyků a písem tam mají nepočítaně.
Moderátor
Jurymané posuzující Asii měli o známkách Travankoru, Turecka a Afghánistánu naprosto nulové znalosti. Nerozuměli ani arabským letopočtům, ani nominálům.
Moderátor
Neplánujete někdo návštěvu?
http://www.briefmarkenverein-hirtenberg.at/17oevebria.htm
Já bych se tam i jukl, ale samotnému se mi nechce. Tak kdyby měl někdo zájem, můžeme se domluvit na nějakém "svozu".
Moderátor
regula_jan napsal
Neplánujete někdo návštěvu?
http://www.briefmarkenverein-hirtenberg.at/17oevebria.htm
Já bych se tam i jukl, ale samotnému se mi nechce. Tak kdyby měl někdo zájem, můžeme se domluvit na nějakém "svozu".

Kdyby to nebylo na druhém konci Rakouska, tak bych se i podíval.
Moderátor
Tak jsem teď trochu zmatený - je to kousek od Vídně, ne?
Moderátor
regula_jan napsal
Tak jsem teď trochu zmatený - je to kousek od Vídně, ne?

To je, ale pro mě to je ze Salzburgu přes celé Rakousko ;).
Moderátor
Takovej kousíček :-)
Registrovaný uživatel
Pozvanie vystavovateľov na SVETOVÚ VÝSTAVU POŠTOVÝCH ZNÁMOK PRAGA 2018
Moderátor
Myslíte, že by stálo za to zkusit přihlásit svůj Lajtabansáček?
Moderátor
Určite
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Jen bych dával bacha na montáž a demontáž exponátu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1